Yakutiye'de kar mesaisi başladı - Son Dakika

Yakutiye'de kar mesaisi başladı

01.12.2021 14:21

Yakutiye'de kar mesaisi başladı Bugün etkili bir şekilde başlayan yağan kar yağışıyla birlikte harekete geçen Yakutiye Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, vardiyalı sistemle karla mücadele çalışmalarına başladı.

Yakutiye'de kar mesaisi başladı

ERZURUM - Bugün etkili bir şekilde başlayan yağan kar yağışıyla birlikte harekete geçen Yakutiye Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, vardiyalı sistemle karla mücadele çalışmalarına başladı.

Yakutiye ilçe sınırları içerisindeki ara arterler ve 44 mahallede karla mücadele mesaisine hız kesmeden başlayan Fen İşleri Ekipleri, buzlanan yollara da tuz serpme işlemi uygulayarak olası kazaları önlemeye çalışıyor.

Üç vardiya halinde greyder, kepçe, eder, kamyon ve tuzlama araçlarıyla ilçe sınırlarındaki cadde ve sokaklarda kar temizliğini sürdüreceklerini kaydeden Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, kar yağışıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışarak hem ana arterlerin hem de ara cadde ve sokakların kardan temizlenmesi için tedbirlerini aldıklarını kaydetti. Uçar, çatılardan sarkan buz sarkıtlarının düşme tehlikesine karşı vatandaşları uyararak, dikkatli olmalarını istedi.

Yakutiye'de kar mesaisi başladı
Yakutiye'de kar mesaisi başladı
Yakutiye'de kar mesaisi başladı
Yakutiye'de kar mesaisi başladı

YORUMLAR
500
Bingöl'de Kaynarpınar köyünün Kayık mezrasının yolu kardan temizlendi Bingöl'de Kaynarpınar köyünün Kayık mezrasının yolu kardan temizlendi Konya'da 2 öğrencinin öldüğü okul servisi kazasının sanıkları yargılanıyor Konya'da 2 öğrencinin öldüğü okul servisi kazasının sanıkları yargılanıyor Bu kentte kış bitmiyor, 4 metreyi bulan karlı yollar dozerlerle açılıyor Bu kentte kış bitmiyor, 4 metreyi bulan karlı yollar dozerlerle açılıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yakutiye'de kar mesaisi başladı - Son Dakika


Advertisement