SON DAKİKA DİYANET SEN HABERLERİ

Son Dakika Diyanet Sen Haberleri

 • 10 Ekim 2017 14:28 Midder, Fetö Davalarına Müdahil Oluyor Midder, Fetö Davalarına Müdahil Oluyor Kısa adı MİDDER olan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği, 15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ-PDY) davalarına müdahil olmak için başvuruda bulunarak Manisa Adalet Sarayı bahçesine çadır kurdu.
 • 08 Ekim 2017 13:39 Camiler ve Din Görevlileri Haftası AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" dolayısıyla İl Müftüsü Nimetullah Arvas'ı ve Diyanet-Sen Van Başkanı Nurullah Arvas'ı ziyaret etti.
 • 08 Ekim 2017 13:05 Boyabat'ta "Mutlu Aile" Konferansı Verildi Boyabat ilçesinde Diyanet - Sen Sinop Şube Başkanlığı tarafından "Mutlu Aile" konferansı düzenlendi.
 • 08 Ekim 2017 12:02 Başkan Soğanda Camiler ve Din Görevlileri Haftasını Kutladı Başkan Soğanda Camiler ve Din Görevlileri Haftasını Kutladı AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle İl Müftüsü Nimetullah Arvas ve Diyanet Sen Van Şube Başkanı Nurullah Arvas'ı ziyaret etti
 • 06 Ekim 2017 17:35 Lapseki ve Çardak Belediyeleri Aşure İkramında Bulundu Lapseki ve Çardak Belediyeleri Aşure İkramında Bulundu Çanakkale’nin Lapseki belediyesi ve Çardak beldesinde muharrem ayı vesilesiyle vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.
 • 06 Ekim 2017 09:09 Camiler ve Din Görevlileri Haftası Dolayısıyla Müftü Karabayır'ı Ziyaret Ettiler Camiler ve Din Görevlileri Haftası Dolayısıyla Müftü Karabayır'ı Ziyaret Ettiler Memur-Sen Erzincan İl Temsilciliği, Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle İl Müftüsü Yavuz Karabayır ı ziyaret etti.
 • 04 Ekim 2017 18:17 Mudanya'da Diyanet-Sen Seçimi Mudanya'da Diyanet-Sen Seçimi Kısa bir zaman önce vefat eden Mudanya Müftülüğü'nde görevli murakıp Mustafa Çelik'ten boşalan Diyanet Sen Mudanya Temsilciliği için seçim yapıldı
 • 27 Eylül 2017 15:21 Birlikteliği Kütahya Değil, Emet Başardı Birlikteliği Kütahya Değil, Emet Başardı Emetliler Dayanışma ve Kalkınma Derneğin bir dönem Emet'e damga vuran çalışmalarının, ilçe için özlenen birlik ve berberliği sağladığına değinen Diyanet Sen Emet Temsilcisi Hasan Kurnaz, tekrar bu ruhu canlandırmak için herkesin görev alması gerektiğinisöyledi
 • 19 Eylül 2017 14:52 Genel Başkan Bayraktutar'dan Vali Ustaoğlu'na Ziyaret Genel Başkan Bayraktutar'dan Vali Ustaoğlu'na Ziyaret Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayratutar, Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret etti.
 • 18 Eylül 2017 16:23 Diyanet-Sen İl Divan Toplantısı Yapıldı Diyanet-Sen İl Divan Toplantısı Yapıldı MUŞ (İHA) – Muş Müftüsü Alettin Bozkurt, yıllarca din görevlilerine en düşük maaşı vererek onları muhtaç duruma düşürdüklerini söyledi.
 • 18 Eylül 2017 16:17 Başkan Bayraktutar'dan Başkan Asya'ya Ziyaret Başkan Bayraktutar'dan Başkan Asya'ya Ziyaret Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bayraktutar ve beraberindeki heyet, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’yı ziyaret etti.
 • 16 Eylül 2017 22:00 Bayraktutar: Bayraktutar: "Sorgulamazsanız, Fetullah Gibi Deccalın Peşine Takılır, Bu Ülkeyi Perişan Edersiniz" Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, "Şeri delillere ters düşen kim varsa, ne varsa ben bunu sorgulamak zorundayım. Sorgulamazsanız, Fetullah gibi Deccalın peşine takılır, bu ülkeyi perişan edersiniz.
 • 16 Eylül 2017 20:16 Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar Açıklaması Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar Açıklaması Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, "Şeri delillere ters düşen kim varsa, ne varsa ben bunu sorgulamak zorundayım. Sorgulamazsanız, Fetullah gibi Deccalın peşine takılır, bu ülkeyi perişan edersiniz.
 • 04 Eylül 2017 11:58 İmamlar Mobbingden Şikayetçi İmamlar Mobbingden Şikayetçi Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, bazı cami yaptırma derneği yönetimlerinin imamlara baskı ve mobbing uyguladığını iddia ederek, "Cami yaptırma dernekleriyle ilgili mevzuata 'Dernek, imamın görevine müdahale edemez' şeklinde bir müeyyide getirilmeli." dedi.
 • 29 Ağustos 2017 12:59 Kurban Bayramı'na Doğru Türkiye Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası (DİYANET-SEN) Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 16 Ağustos 2017 21:34 Kurban Bayramı'na Doğru Kurban Bayramı'na Doğru Kent merkezinde faaliyet gösteren Sağlık-Sen, Diyanet Sen, Ulaştırma Memur-Sen, Toç Bir-Sen, Büro Memur- Sen, Bayındır Memur-Sen, Kültür Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen, YADER binasında İHH ile birlikte Kurban Bayramı'ndaki çalışmalarında kurban bağışları konusunda destek verecek
 • 16 Ağustos 2017 20:18 Kurban Bayramında Stk'lar İş Birliği Yapacak Kurban Bayramında Stk'lar İş Birliği Yapacak Adıyaman'da, faaliyet gösteren Ulaştırma Memur-Sen, Sağlık-Sen, Büro Memur- Sen, Toç Bir-Sen, Bayındır Memur-Sen, Birlik Haber-Sen, Kültür Memur-Sen ve Diyanet Sen temsilcileri İHH Adıyaman Şubesinde bir araya gelerek İHH ile iş birliği protokolü imzaladı
 • 16 Ağustos 2017 18:28 Kurban Bayramı'na Doğru Kent merkezinde faaliyet gösteren Sağlık-Sen, Diyanet Sen, Ulaştırma Memur-Sen, Toç Bir-Sen, Büro Memur- Sen, Bayındır Memur-Sen, Kültür Memur-Sen ve Birlik Haber-Sen, YADER binasında İHH ile birlikte Kurban Bayramı'ndaki çalışmalarında kurban bağışları konusunda destek verecek
 • 14 Ağustos 2017 17:38 Göl Caminin Temeli Törenle Atıldı Göl Caminin Temeli Törenle Atıldı Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yapımı planlanan Göl Caminin temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 13 Ağustos 2017 11:21 Memur ve Memur Emeklileri Hükümetin Zam Teklifine Kilitlendi Memur ve Memur Emeklileri Hükümetin Zam Teklifine Kilitlendi Memurlar ve memur emeklileri için, hükümetin yarın ileteceği 2018 ve 2019 yılları için zam teklifi heyecanla beklenirken, bayram ikramiyesi konusunda çıkacak karar da merak ediliyor.
 • 12 Ağustos 2017 16:19 AK Parti Kayapınar Teşkilatından Derneklere Ziyaret AK Parti Kayapınar Teşkilatından Derneklere Ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Başkanlığı tarafından oluşturulan bir heyet dernekleri ziyaret edip bilgi alışverişinde bulundu.
 • 12 Ağustos 2017 14:40 Memur-Sen Hac İzni ve Bayram İkramiyesinde Israrlı Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, kamu çalışanları ile memur emeklilerini ilgilendiren 4.
 • 11 Ağustos 2017 16:52 Memur-Sen'den Toplu Sözleşme Masasında Memur-Sen'den Toplu Sözleşme Masasında "Helal Gıda Sertifikalı" Dondurma İkramı Memur-Sen, hizmet kolları tekliflerinin müzakere edildiği toplantıda, helal gıda sertifikalı dondurma ikramında bulundu.
 • 10 Ağustos 2017 14:42 Koşarak Geldikleri Kurstan Ödülle Ayrıldılar Koşarak Geldikleri Kurstan Ödülle Ayrıldılar Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kocahasanlı Yeni Cami İmam Hatibi Ali Köse, bu yıl kursa katılan 50 öğrencinin yaz tatillerini camiye gelerek değerlendirdiklerini söyledi
 • 10 Ağustos 2017 09:32 Batuhan Yaşar: Batuhan Yaşar: "O Gece Salaları Mehmet Görmez Okutturmadı!" İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye Gazetesi’ndeki köşesinde; "15 Temmuz gecesi Mehmet Görmez neredeydi?
 • 09 Ağustos 2017 15:19 Müftülere Nikah Kıyma Yetkisi Vermeyi Öngören Yasa Tasarısı Müftülere Nikah Kıyma Yetkisi Vermeyi Öngören Yasa Tasarısı Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, "Düzenlemeyle resmi nikahın şartlarında bir değişikliğe gidilmediği bilindiği halde, çocuk yaşta evliliklerin veya çoğul evliliği teşvik edeceği şeklindeki iddialar, kara propagandadan başka bir şey değildir.
 • 09 Ağustos 2017 13:46 Samanlık Yapılan Asırlık Cami Yeniden İbadete Açılacak Samanlık Yapılan Asırlık Cami Yeniden İbadete Açılacak Ardahan'da, 306 yıl önce inşa edilen ve 78 yıl önce satıldıktan sonra samanlık olarak kullanılan tarihi cami, restore edilip yeniden ibadete hazır hale getirildi.
 • 09 Ağustos 2017 12:17 Samanlık Yapılan Asırlık Cami Yeniden İbadete Açılacak Samanlık Yapılan Asırlık Cami Yeniden İbadete Açılacak Ardahan'da, 306 yıl önce inşa edilen ve 78 yıl önce satıldıktan sonra samanlık olarak kullanılan tarihi cami, restore edilip yeniden ibadete hazır hale getirildi.
 • 03 Ağustos 2017 15:19 15 Temmuz Gecesi Selaların Okunması Fikri Ondan Çıktı 15 Temmuz Gecesi Selaların Okunması Fikri Ondan Çıktı Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) Başkanı, Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç’un 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı saatlerde ülke genelinde tüm camilerde selaların okunması fikrini verdiği ortaya çıktı.
 • 03 Ağustos 2017 14:55 Besni İslami Dayanışma Platformundan İsrail'e Mescid-i Aksa Tepkisi Besni İslami Dayanışma Platformundan İsrail'e Mescid-i Aksa Tepkisi Adıyaman’ın Besni ilçesinde faaliyet gösteren 10 sivil toplum kuruluşunun bir araya geldiği Besni İslami Dayanışma Platformu tarafından Mescidi Aksa’da yaşanan olayları psotesto etti.
 • 23 Temmuz 2017 20:54 Bandırma'da Kudüs Protestosu Bandırma'da Kudüs Protestosu Bandırma'da Kudüs protestosuBALIKESİR - İsrail'in Mescid-i Aksa'da Müslümanlara karşı uyguladığı şiddet Balıkesir'in Bandırma ilçesinde protesto edildi.
 • 23 Temmuz 2017 19:52 Bandırma'da Kudüs Protestosu Bandırma'da Kudüs Protestosu İsrail’in Mescid-i Aksa’da Müslümanlara karşı uyguladığı şiddet Balıkesir’in Bandırma ilçesinde protesto edildi.
 • 19 Temmuz 2017 13:04 Sider'den Diyanet-Sen'e Ziyaret Sider'den Diyanet-Sen'e Ziyaret Sur İşadamları ve Toptancıları Derneği (SİDER) Başkanı Şükran Yılmaz, Diyanet-Sen Diyarbakır Şube Başkanlığını ziyaret etti.
 • 15 Temmuz 2017 18:23 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Artvin'de, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında "15 Temmuz Şehitlerini ve Gazilerini Anma ve Din Görevlileri Birlik, Beraberlik ve Dayanışma" programı organize edildi.
 • 15 Temmuz 2017 10:53 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Diyanet-Sen Trabzon İl Başkanı Metin Aydın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 13 Temmuz 2017 10:31 Diyanet-Sen Ağrı Şube Başkanı Çınar Açıklaması Diyanet-Sen Ağrı Şube Başkanı Yasin Çınar, "Birliğimize, dirliğimize, vatanımıza, milletimize, geleceğimize, istikrarımıza, seçimlerimize, seçtiklerimize el uzatanlara ve varlığımıza kastedenlere asla fırsat vermeyeceğiz.
 • 10 Temmuz 2017 22:49 Gönüllü Kültür Kuruluşları Platformu'ndan Suriyeli Anne ve Bebeğinin Öldürülmesine Tepki Gönüllü Kültür Kuruluşları Platformu'ndan Suriyeli Anne ve Bebeğinin Öldürülmesine Tepki Gönüllü Kültür Kuruluşları Platformu'ndan Suriyeli anne ve bebeğinin öldürülmesine tepkiKÜTAHYA - Kütahya Gönüllü Kültür Kuruluşları Platformu, Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde, ormanlık alanda hamile bir kadın ile 10 aylık bebeğinin öldürülmesini kınadı.
 • 10 Temmuz 2017 18:03 Diyanet-Sen Kastamonu Şube Başkanı İrfan Bakır; Diyanet-Sen Kastamonu Şube Başkanı İrfan Bakır; Diyanet-Sen Kastamonu Şube Başkanı İrfan Bakır, 15 Temmuz’un unutulmaması ve unutturulmaması gerektiğini söyledi.
 • 10 Temmuz 2017 17:08 Diyanet-Sen Kastamonu Şube Başkanı Bakır Açıklaması Diyanet-Sen Kastamonu Şube Başkanı İrfan Bakır, "Bu ülkenin maneviyatını, kuzu postuna bürünen kurtlara bir daha teslim etmemek için dinimizi, diyanetimizi, devletimizi, milletimizi asla yalnız bırakmayacağımıza şeref sözü verdik.
 • 10 Temmuz 2017 14:22 Suriyeli Anne ve Bebeğinin Öldürülmesine Tepki Kütahya Gönüllü Kültür Kuruluşları Platformu, (TGTV) Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde, ormanlık alanda Suriyeli hamile kadın ile 10 aylık bebeğinin öldürülmesini kınadı.
 • 07 Temmuz 2017 17:11 Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yakışır'dan Başkan Gürsoy'a Ziyaret Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yakışır'dan Başkan Gürsoy'a Ziyaret Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır'a Memur-Sen Bitlis il temsilcisi Cabir Durak, Diyanet Sen İl Başkanı Behzat Durak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Beşkardeş ve imamlar da eşlik etti
 • 07 Temmuz 2017 13:43 Diyanet Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkan Vekili Eroğuz Açıklaması Diyanet Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkan Vekili ve Kahramankazan İlçe Temsilcisi Burhan Eroğuz, 15 Temmuz darbe girişiminin unutulmaması ve unutturulmaması gerektiğini belirtti.
 • 05 Temmuz 2017 20:48 Fetö'nün 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin Yılı Fetö'nün 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin Yılı Diyanet Sen Batman Şube Başkanı Hamit Ergin, "Hain işgal kalkışmasında ilk andan itibaren manevi kuvvetler olarak nasıl bir sorumluluk aldıysak bundan sonra da alacağımıza yemin ettik." dedi.
 • 04 Temmuz 2017 15:39 Vali Ustaoğlu'na Ziyaretler Devam Ediyor Vali Ustaoğlu'na Ziyaretler Devam Ediyor İçişleri Bakanlığının kararnamesi ile Bitlis Valiliğine atanan Vali İsmail Ustaoğlu’na ziyaretler devam ediyor.
 • 01 Temmuz 2017 20:11 Suruç'ta Teröre Tepki Suruç'ta Teröre Tepki Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlardan oluşan çok sayıda kişi, terör örgütü PKK'yı protesto etti.
 • 30 Haziran 2017 20:46 Tatvan'dan Kısa Kısa Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen sanatçılar Tatvan ilçesinde konser verecek.
 • 25 Haziran 2017 12:44 Kaymakam Pamuk Hem Bayramlaştı, Hem Helalleşti Kaymakam Pamuk Hem Bayramlaştı, Hem Helalleşti Bayramlaşma programına Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu, MHP İlçe Başkanı Bekir Özsu, Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Köse, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı
 • 20 Haziran 2017 16:36 Kadir Gecesi'ne Doğru Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (DİYANET- SEN) Kütahya Şubesi Başkan Yardımcısı Osman Arslan, yarın gece idrak edilecek olan Kadir Gecesi'nin ibadetle geçirilmesi gerektiğini bildirdi.
 • 20 Haziran 2017 10:50 Varto Müftülüğünden Çocuklara İftar Yemeği Varto Müftülüğünden Çocuklara İftar Yemeği Muş’un Varto Müftülüğü, çocuklara yönelik iftar programı düzenledi.
 • 19 Haziran 2017 15:57 Altek Teknik, Bayi ve Dostlarını İftarda Ağırladı Sakarya'da 11 yıldır hizmet veren Altek Teknik Tesisat; Geleneksel İftar Programı'nı Karakamış Mahallesi'nde bulunan yeni depo ve satış alanında gerçekleştirerek, iş ortaklarını, bayiler, tedarikçiler, müteahhitler, çalışma arkadaşları ve yakın dostlarını bir araya getirdi.