Şehit Aileleri ve Gaziler Çanakkale'yi Gezdi - Son Dakika

Şehit Aileleri ve Gaziler Çanakkale'yi Gezdi

05.06.2014 13:45
Şehit Aileleri ve Gaziler Çanakkale'yi Gezdi

Dazkırı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan "Kınalı Kuzulara Ziyaret" projesi kapsamında ilçedeki şehit aileleri ve gaziler için Çanakkale ve Edirne gezisi düzenlendi.

Dazkırı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan "Kınalı Kuzulara Ziyaret" projesi kapsamında ilçedeki şehit aileleri ve gaziler için Çanakkale ve Edirne gezisi düzenlendi.

Dazkırı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan yapılan açıklamada, gezi kapsamında şehit aileleri ve gazilerin ilk olarak Çanakkale'yi gezildiği ifade edildi.

Gelibolu Yarımadası'nda rehber eşliğinde, Çanakkale destanının yazıldığı Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Mecidiye Tabyası, Seyit Onbaşı Anıtı, Sargı Yeri Şehitliği, Ezineli Yahya Çavuş Şehitliği, Seddülbahir Kalesi, Şehitler Abidesi, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı'nın gezildiği, daha sonra Edirne'ye geçildiği belirtildi.

Otelde ağırlanan şehit aileleri ve gazilerin, ikinci günde de Edirne'nin tarihi yerlerini gezdiği ifade edilen açıklamada, geziye katılanların memnun olduğu kaydedildi. - Afyon

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
1. Lig'e yükselen kadın basketbol takımına meşaleli karşılama 1. Lig'e yükselen kadın basketbol takımına meşaleli karşılama Lapseki Belediyesi deprem bölgesinde iftarlara başladı Lapseki Belediyesi deprem bölgesinde iftarlara başladı KEÇİ, 47'NCİ GÜNDE ENKAZDAN SAĞ ÇIKTI KEÇİ, 47'NCİ GÜNDE ENKAZDAN SAĞ ÇIKTI

Son Dakika Yerel Şehit Aileleri ve Gaziler Çanakkale'yi Gezdi - Son Dakika


Advertisement