SON DAKİKA AİHM HABERLERİ

Son Dakika Aihm Haberleri

 • 19 Mayıs 2017 15:41 Dha İstanbul Bülteni - 4 1- SÖZCÜ GAZETESİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ VE YAZARLARINDAN AÇIKLAMASözcü Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yılmaz, "Operasyon yapılacak diye duyuyorduk.
 • 19 Mayıs 2017 15:02 Sözcü Gazetesi Avukatı Celal Ülgen Sözcü Gazetesi Avukatı Celal Ülgen "Buradan Fetö'cü Çıkmaz" Sözcü Gazetesi avukatı Celal Ülgen, açıklamalarda bulundu.
 • 19 Mayıs 2017 14:56 Dha İstanbul- Sözcü Gazetesi Avukatı Ülgen: Buradan Kesinlikle Bir Fetö'cü Çıkmaz Sözcü Gazetesi avukatı Celal Ülgen,"Buradan kesinlikle bir FETÖ'cü çıkmaz. Sözcü Gazetesi'nde FETÖ yandaşı çıkmaz. FETÖ'nün karşıtlarını, düşmanlarını aramak istiyorlarsa buradayız""Biraz önce sayın başsavcı, bir açıklama yaptı.
 • 16 Mayıs 2017 22:58 Fetö'den Tutuklu Eski Rektörün Yargılanmasına Devam Edildi Fetö'den Tutuklu Eski Rektörün Yargılanmasına Devam Edildi YALOVA'da FETÖ/PDY'nin Yalova Üniversitesi yapılanmasına yönelik açılan davada 16'sı tutuklu 25 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 16 Mayıs 2017 22:38 Yalova Fetö'den Tutuklu Eski Rektörün Yargılanmasına Devam Edildi Yalova Fetö'den Tutuklu Eski Rektörün Yargılanmasına Devam Edildi Fetö'den tutuklu eski rektörün yargılanmasına devam edildiYALOVA'da FETÖ/PDY'nin Yalova Üniversitesi yapılanmasına yönelik açılan davada 16'sı tutuklu 25 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 16 Mayıs 2017 21:46 Dha Yurt Bülteni-16 Dha Yurt Bülteni-16 FETÖ'den tutuklu eski rektörün yargılanmasına devam edildiYALOVA'da FETÖ/PDY'nin Yalova Üniversitesi yapılanmasına yönelik açılan davada 16'sı tutuklu 25 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 16 Mayıs 2017 20:39 Fetö'den Tutuklu Eski Rektörün Yargılanmasına Devam Edildi Fetö'den Tutuklu Eski Rektörün Yargılanmasına Devam Edildi YALOVA'da FETÖ/PDY'nin Yalova Üniversitesi yapılanmasına yönelik açılan davada 16'sı tutuklu 25 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 16 Mayıs 2017 20:24 Hdp, AİHM Önünde Destek İstedi HDP Sözcüsü Osman Baydemir ve bir grup milletvekili Strazburg'da bazı Avrupa Parlamentosu (AP) üyelerinin de katıldığı bir basın açıklaması yaparak tutuklu milletvekilleri Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'a destek verilmesini istedi.
 • 15 Mayıs 2017 21:15 Selam Tevhid Selam Tevhid"De Kumpas Davası Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "Selam Tevhid" soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasına yönelik soruşturmanın yargı ayağını oluşturan ve binlerce kişi hakkında usulsüz dinleme kararı vermekle suçlanan 54 hakim ve savcının yargılanmasına devam edildi.
 • 14 Mayıs 2017 18:39 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "16 Nisan halk oylaması bize Türkiye'nin gelecek yürüyüşüyle ilgili olarak Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hayata geçmesi ve Türkiye'de artık hızlı bir gelişimi temeli hazırlanmış olan hızlı gelişimin yolunu açmış durumda.
 • 12 Mayıs 2017 23:58 İtalya'daki Costa Concordia Kazası İtalya'da Yargıtay, 2012 yılında Giglio Adası açıklarında kayalıklara çarparak kaza yapan Costa Concordia gemisinin kaptanı Francesco Schettino'ya daha önce verilen 16 yıl hapis cezasını onadı.
 • 12 Mayıs 2017 15:32 Vatan Partisi'nden Aym'ye Referandum Başvurusu VATAN Partisi, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) mühürsüz oy pusulalarını geçerli kabul eden kararına karşı Anayasa Mahkemesi (AYM) nezdinde bireysel başvuruda bulundu.
 • 12 Mayıs 2017 15:30 Dha Ankara - Vatan Partisi'nden Aym'ye Referandum Başvurusu VATAN Partisi, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) mühürsüz oy pusulalarını geçerli kabul eden kararına karşı Anayasa Mahkemesi (AYM) nezdinde bireysel başvuruda bulundu.
 • 12 Mayıs 2017 10:06 ABD'yi Ypg Ile Görmek Kabul Edilecek Bir Durum Değil ABD'yi Ypg Ile Görmek Kabul Edilecek Bir Durum Değil" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "ABD'yi YPG, PYD ile görmek kabul edeceğimiz bir durum değildir" dedi.
 • 11 Mayıs 2017 14:07 Hdp Adana Milletvekili Beştaş Açıklaması Hdp Adana Milletvekili Beştaş Açıklaması HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, "Türkiye'de iç hukuk diye bir mekanizma artık yok, öldü.
 • 10 Mayıs 2017 18:11 CHP'li Tezcan: Yargıda Yeniden Bir Cemaat Siyaset, Tarikat Siyaset İttifakının Başladığını... (YPG'ye ağır silahlar verilmesi) "Cumhurbaşkanı'nın bu kararın arkasından ABD ziyaretini ciddi olarak yeniden değerlendirmesi gerekir" (YPG'ye ağır silahlar verilmesi) "Türkiye Cumhuriyeti devletinin basiretsiz ve zayıf pozisyonda olması kabul edilemez" "CHP MYK revizyonu şu ana kadar söz...
 • 10 Mayıs 2017 18:09 Dha Ankara- CHP'li Tezcan: Yargıda Yeniden Bir Cemaat Siyaset, Tarikat Siyaset İttifakının... Dha Ankara- CHP'li Tezcan: Yargıda Yeniden Bir Cemaat Siyaset, Tarikat Siyaset İttifakının... (YPG'ye ağır silahlar verilmesi) "Cumhurbaşkanı'nın bu kararın arkasından ABD ziyaretini ciddi olarak yeniden değerlendirmesi gerekir" (YPG'ye ağır silahlar verilmesi) "Türkiye Cumhuriyeti devletinin basiretsiz ve zayıf pozisyonda olması kabul edilemez" "CHP MYK revizyonu şu ana kadar söz...
 • 10 Mayıs 2017 18:06 CHP'li Tezcan'dan ABD'ye Tepki: CHP'li Tezcan'dan ABD'ye Tepki: "Kabul Edilebilir Bir Şey Değil" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin YPG'ye ağır silahlar vereceğini ilan etmesinin Türkiye için kabul edilebilir bir şey olmadığını belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanının bu kararın arkasından ABD ziyaretini ciddi olarak bir kere daha gözden geçirmesi ve...
 • 10 Mayıs 2017 18:00 CHP Sözcüsü Tezcan: "Sayın Cumhurbaşkanının ABD Ziyaretini Bir Kere Daha Gözden Geçirmesi Gerekir... CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD’nin YPG’ye ağır silahlar vereceğini ilan etmesinin Türkiye için kabul edilebilir bir şey olmadığını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanının bu kararın arkasından ABD ziyaretini ciddi olarak bir kere daha gözden geçirmesi ve...
 • 10 Mayıs 2017 17:41 Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
 • 10 Mayıs 2017 17:18 CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
 • 10 Mayıs 2017 16:42 Demirtaş'a İlk Cezayı Veren Hakim Fetö'den İhraç Edilmiş (2) Demirtaş'a İlk Cezayı Veren Hakim Fetö'den İhraç Edilmiş (2) HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın avukatı Mahsuni Karaman, müvekkiline 5 ay hapis cezası veren Ağrı'nın Doğubeyazıt İlçesi Asliye Ceza Hakimi'nin, FETÖ/PDY terör örgütü irtibatı nedeniyle ihraç edildiğini açıkladı.
 • 10 Mayıs 2017 15:16 Demirtaş'a İlk Cezayı Veren Hakim Fetö'den İhraç Edilmiş HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın avukatı Mahsuni Karaman, müvekkiline 5 ay hapis cezası veren Ağrı'nın Doğubeyazıt İlçesi Asliye Ceza Hakimi'nin, FETÖ/PDY terör örgütü irtibatı nedeniyle ihraç edildiğini açıkladı.
 • 10 Mayıs 2017 14:12 Diyarbakır Demirtaş'a Ilk Cezayı Veren Hakim Fetö'den Ihraç Edilmiş 1- Diyarbakır Demirtaş'a Ilk Cezayı Veren Hakim Fetö'den Ihraç Edilmiş 1- Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın avukatı Mahsuni Karaman, müvekkiline 5 ay hapis cezası veren Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesi Asliye Ceza Hakimi'nin, FETÖ/PDY terör örgütü irtibatı nedeniyle ihraç edildiğini açıkladı.
 • 10 Mayıs 2017 13:00 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 (ÖZEL) 1)KİMLİK TARTIŞMASINDA POLİS DAYAĞI İDDİASIŞANLIURFA'da, oto yıkamacı 34 yaşındaki Bülent Doğrudağ ve yakınları iddiaya göre yanında kimlik bulundurmadığı gerekçesiyle polislerle çıkan tartışmada dövüldüklerini iddia etti.