Tekvando Şampiyonundan Çerkezköy Belediye Başkanı Akay'a Ziyaret - Son Dakika

Tekvando Şampiyonundan Çerkezköy Belediye Başkanı Akay'a Ziyaret

11.01.2023 15:58
Tekvando Şampiyonundan Çerkezköy Belediye Başkanı Akay'a Ziyaret

Arnavutluk’ta yapılan ‘Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda karşılaştığı tüm rakiplerini mağlup ederek şampiyon olan milli sporcu Ahmet Yılmaz, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Arnavutluk'ta yapılan 'Balkan Taekwondo Şampiyonası'nda karşılaştığı tüm rakiplerini mağlup ederek şampiyon olan milli sporcu Ahmet Yılmaz, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'ı ziyaret etti.

Yılmaz'ın Başkan Akay ziyaretinde, Çerkezköy Gençlik Spor İlçe Müdürü Tuncay Yılmaz ile antrenör Mustafa Kılıç da yer aldı. 'Balkan Taekwondo Şampiyonası'nın 3-4 Aralık günlerinde Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapıldığını kaydeden İlçe Gençlik Spor Müdürü Tuncay Yılmaz, şöyle konuştu:

"Zorlu rakiplerle karşılaşan milli sporcumuz Ahmet Yılmaz, tüm rakiplerini raunt vermeden mağlup etti. Finalde de Bosna Hersek'li rakibini nakavt ile yenerek şampiyon oldu. Şimdi önümüzde mayıs ayında yapılacak Gençler Türkiye Şampiyonası var. Ara vermeden çalışmalarımıza başladık. Elimizden geleni yaparak bu turnuvada da Çerkezköy'ü başarıyla temsil etmek istiyoruz."

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Akay ise şunları söyledi:

"Çerkezköy Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduk. Bundan sonra da elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Genç sporcumuz Ahmet Yılmaz, Balkan Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldu. Kentimize, Tekirdağ'ımıza ve ülkemize büyük bir gurur yaşattı. Kedisini tebrik ediyor, bundan sonraki spor yaşamında başarılar diliyorum."

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Tekvando Şampiyonundan Çerkezköy Belediye Başkanı Akay'a Ziyaret - Son Dakika


Advertisement