Suşehri Kaymakamı Demiral İçin Veda Yemeği - Son Dakika

Suşehri Kaymakamı Demiral İçin Veda Yemeği

Suşehri Kaymakamı Demiral İçin Veda Yemeği
Son Güncelleme: 21.06.2013 18:17

İçişleri Bakanlığı mülkiye müfettişliğine atanan Suşehri Kaymakamı Mehmet Demiral için veda yemeği düzenlendi.

İçişleri Bakanlığı mülkiye müfettişliğine atanan Suşehri Kaymakamı Mehmet Demiral için veda yemeği düzenlendi.

Suşehri Belediyesi Kılıçkaya Barajı Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen programda konuşan Demiral, Kelkit Vadisinin merkezi olan Suşehri'nde görev yapmaktan mutlu olduğunu söyledi.

İlçede güzel çalışmalar yaptıklarını ifade eden Demiral, "Devletimiz bize farklı bir görev verdi ve Suşehri'nden erken ayrılıyoruz. Ayrılığın hüznünü, yeni görevimin heyecanını yaşamaktayım. Suşehri birlik ve beraberliğini muhafaza ettiği sürece çok iyi yerlere gelecektir. Suşehri Kaymakamlığı görevinde bulunup ilçeye hizmet ettiğim için gurur duyuyorum" dedi.

Demiral, görev süresince kendisine destek olanlara teşekkür etti.

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel de Demiral'ın 2 yıla yakın Suşehri'de görev yaptığını belirterek, "Birlikte güzel hizmetlere imza attık. Kaymakamımız her projede bizlere destek olup çalışmalarda iz bırakmıştır. İnşallah mülkiye müfettişliğinin sonu da valilik makamı olur. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

Sel, İlçeye hizmetlerinden dolayı Demiral'a plaket verdi.

Programa katılan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ile kurum müdürleri Demiral'a çeşitli hediyeler takdim etti. - Sivas

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Suşehri Kaymakamı Demiral İçin Veda Yemeği - Son Dakika


Advertisement