Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Arnavutluk haberleri, Arnavutluk son dakika, son dakika Arnavutluk

Son Dakika Arnavutluk Haberleri

Son dakika Arnavutluk haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son arnavutluk haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 10:17 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Cumhuriyet döneminin ilk kağıt paraları 5 Aralık 1927'de tedavüle çıkarıldı.

 • 26.11.2023 26 Kas 10:11 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Gazetelerde, mecmualarda, levha, tabela ve ilanlarda 1 Aralık 1928'den itibaren Latin harfleri kullanılmaya başlandı.

 • 08.11.2023 08 Kas 16:54 Mehmet Rüştü Tiryaki'den Bakan Yerlikaya'ya Uyuşturucu Eleştirisi: "Türkiye Uyuşturucunun Dağıtım Üssü Haline Geldi"

  Mehmet Rüştü Tiryaki'den Bakan Yerlikaya'ya Uyuşturucu Eleştirisi: 'Türkiye Uyuşturucunun Dağıtım Üssü Haline Geldi' HEDEP Batman Milletvekili Mehmet Rüştü Tiryaki, İçişleri Bakanlığı’nın bütçesinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda; İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya “‘Uyuşturucuyla mücadele ediyoruz’ diyorsunuz. Türkiye, uyuşturucu pazarı hâline geldi, uyuşturucunun dağıtım üssü hâline geldi ve her geçen gün, maalesef, bu ülkenin çocukları, geleceğimiz, çocuklarımız uyuşturucu kullanmaya yaygın biçimde devam ediyorlar. Dolayısıyla bu konudaki çalışmalarınızın başarılı olduğunu söylemek güç” dedi.

 • 06.11.2023 06 Kas 17:52 Dünya 2.'si Mustafa Olgun Samsun'da Coşkuyla Karşılandı

  Dünya 2.'si Mustafa Olgun Samsun'da Coşkuyla Karşılandı Arnavutluk'ta düzenlenen U-23 Dünya Güreş Şampiyonası'nda 97 kiloda dünya 2.'si olan Mustafa Olgun, Samsun'un Yakakent ilçesinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Olgun'u uzun bir araç konvoyu ve meşalelerle ilçeye giriş yaparken, davul-zurna eşliğinde yoğun bir kalabalık ilçe meydanında karşıladı. Yakakent Kaymakamı ve Belediye Başkanı da Olgun'u tebrik ederek başarılar diledi.

 • 31.10.2023 31 Eki 12:02 Samsun Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Alperen Berber, Dünya Güreş Şampiyonası'nda ikinci oldu

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Alperen Berber, Dünya Güreş Şampiyonası'nda ikinci oldu Samsun Büyükşehir Belediyesi Sporcusu Alperen Berber, Arnavutluk'ta düzenlenen 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası'nda 82 kiloda ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Samsun'a dönen milli güreşçi, havalimanında ailesi, yetkililer ve sporcu arkadaşları tarafından çiçeklerle karşılandı.

 • 21.10.2023 21 Eki 10:38 Türk Dünyası Belediyeler Birliği Filistin'e Yardım Gönderme Kararı Aldı

  Türk Dünyası Belediyeler Birliği Filistin'e Yardım Gönderme Kararı Aldı İstanbul'da toplanan Türk Dünyası Belediyeler Birliği, Filistin'e insani yardım malzemesi gönderme kararı aldı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İsrail'in zulme son vermesi gerektiğini vurgulayarak, mazlumların özgürlüğe kavuşmasının önemli olduğunu belirtti. Toplantıda birçok üye, savaşa karşı barıştan yana olduklarını ifade ederek, Filistin'e yardım gönderme kararı aldı.

 • 05.10.2023 05 Eki 15:18 İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, Maruf 2023'te Kadın Liderliğinin Önemini Anlattı

  İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, Maruf 2023'te Kadın Liderliğinin Önemini Anlattı İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, uluslararası katılımcıların da yer aldığı Marmara Urban Forum’unda yaptığı konuşmada, “Kadın liderler, toplumların karşılaştığı zorluklara karşı daha kapsayıcı ve bütünsel çözümler üretiyor” dedi.

 • 02.10.2023 02 Eki 12:11 Manavgat'ta 4. Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu Başladı

  Manavgat'ta 4. Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu Başladı Manavgat Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin birlikte düzenlediği '100. Yılda Cumhuriyet' konulu 4. Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu, açılış töreniyle başladı. Sempozyuma Makedonya, Arnavutluk, İran, Belarus, Mısır, Bulgaristan ve Türkiye'den 11 sanatçı katılıyor. Sanatçılar, Manavgat Irmağı kenarında yaklaşık 1 ay boyunca heykel çalışmalarını gerçekleştirecek. Eserler, Manavgat Belediyesi tarafından kentin en güzel noktalarına konumlandırılacak.

 • 08.09.2023 08 Eyl 16:31 Uzunköprü ilçesinde okul servis şoförlerine bilgilendirme toplantısı düzenlendi

  Uzunköprü ilçesinde okul servis şoförlerine bilgilendirme toplantısı düzenlendi Uzunköprü ilçesinde okul servis şoförlerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Edirne Valiliği tarafından düzenlenen seminere İlçe Milli Eğitim ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri de katıldı.

 • 12.08.2023 12 Ağu 11:14 Hacı Bektaş Veli'nin Öğretileri ve Mirası

  Hacı Bektaş Veli'nin Öğretileri ve Mirası Hacı Bektaş Veli, 13. yüzyıldan bugüne insanlığa sevgi, barış ve kardeşlik için yol gösteren öğretileriyle tanınır. Anadolu erenlerinden olan Hacı Bektaş Veli, insanı odağına alan ilkeleriyle asırlardır insanlığın yolunu aydınlatmaktadır. Engin ilmiyle sevgi merkezli öğretilerini Balkanlar'a kadar yaymış olan Hacı Bektaş Veli, talebeler yetiştirerek öğretilerinin yayılmasını sağlamıştır. Hayatını Sulucakarahöyük'te sürdüren Hacı Bektaş Veli, birçok yerde kabul gören ve toplumlarca benimsenen bir anlayışa sahiptir. Ayrıca Osmanlı'nın kuruluşunda ve Anadolu'nun Türkleşmesinde önemli katkıları olmuştur. Hacı Bektaş Veli'nin ismi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile yaşatılmaktadır.

 • 24.06.2023 24 Haz 14:53 Zabıta Memuru Yasin Ayrancı Dünya Şampiyonu Oldu

  Zabıta Memuru Yasin Ayrancı Dünya Şampiyonu Oldu Amasya'nın Merzifon ilçesinde zabıta memuru olarak görev yapan 33 yaşındaki Yasin Ayrancı, vücut geliştirme sporunda hedefi olan dünya şampiyonluğuna ulaştı. 2021 yılında Türkiye şampiyonu olan Ayrancı, Arnavutluk'ta düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazandı. Ayrancı, iyi beslenme ve sıkı sporla katıldığı şampiyonalarda önemli başarılar kazanırken, genç sporculara da tavsiyelerde bulundu.

 • 23.06.2023 23 Haz 16:48 Milli güreşçi Remzi Temur, gümüş madalya ile dönüp Afşin Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  Milli güreşçi Remzi Temur, gümüş madalya ile dönüp Afşin Belediye Başkanı'nı ziyaret etti Avrupa Güreş Şampiyonası'nda ikincilik elde eden milli güreşçi Remzi Temur, memleketi Afşin ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i ziyaret etti. Başkan Güven, Temur'u ailesi ve antrenörleriyle birlikte makamında ağırlayarak başarısından dolayı tebrik etti. Temur da altın madalya kazanmak için daha yoğun çalışacağını belirtti. Baba Hüseyin Temur da oğlunun başarısından dolayı gurur duyduğunu belirterek, Güven ise Temur'a altın hediye etti.

 • 23.06.2023 23 Haz 12:49 Bursa'da Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması Başlıyor

  Bursa'da Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması Başlıyor Uluslararası Bursa Festivali kapsamında düzenlenecek olan 35. Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması, 18 ülkeden 650 dansçıyı Bursalılarla buluşturacak. Yarışma, kent merkezi ve 17 ilçede gerçekleştirilecek ve bir hafta sürecek. Büyük ödül 5 bin Avro olan yarışmaya sponsor firmaların da katkısı bulunuyor. Yarışmanın biletleri, Kültür A.Ş.'nin binbirbilet.com sitesinden satın alınabilecek.

 • 23.06.2023 23 Haz 12:10 Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması 18 Ülkeden 650 Dansçıyı Bursa'da Buluşturuyor

  Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması 18 Ülkeden 650 Dansçıyı Bursa'da Buluşturuyor Bursa'da düzenlenen 35. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında gerçekleştirilecek Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması'na 18 ülkeden 650'den fazla dansçı katılacak. Yarışma, farklı ülkelerden kültürlerin örneklerini sanatseverlerle buluşturacak. Yerel derneklerin yanı sıra 20'den fazla ekip, Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu ile kent merkezi ve 17 ilçe merkezinde sahne alacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, festivalin 7-12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirileceğini ve dereceye giren ekiplere ödüller verileceğini açıkladı.

 • 20.05.2023 20 May 12:47 Maltepe'de 19 Mayıs Coşkusu

  Maltepe'de 19 Mayıs Coşkusu Maltepe Belediyesi, Atatürk’ün Samsun’a çıkarak 'Milli Mücadele'yi başlatmasının 104’üncü yıl dönümünü coşku ile kutladı. Maltepeliler, düzenlenen fener alayı ve sonrasındaki Emir Can İğrek konseri ile unutulmaz bir bayram günü yaşadı.

 • 20.05.2023 20 May 08:30 Yurt dışındaki vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı 2.Tur seçimi için sandık başına gitmeye başladı

  Yurt dışındaki vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı 2.Tur seçimi için sandık başına gitmeye başladı Cumhurbaşkanı Seçimi'nin 28 Mayıs günü yapılacak 2. tur oylaması için Türkiye'nin dış temsilciliklerinde ve gümrük kapılarında oy verme işlemi başladı.

 • 26.04.2023 26 Nis 09:32 Çatışmaların yaşandığı Sudan dışındaki gurbetçiler, yarın oy kullanmak için sandık başına gidiyor!

  Çatışmaların yaşandığı Sudan dışındaki gurbetçiler, yarın oy kullanmak için sandık başına gidiyor! 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için gurbetçiler sandık başına gidiyor. Yarın başlayacak olan oy verme işlemi, yurt dışı temsilciliklerde 9 Mayıs'a, gümrük kapılarında ise 14 Mayıs saat 17.00'ye kadar sürecek. Ancak YSK, Sudan'daki çatışmalar nedeniyle Türk vatandaşlarının oy kullanması için kurulacak sandıkları iptal etti.

 • 24.04.2023 24 Nis 12:34 Bornovada 23 Nisan kutlamaları ve Uçurtma Şenliği

  Bornovada 23 Nisan kutlamaları ve Uçurtma Şenliği Bornova'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk sunma töreni, kutlama töreni ve Bornova Geleneksel Uçurtma Şenliği ile kutlandı. Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, çocuklarla birlikte güzel günler yaşayacaklarını söyledi. Şenlikte çocuklara uçurtma dağıtıldı, yüz boyama etkinlikleri yapıldı ve halk oyunları ekibi dans gösterisi yaptı.

 • 19.04.2023 19 Nis 11:55 "İçişleri Bakanı Soylu, Trabzonlular ve Bulgar Türkleriyle buluştu" başlıklı haberimizin başlığı ve 2. paragrafında yer alan "Bulgar Türkleriyle"...

  'İçişleri Bakanı Soylu, Trabzonlular ve Bulgar Türkleriyle buluştu' başlıklı haberimizin başlığı ve 2. paragrafında yer alan 'Bulgar Türkleriyle'... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "14 Mayıs bu ülkenin gelecek seçimidir.

 • 19.04.2023 19 Nis 00:41 İçişleri Bakanı Soylu, Trabzonlular ve Bulgar Türkleriyle buluştu Açıklaması

  İçişleri Bakanı Soylu, Trabzonlular ve Bulgar Türkleriyle buluştu Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "14 Mayıs bu ülkenin gelecek seçimidir.

 • 17.01.2023 17 Oca 10:31 Avrupa Gençlik Başkenti başvurusu çalışmaları başladı

  Avrupa Gençlik Başkenti başvurusu çalışmaları başladı İzmir'in 2026 Avrupa Gençlik Başkenti adaylığı için başvuru süreciyle ilgili çalışmalar başlatıldı.

 • 11.01.2023 11 Oca 15:52 Tekvando Şampiyonundan Çerkezköy Belediye Başkanı Akay'a Ziyaret

  Tekvando Şampiyonundan Çerkezköy Belediye Başkanı Akay'a Ziyaret Arnavutluk’ta yapılan ‘Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda karşılaştığı tüm rakiplerini mağlup ederek şampiyon olan milli sporcu Ahmet Yılmaz, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

 • 22.12.2022 22 Ara 11:02 Türkiye'de 2022 böyle geçti: Kasım

  Türkiye'de 2022 böyle geçti: Kasım ??????? Kasım ayının 13'ünde Taksim'de terör örgütü PKK üyesi teröristin bıraktığı zaman ayarlı bombanın patlaması sonucu aralarında çocukların da bulunduğu 6 kişi öldü, 81 kişi yaralandı.

 • 07.12.2022 07 Ara 15:31 AK Parti Milletvekili Şahin Tin; "Enerji üretiminde çağ atladık"

  AK Parti Milletvekili Şahin Tin; 'Enerji üretiminde çağ atladık' AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, TBMM Genel Kurulu'nda EPDK bütçesi üzerine yaptığı konuşmasında enerjinin, ekonominin can damarı ve hayatın vazgeçilmezi olduğunu vurguladı.

 • 04.12.2022 04 Ara 10:49 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Cumhuriyet döneminin ilk kağıt paraları, 5 Aralık 1927'de tedavüle çıkarıldı.

 • 27.11.2022 27 Kas 09:35 Haftanın tarihine bakış

  Haftanın tarihine bakış Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 9 Ağustos 1928'de halka Latin harflerini açıklamasından sonra alınan karar uyarınca 1 Aralık 1928 tarihinden itibaren gazetelerde, mecmualarda, levha, tabela ve ilanlarda yeni harfler kullanılmaya başlandı.

 • 17.11.2022 17 Kas 15:05 Mehmet Nuri Ersoy: "Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlayacağımız 29 Ekim 2023 Tarihine Kadar 68 İlde, 92 Sosyal Bilimler Lisesinde 'Atatürk Kitaplığı'...

  Mehmet Nuri Ersoy: 'Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlayacağımız 29 Ekim 2023 Tarihine Kadar 68 İlde, 92 Sosyal Bilimler Lisesinde 'Atatürk Kitaplığı'... Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki sunumunda, “Bakanlığımız ile Millî Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokole istinaden Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 29 Ekim 2023 tarihine kadar 68 ilde, 92 sosyal bilimler lisesinde ‘Atatürk Kitaplığı’ açmayı planlıyoruz. Kasım ayı itibarıyla İstanbul, Isparta, Antalya, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Uşak, Batman, Balıkesir, Bolu ve Bursa illerindeki sosyal bilimler liselerinde bu kitaplıkların 15’ini açmış bulunmaktayız” dedi.

 • 16.11.2022 16 Kas 17:48 Dini Liderlerden İstiklal Caddesi'nde Teröre Karşı Ortak Mesaj: "Terörü Kınıyor, Tekrarlanmamasını Temenni Ediyoruz"

  Dini Liderlerden İstiklal Caddesi'nde Teröre Karşı Ortak Mesaj: 'Terörü Kınıyor, Tekrarlanmamasını Temenni Ediyoruz' Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Türkiye Hahambaşılığı adına İsak Haleva, Süryani Katolik Kilisesi'nden Monsenyör Orhan Çanlı, Süryani Kadim Kilisesi adına Yusuf Çetin, Beyoğlu İlçe Müftüsü Mehmet İzci ile birlikte İstiklal Caddesi’nde bombalı terör saldırısının yaşandığı yere karanfil bıraktı. Terörü kınayan dini liderler, benzer olayların tekrarlanmaması temennisinde bulundu ve saldırıdan etkilenen herkesle dayanışma içerisinde olduklarını söyledi.

 • 16.11.2022 16 Kas 17:03 TAKSİM'DE TERÖRE KARŞI BİRLİK VE BERABERLİK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ

  TAKSİM'DE TERÖRE KARŞI BİRLİK VE BERABERLİK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım Pazar günü meydana gelen terör saldırısına tepki olarak Beyoğlu Belediyesi öncülüğünde 'İstiklal Bizim' Birlik ve Beraberlik Yürüyüşü düzenlendi.

 • 13.11.2022 13 Kas 10:57 Bu ayki toplantıya İnhisar ev sahipliği yaptı

  Bu ayki toplantıya İnhisar ev sahipliği yaptı Bilecik'in İnhisar ilçesinde "Kasım Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı" düzenlendi.

 • 03.11.2022 03 Kas 19:22 Küresel Gazeteciler Konseyi Medya Çalıştayı Sonuç Bildirgesi Açıklandı: "Yazılı Basın Kuruluşları ve Televizyon Kanalları Krizden Çıkış Yolu...

  Küresel Gazeteciler Konseyi Medya Çalıştayı Sonuç Bildirgesi Açıklandı: 'Yazılı Basın Kuruluşları ve Televizyon Kanalları Krizden Çıkış Yolu... Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) ‘Küresel Medya Buluşması’ Alanya’da, yurt içinden ve yurt dışından gelen 150’den fazla gazeteci, sektör temsilcisi ve alanlarında uzman bilim insanlarının katılımı ile yapıldı. KGK’nin sonuç bildirgesinde, “Yazılı basın kuruluşları ve televizyon kanalları krizden çıkış yolu arıyorlar. Devletin desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyorlar. Bu gidişle, işsiz gazetecilerin sayısı artabilir. Devlet desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz” denildi.

 • 17.10.2022 17 Eki 09:55 Aydın haberi! Nazilli'de hazırlandılar, ilk günde 9 madalya kazandılar

  Aydın haberi! Nazilli'de hazırlandılar, ilk günde 9 madalya kazandılar Aydın haberi: Nazilli Belediyesi'nin sponsorluğunda Arnavutluk'ta yapılan halter şampiyonasına katılan 23 Yaş Altı Bayan Halter Milli Takımı, ilk gün 9 madalya ile büyük sevinç yaşattı.

 • 14.10.2022 14 Eki 13:53 DİYARBAKIR - Soylu: "İlk genel maksatlı helikopteri jandarmaya alacağız"

  DİYARBAKIR - Soylu: 'İlk genel maksatlı helikopteri jandarmaya alacağız' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'de başka bir şey yaptı.

 • 14.10.2022 14 Eki 09:32 Başkan Özcan, Milli Takımı ziyaret etti

  Başkan Özcan, Milli Takımı ziyaret etti Aydın'ın Nazilli ilçesinde kamp yapan 23 yaş altı halter bayan milli takımını ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılacak olan Avrupa Halter Şampiyonası'na katılacak sporculara başarı diledi.

 • 14.10.2022 14 Eki 00:58 Ojeli eller, dünyaları kaldırıyor

  Ojeli eller, dünyaları kaldırıyor Aydın'ın Nazilli ilçesinde kamp yapan 23 yaş altı halter bayan milli takımı 14 Ekim 2022 tarihinde Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılacak olan Avrupa Halter Şampiyonası'na iddialı şekilde hazırlanıyor.

 • 13.10.2022 13 Eki 11:04 Ojeli eller, dünyaları kaldırıyor

  Ojeli eller, dünyaları kaldırıyor - Ojeli eller, dünyaları kaldırıyor Halter Milli Takımı Nazilli'deki Kampta Hazırlanıyor Aydın'ın Nazilli ilçesinde kamp yapan 23 yaş altı halter bayan milli takımı 14 Ekim 2022 tarihinde Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılacak olan Avrupa Halter Şampiyonası'na iddialı şekilde hazırlanıyor.

 • 24.09.2022 24 Eyl 22:24 İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon'da konuştu Açıklaması

  İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon'da konuştu Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün talimat alan bir Türkiye yok. Ana muhalefetin, 6'lı masanın ve o ittifakın karıştırdığı bu. Bugün dünya politikasında, dünya siyasetinde etkisini ortaya koyan, sözünü ortaya koyan bir Türkiye var." dedi.

 • 14.09.2022 14 Eyl 17:37 Bingöl gündem: SPOR Genç halterciler Avrupa Şampiyonası öncesi Nazilli'de

  Bingöl gündem: SPOR Genç halterciler Avrupa Şampiyonası öncesi Nazilli'de Bingöl gündem haberi... SPOR Genç halterciler Avrupa Şampiyonası öncesi Nazilli'deBahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ, (DHA)HALTER Genç Kadın Milli Takımı, 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası öncesi Aydın Nazilli'de kamp yapıyor.

 • 14.09.2022 14 Eyl 12:14 Bingöl haberleri: Genç halterciler Avrupa Şampiyonası öncesi Nazilli'de

  Bingöl haberleri: Genç halterciler Avrupa Şampiyonası öncesi Nazilli'de Bingöl spor haberi... HALTER Genç Kadın Milli Takımı, 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası öncesi Aydın Nazilli'de kamp yapıyor.

 • 03.09.2022 03 Eyl 22:40 BAKAN SOYLU GENÇLİK BULUŞMASINA KATILDI

  BAKAN SOYLU GENÇLİK BULUŞMASINA KATILDI Bakan Soylu: Amerika olmasa PKK, PYD diye bir terör örgütü olmaz (2)Sabah saatlerinde Diyarbakır'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, evlat nöbetindeki annelerin programından sonra beraberindekiler ile Lice ilçesine gitti.

 • 31.08.2022 31 Ağu 15:02 İçişleri Bakanı Soylu, basın mensuplarının sorularını cevapladı Açıklaması

  İçişleri Bakanı Soylu, basın mensuplarının sorularını cevapladı Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kırmızı bültenle aranan ve Arnavutluk'ta yakalanan kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in, Arnavutluk'taki mahkeme sürecinin ardından Türkiye'ye iade edileceğini bildirdi.

 • 11.08.2022 11 Ağu 14:53 Başkan Kavuş, taekwondo dünyasından misafirlerini ağırladı

  Başkan Kavuş, taekwondo dünyasından misafirlerini ağırladı 5. İslami Dayanışma Oyunları çerçevesinde Konya'da bulunan Taekwondo Dünya Federasyonu Başkanı Chungwon Choue ve beraberindeki heyet Konya'nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'un misafiri oldu.

 • 07.06.2022 07 Haz 10:22 "14. İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali" başladı

  '14. İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali' başladı Kültür ve Turizm Bakanlığının düzenlediği 2. Beyoğlu Kültür Yolu Festivali etkinlikleri kapsamında "14. İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali"nin açılışı, İtalya Büyükelçiliğinin katkılarıyla Beyoğlu'ndaki Venedik Sarayı'nda yapıldı.

 • 26.05.2022 26 May 14:46 Fransız, biri engelli iki kuzenin motosiklet yolculuğunun 8'inci durağı Kuşadası oldu

  Fransız, biri engelli iki kuzenin motosiklet yolculuğunun 8'inci durağı Kuşadası oldu FRANSA'dan sepetli motosikletle yola çıkan bedensel engelli François Pons (30) ile kuzeni Marc Bouzik'in (31) 20 bin kilometrelik yolculuklarının 8'inci durağı, Aydın'ın Kuşadası ilçesi oldu.

 • 18.05.2022 18 May 15:19 Bakan Soylu: "6'lı masa 'Canan masası' oldu"

  Bakan Soylu: '6'lı masa 'Canan masası' oldu' Bakan Soylu: "6'lı masa 'Canan masası' oldu" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk'ün partisi değil, İnönü'nün partisidir" "Metamfetamini yenersek Türkiye uyuşturucuya bağlı ölümler konusunda dünyadaki en az ölümü yaşayan ülke olacak" "Birileri tarafından...

 • 12.05.2022 12 May 18:32 "İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali", 6 Haziran'da okurlarla buluşacak

  'İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali', 6 Haziran'da okurlarla buluşacak Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla ve Beyoğlu Kültür Yolu etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek "İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali (İTEF)", bu yıl 14. kez edebiyatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 • 04.05.2022 04 May 17:18 Bafra Kosovalılar derneği açılışı yapıldı

  Bafra Kosovalılar derneği açılışı yapıldı Samsun'un Bafra ilçesinde Kosovalılar Derneği'nin açılışı Arnavutluk Ankara Büyükelçisi ve Kosova Ankara Büyükelçisi tarafından yapıldı.

 • 14.04.2022 14 Nis 17:50 Makedonya'da Gençlik Kampına katılacak olan NEVÜ öğrencileri rektör Aktekin'i ziyaret etti

  Makedonya'da Gençlik Kampına katılacak olan NEVÜ öğrencileri rektör Aktekin'i ziyaret etti Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Erasmus+ Gençlik Projesi 'Hobby to Business' Makedonya'ya gidecek olan NEVÜ'lü öğrencileri makamında kabul etti.

 • 10.04.2022 10 Nis 23:24 TBMM Başkanı Şentop, TDV bağışçıları ve Balkan STK'ları iftarında konuştu

  TBMM Başkanı Şentop, TDV bağışçıları ve Balkan STK'ları iftarında konuştu TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Balkanlarla ilgili, "İnsanların kökenini, kimliğini kelime bazında da olsa yok etmek isteyen anlayışlar var Avrupa'da.

 • 30.03.2022 30 Mar 16:55 Marble İzmir 27'inci kez kapılarını açtı

  Marble İzmir 27'inci kez kapılarını açtı - Marble İzmir 27'inci kez kapılarını açtı Dünyanın en büyük doğal taş fuarlarının başında gelen Marble İzmir Fuarı 27'inci kez kapılarını açtı.

Advertisement