Türkiye'ye destek amacıyla Haydar Aliyev Merkezi'ne Türk bayrağı silüeti yansıtıldı - Son Dakika

Türkiye'ye destek amacıyla Haydar Aliyev Merkezi'ne Türk bayrağı silüeti yansıtıldı

07.02.2023 23:07

- Türkiye'ye destek amacıyla Haydar Aliyev Merkezi'ne Türk bayrağı silüeti yansıtıldı Azerbaycan'ın en önemli sembollerinden biri haline gelen Haydar Aliyev Merkezi'ne Türkiye'ye destek amacıyla Türk bayrağı silüeti yansıtıldı.

- Türkiye'ye destek amacıyla Haydar Aliyev Merkezi'ne Türk bayrağı silüeti yansıtıldı

BAKÜ - Azerbaycan'ın en önemli sembollerinden biri haline gelen Haydar Aliyev Merkezi'ne Türkiye'ye destek amacıyla Türk bayrağı silüeti yansıtıldı.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerin ardından Azerbaycan'dan Türkiye'ye anlamlı bir destek daha geldi. Azerbaycan'ın en önemli sembollerinden biri haline gelen başkent Bakü'deki Haydar Aliyev Merkezi'ne Türkiye'ye destek amacıyla Türk bayrağı silüeti yansıtıldı.

Dün ise İsrail'in başkenti Tel Aviv'de Tel Aviv Belediyesi binasına Türk bayrağı silüeti yansıtılmıştı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Türkiye'nin Azerbaycan'daki konsoloslukları seçim nedeniyle hafta sonu da çalışacak Türkiye'nin Azerbaycan'daki konsoloslukları seçim nedeniyle hafta sonu da çalışacak Azerbaycan'dan Karabağ'daki Ermeni toplumu temsilcilerine görüşme teklifi Azerbaycan'dan Karabağ'daki Ermeni toplumu temsilcilerine görüşme teklifi Galatasaray ile Karabağ Kulübüyle iş birliği anlaşması yapacak Galatasaray ile Karabağ Kulübüyle iş birliği anlaşması yapacak

Son Dakika Yerel Türkiye'ye destek amacıyla Haydar Aliyev Merkezi'ne Türk bayrağı silüeti yansıtıldı - Son Dakika


Advertisement