Antalya'da 25 Milyon TL Değerinde Uyuşturucu Ele Geçirildi, 2 Şüpheli Gözaltına Alındı - Son Dakika
3.Sayfa

Antalya'da 25 Milyon TL Değerinde Uyuşturucu Ele Geçirildi, 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

Antalya\'da 25 Milyon TL Değerinde Uyuşturucu Ele Geçirildi, 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

Antalya Valiliği İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmada, Kepez ilçesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen 2 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan aramada, 420 adet piyasa değeri 25 milyon 200 bin TL olan A4 sentetik cannabinoid (bonzai), 1 adet tabanca, 18 adet tabanca fişeği ve 3 adet tabanca şarjörü ele geçirildi.

27.04.2023 12:43

Antalya'da jandarma ekipleri piyasa değeri 25 milyonu bulan uyuşturucu madde ele geçirirken, 2 şüpheli gözaltına alındı.

Antalya Valiliği İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik çalışmalarını sürdürdü. Kepez ilçesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen F.B. ve M.A.A'nın kullandıpı araç, İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Kepez İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince durdurulmak istendi. Kaçma girişimi üzerine şüpheliler jandarma ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan aramada şüphelilerin üzerinde ve kullanmış oldukları araç içerisinde; 420 adet 168 bin kullanımlık piyasa değeri 25 milyon 200 bin TL olan A4 sentetik cannabinoid (bonzai), 1 adet tabanca, 18 adet tabanca fişeği ve 3 adet tabanca şarjörü ele geçirildi. Gözaltındaki F.B. ve M.A.A'nın ifade işlemlerinin devam ettiği bildirildi. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Antalya'da 25 Milyon TL Değerinde Uyuşturucu Ele Geçirildi, 2 Şüpheli Gözaltına Alındı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement