Son dakika Alinur Aktaş haberleri, Alinur Aktaş son dakika, son dakika Alinur Aktaş

Son Dakika Alinur Aktaş Haberleri

Son dakika Alinur Aktaş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son alinur aktaş haberleri anında burada.

 • 19:24 Başkan Aktaş: Başkan Aktaş: "Kimse tribünlere oynamasın"

  BUSKİ su faturalarından katı atık bedellerinin kaldırılmasının yasalara aykırı olduğunu öne süren muhalefet partili meclis üyelerine yanıt veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "İyi niyetle getirilmiş tüm eleştirilere çok büyük saygı duyuyorum.

 • 19:23 Son Dakika | Bursa'da sağlık çalışanları toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanacak Son Dakika | Bursa'da sağlık çalışanları toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanacak

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanması için karar aldıklarını duyurdu.

 • 18:32 Bursa'da sağlık çalışanlarına ulaşım ücretsiz Bursa'da sağlık çalışanlarına ulaşım ücretsiz

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş, sağlık çalışanlarının toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanması için bizzat kendi imzasıyla önerge verdiklerini söyledi.

 • 15:46 'Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi' ödüle layık görüldü 'Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi' ödüle layık görüldü

  Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nin, 35 belediyenin 102 proje ile başvurduğu 'Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması'nda, ödüller sahiplerini buldu.

 • 14:56 Başkanların ortak hedefi Bursa'ya hizmet Başkanların ortak hedefi Bursa'ya hizmet

  Başkanların ortak hedefi Bursa'ya hizmet Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'i ziyaret ederek Nilüfer'de yapılacak çalışmaları ele aldı.

 • 11:01 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması ödülleri sahiplerini buldu Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

  Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğince düzenlenen Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması'nda dereceye giren belediyelere ödülleri verildi.

 • 10:03 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nden Nilüfer'e iki ödül Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nden Nilüfer'e iki ödül

  Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nden Nilüfer'e iki ödül Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından düzenlenen, Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması Ödülleri'nde, Nilüfer Belediyesi, 102 proje arasından iki ödül birden aldı.

 • Dün 22:18 İzmir, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin 34. Olağan Meclis Toplantısına ev sahipliği yaptı İzmir, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin 34. Olağan Meclis Toplantısına ev sahipliği yaptı

  İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Karşıyaka Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği 34. Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

 • Dün 21:23 Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Olağan Meclis Toplantısı İzmir'de yapıldı Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Olağan Meclis Toplantısı İzmir'de yapıldı

  İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, "Sağlıklı ve standardı yüksek ortamlarda doğmak ve yaşamak, herhangi bir şarta ve imkana bağlı olmaması gereken, yaşama hakkını bütünleyen temel bir haktır.

 • Dün 18:12 Sağlıklı Kentlerde gündem: Salgın Sağlıklı Kentlerde gündem: Salgın

  Başkanlığını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın yaptığı Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği'nin 34. Olağan Meclis Toplantısı, Karşıyaka Belediyesi'nin ev sahipliğinde İzmir'de yapıldı.

 • Dün 10:08 Bursa'da öğrencilere eğitimde uzakları yakın eden destek Bursa'da öğrencilere eğitimde uzakları yakın eden destek

  - Bursa'da öğrencilere eğitimde uzakları yakın eden destek Korona virüs salgını yüzünden üniversitelerin de yeni döneme uzaktan eğitimle başlaması özellikle internet ve bilgisayarı bulunmayan gençler için önemli bir sorun oluştururken, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla devreye...

 • 20.10.2020 11:38 Demirtaşpaşa Konakları'nda sona doğru Demirtaşpaşa Konakları'nda sona doğru

  - Demirtaşpaşa Konakları'nda sona doğru Bitinya döneminden günümüze bütün tarihi ve kültürel mirası ayağa kaldırarak Bursa'yı bir açık hava müzesine dönüştürmeyi hedefleyen Bursa Büyükşehir Belediyesi, Demirtaşpaşa Hamamı karşısında bulunan Demirtaşpaşa Konakları'nı da ilk günkü...

 • 19.10.2020 17:07 "Ana Kucağı" Bursa'yı sarıyor

  "Ana Kucağı" Bursa'yı sarıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi maksadıyla başlattığı Ana Kucağı Eğitim Merkezlerine Gürsu da eklendi.

 • 19.10.2020 12:28 Başkan Aktaş, demokrasinin uç beylerini ağırladı Başkan Aktaş, demokrasinin uç beylerini ağırladı

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, demokrasinin uç beyleri olan muhtarların taleplerini önemsediklerini ve her zaman destekçileri olduklarını belirtti.

 • 19.10.2020 00:59 Son dakika haber | Bursa Ulu Cami göründü, sıra hanlarda

  Son dakika gelişmesine göre Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin, kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım projesinde Kızılay, Merkez Bankası ve İşkur binalarının yıkılmasıyla 600 yıllık tarihi Ulu Cami, Cemal Nadir Caddesi üzerinden de görünmeye başladı.

 • 18.10.2020 10:31 Tarihi Ulu Cami ve çarşıların çevresindeki eski yapılar yıkılıyor Tarihi Ulu Cami ve çarşıların çevresindeki eski yapılar yıkılıyor

  Bursa'da başlatılan "Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Projesi" kapsamında devam eden yıkımlarla Ulu Cami ve çevresindeki çarşıların silüeti görünmeye başladı.

 • 17.10.2020 14:35 Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın: Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın: "Yenişehir'de 10 köydeki su sorunu çözüldü"

  Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın: "Yenişehir'de 10 köydeki su sorunu çözüldü" "Milletvekili Kayışoğlu bize gelip en doğru bilgiyi öğrenebilir" dedi.

 • 17.10.2020 13:57 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Saraybosna'yı ziyaret etti Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Saraybosna'yı ziyaret etti

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, beraberindeki heyetle Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya resmi ziyaret gerçekleştirdi.

 • 17.10.2020 10:29 10. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali sanal ortamda başladı 10. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali sanal ortamda başladı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi tarafından Bursa Fotoğraf Sanatı Derneğinin (BUFSAD) destekleriyle bu yıl 10'uncusu düzenlenen Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest), bu sene "uzak/yakın" temasıyla sanal ortamda kapılarını açtı.

 • 17.10.2020 09:45 Bursa'da ulaşım filosuna takviye için sözleşme imzalandı Bursa'da ulaşım filosuna takviye için sözleşme imzalandı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yeni alınacak 85 araçla ilgili ihaleyi kazanan firma ile sözleşme imzaladı.

 • 16.10.2020 16:56 İnegölspor'da Cüneyt Biçer dönemi İnegölspor'da Cüneyt Biçer dönemi

  İnegölspor, Teknik Direktör Osman Özdemir'le yolları ayırmasının ardından Cüneyt Biçer ile sezon sonuna kadar anlaştı.

 • 16.10.2020 16:04 İnegölspor'da Cüneyt Biçer dönemi İnegölspor'da Cüneyt Biçer dönemi

  Misli.com 2'nci Lig ekiplerinden İnegölspor, Osman Özdemir'den boşalan teknik direktörlük görevine Cüneyt Biçer'i getirdi.

 • 16.10.2020 11:43 Esgin mecliste CHP'ye yüklendi Esgin mecliste CHP'ye yüklendi

  BUDO'ya yapılan indirimden dolayı Bursa Büyükşehir Belediyesi yerine İBB yönetimine teşekkür eden CHP'li Nilüfer, Mudanya ve Gemlik belediye başkanlarını tenkit eden Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, "Algı illüzyonları ve sanal siyasetle şehirler yönetilmez.

 • 16.10.2020 11:21 Son dakika... Vali eşinden şehit ailelerine ziyaret Son dakika... Vali eşinden şehit ailelerine ziyaret

  Son dakika yaşam haberi: Mustafakemalpaşa ilçesinde protokol mensuplarının eşleri şehit ailelerini ziyaret etti.

 • 16.10.2020 09:47 Başkan Aktaş, mesaiye Kent ve Balık Hali'nden başladı Başkan Aktaş, mesaiye Kent ve Balık Hali'nden başladı

  - Başkan Aktaş, mesaiye Kent ve Balık Hali'nden başladı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Tarım AŞ tarafından işletilen Hikmet Şahin Kent Hali ve Balık Hali'ni ziyaret ederek esnafın talep ve düşüncelerini dinledi.

 • 16.10.2020 09:32 Bursa'da memur adaylarına ücretsiz eğitim Bursa'da memur adaylarına ücretsiz eğitim

  Bursa'da memur adaylarına ücretsiz eğitim Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından KPSS sınavına girecek olan lise ve ön lisans mezunlarına yönelik düzenlenen 'Genel tekrar eğitim kampı', yoğun katılımla başladı.

 • 15.10.2020 16:02 Kültür başkenti Bursa Kültür başkenti Bursa

  Bursa Günlüğü Dergisi Deneme Yarışması ile Makale Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından verildi.

 • 15.10.2020 13:55 İlk yarışında birinci olmuştu...Başkan acıyı paylaştı İlk yarışında birinci olmuştu...Başkan acıyı paylaştı

  Bursa'da Ağustos ayında gerçekleştirilen GranFondo Bisiklet Yarışı'nda kadınlar kategorisinde birinci olan Zeynep Aslan'ın antrenman yaparken bir kamyonun altında kalması sonucu hayatını kaybetmesi Bursa'yı da üzdü.

 • 15.10.2020 10:57 Bursa için iş dünyasıyla omuz omuza Bursa için iş dünyasıyla omuz omuza

  Bursa için iş dünyasıyla omuz omuza Bursa'yı geleceğe taşıyacak projelerde toplumun bütün kesimleriyle istişare halinde olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bu kez iş dünyasıyla bir araya geldi.

 • 14.10.2020 16:11 Tarihi mektep, eski ihtişamına kavuşuyor Tarihi mektep, eski ihtişamına kavuşuyor

  - Tarihi mektep, eski ihtişamına kavuşuyor Bursa'nın en köklü eğitim ve öğretim kurumlarından olan Ziraat Mektebi, Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen restorasyon çalışmalarıyla eski ihtişamına kavuşuyor.

 • 14.10.2020 16:05 Mudanya'ya yatırım yağmuru Mudanya'ya yatırım yağmuru

  Son 3 yılda toplam 200 milyon TL'yi aşan ve ilçe belediyesinin yıllık bütçesinin 2 katı yatırımı Mudanya'ya kazandıran Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mudanya'nın çehresini her geçen gün daha da güzelleştiriyor.

 • 13.10.2020 16:57 Yıldırım için güç birliği Yıldırım için güç birliği

  Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ağırladı.

 • 12.10.2020 14:26 Deveci armudunda hasat bereketi Deveci armudunda hasat bereketi

  Deveci armudunda hasat bereketi Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Tarım A.Ş. aracılığıyla katma değeri yüksek tarım ürünlerini dünya pazarlarına ulaştırma çalışmaları kapsamında ahuhudu, yaban mersini ve siyah incirden sonra Bursa'nın bir diğer marka ürünü deveci armudunda da hasat sevinci yaşandı.

 • 12.10.2020 10:08 Bursa'da Vlogger Akademisi başlıyor Bursa'da Vlogger Akademisi başlıyor

  Türkiye'de kurumsal olarak geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ve yoğun ilgi gören Vlogger Workshop Akademi'ye imza atan Bursa Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Vlogger Akademisi düzenliyor.

 • 11.10.2020 17:04 Muhalefet uğruna yaşadıkları şehri unuttular Muhalefet uğruna yaşadıkları şehri unuttular

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) yolcu bilet fiyatlarında yüzde 40 indirim yapması yolcular tarafından memnuniyetle karşılanırken, Mudanya Belediye Başkanı ve partisinin il başkanının indirim için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanına teşekkür etmesi...

 • 11.10.2020 11:18 Bursa'da 6 ayda İHA ile 26 bin 973 kat artışı tespit edildi Bursa'da 6 ayda İHA ile 26 bin 973 kat artışı tespit edildi

  Bursa Büyükşehir Belediyesinin, kaçak yapılaşmanın önüne geçmek için devreye aldığı İnsansız Hava Aracı (İHA), son 6 ayda taradığı 405 bine yakın binada kat artışı belirledi.

 • 11.10.2020 00:58 Buğdayın atası artık Bursa'da üretiliyor

  Hititler ve Frigler tarafından da tarımı yapılmış, genetiği değişmeden günümüze kadar gelmiş ve günümüz buğdayının atası kabul edilen Siyez buğdayı, Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle artık Bursa'da üretiliyor.

 • 10.10.2020 13:23 Bursa'da Yeni Atatürk Spor Salonu yarışmayla belirlenecek Bursa'da Yeni Atatürk Spor Salonu yarışmayla belirlenecek

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yıkımı tamamlanan Atatürk Spor Salonu, yüzme havuzu ve müştemilatların bulunduğu alanda uygulanacak yeni projeyi, Mimarlar Odası işbirliğinde düzenlenen yarışma ile belirleyecek.

 • 10.10.2020 13:05 Bursa'da su faturalarındaki indirim tüketiciyi mutlu etti Bursa'da su faturalarındaki indirim tüketiciyi mutlu etti

  Bursa'da su faturalarındaki indirim tüketiciyi mutlu etti Bursa'da tamamı ilçe belediyelerine aktarılmak üzere su faturalarına yansıtılan katı atık bedellerinin meclis kararıyla iptal edilmesi sonrasında, ortalama yüzde 30'a tekabül eden indirimli yeni su faturaları, aboneler...

 • 10.10.2020 12:23 Buğdayın atası artık Bursa'da üretiliyor Buğdayın atası artık Bursa'da üretiliyor

  Buğdayın atası artık Bursa'da üretiliyor Hititler ve Frigler tarafından da tarımı yapılmış, genetiği değişmeden günümüze kadar gelmiş ve günümüz buğdayının atası kabul edilen Siyez buğdayı, Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle artık Bursa'da üretiliyor.

 • 09.10.2020 15:23 Son dakika haber | 10. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali sanal ortamda yapılacak Son dakika haber | 10. Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali sanal ortamda yapılacak

  Son dakika gelişmesine göre Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali'nin (BursaFotoFest) 10'uncusu bu yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sanal ortamda 16-24 Ekim'de gerçekleştirilecek.

 • 09.10.2020 12:54 Türkiye'nin ilk sanal fotoğraf festivali başlıyor Türkiye'nin ilk sanal fotoğraf festivali başlıyor

  Türkiye'nin ilk sanal fotoğraf festivali başlıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi tarafından Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği'nin destekleriyle düzenlenen Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali (Bursa Foto Fest), bu sene pandemi dolayısıyla format değiştirerek kapılarını sanal...

 • 09.10.2020 11:05 Osman Gazi Türbesi'ndeki saygı nöbeti ziyaretçileri duygulandırıyor Osman Gazi Türbesi'ndeki saygı nöbeti ziyaretçileri duygulandırıyor

  Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin Bursa'daki türbesinde yaklaşık bir aydır alp kıyafetli jandarma personelince tutulan saygı nöbeti, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

 • 08.10.2020 11:43 - Bursalı gençler Teknofest'e damga vurdu - Bursalı gençler Teknofest'e damga vurdu

  - Bursalı gençler Teknofest'e damga vurdu Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde farklı kategorilerde derece elde eden Bursalı gençlerle bir araya gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Türkiye'nin teknoloji alanında öncü ülkelerden biri haline geleceğini söyledi.

 • 07.10.2020 16:40 BUDO İstanbul-Bursa seferleri için tek fiyat uygulamasına geçti BUDO İstanbul-Bursa seferleri için tek fiyat uygulamasına geçti

  Bursa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, BUDO'da sefer saati, günü ve yönü fark etmeksizin 39 liralık tek fiyat uygulamasına geçildi.

 • 07.10.2020 15:57 Mudanya'da anlamlı açılış Mudanya'da anlamlı açılış

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle temeli 2016'da atılan ve hayırseverlerin katkılarıyla tamamlanan Mudanya Mehmet Akif Ersoy Camii ibadete açıldı.

 • 07.10.2020 14:36 - BUDO'da damping: Yüzde 40 indirim - BUDO'da damping: Yüzde 40 indirim

  - BUDO'da damping: Yüzde 40 indirim Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan ve İstanbul ile Bursa arasında kaliteli, ekonomik ve güvenli deniz ulaşımının önemli bir markası haline gelen BUDO'da yolcu bilet fiyatlarında yüzde 40 indirim yapıldı.

 • 07.10.2020 11:33 Bursa'da nostaljik sergi açıldı Bursa'da nostaljik sergi açıldı

  Bursa'da 35 yıldır eski radyo, televizyon ve gramofonları tamir ederek çalışır hale getiren Ahmet Ali Şağın'ın 100 parçadan oluşan sergisi, açıldı.

 • 07.10.2020 09:56 Nostaljik radyolarla zaman tünelinde yolculuk Nostaljik radyolarla zaman tünelinde yolculuk

  Nostaljik radyolarla zaman tünelinde yolculuk Bursa'da 35 yıldır nostaljik radyo, televizyon ve gramofon koleksiyonu ve tamiri yapan Ahmet Ali Şağın, Tayyare Kültür Merkezi'nde sergi açtı.

 • 06.10.2020 12:02 Raylarda konforlu ulaşım mesaisi Raylarda konforlu ulaşım mesaisi

  Raylarda konforlu ulaşım mesaisi Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından raylı sistemde bekleme süresini 2 dakikaya indirerek aynı hatta yolcu kapasitesini yüzde 60 artırmak maksadıyla hayata geçirilen Bursaray sinyalizasyon sistemi revizyonunda birinci etap tamamlandı.