Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla birliktelik yaşayan kadın, evlilik kararı aldı - Son Dakika

Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla birliktelik yaşayan kadın, evlilik kararı aldı

18.10.2021 12:42

Marisa adlı kız, yaşadıklarını TikTok hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Genç kız, beraber yaşadığı erkek arkadaşının kendisiyle birlikteyken annesiyle ilişki yaşamaya başladığını ve ikilinin evlilik kararı aldığını dile getirdi.

Marisa adlı TikTok kullanıcısı, çektiği video ile yaşadığı ilginç olayı anlattı. Marisa, lisede tanıştığı ve beraberlik yaşadığı erkek arkadaşıyla bir süre sonra nişanlandı. Genç adam daha sonra Marisa'nın evine taşıdı. Evde Marisa, nişanlısı ve genç kızın annesi ile üvey babası birlikte yaşamaya başladı.

ANNE VE BABASI BOŞANDI

Aile beraber yaşamaya başladıktan sonra, genç kızın annesi ile üvey babası boşanma kararı aldı. Bu sırada annesi ile Marisa'nın nişanlısı yakınlaştı. Genç adam, daha da ileriye giderek nişanlısının annesiyle beraber oldu.

BİR SÜRE SONRA AYRILDILAR

Bu sırada Marisa, yaşananlardan habersizdi. Çünkü nişanlısıyla ilişkisi devam ediyordu. Ancak ikili bir süre sonra ayrılma kararı aldı. Annesi ve nişanlısı da artık ilişkilerini gizleme gereği duymadı.

EVLİLİK KARARI ALDILAR

Fakat asıl sansasyonel olay, ikilinin ilişkilerini ciddiye bindirme kararından sonra yaşandı. Marisa, annesine yaptığını yanlış olduğunu söylerken, annesi Marisa'yı dinlemedi ve kızının eski nişanlısıyla evlenmeye karar verdi.

Diğer yandan genç kızın TikTok hesabı üzerinden yayınladığı video, milyonlarca görüntülenme aldı.

Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla ilişkiye giren kadın, evlilik kararı aldı
YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Köyceğiz'de yenilenen nikah salonu hizmete girdi Köyceğiz'de yenilenen nikah salonu hizmete girdi 80 milyon yıllık lav sütunları doğal fotoğraf platosuna dönüşüyor 80 milyon yıllık lav sütunları doğal fotoğraf platosuna dönüşüyor Zabıta yeleği ile nikahlarını kıydılar Zabıta yeleği ile nikahlarını kıydılar

Son Dakika Dünya Aynı evde yaşadığı müstakbel damadıyla birliktelik yaşayan kadın, evlilik kararı aldı - Son Dakika


Advertisement