Paris'te Çiçeği Burnunda Modacı: Christophe Guillarmel - Son Dakika

Paris'te Çiçeği Burnunda Modacı: Christophe Guillarmel

11.03.2015 18:12

Paris Moda Haftası'nda 38 yaşındaki Christophe Guillarmel yeni koleksiyonunu sergiledi.

Paris Moda Haftası'nda 38 yaşındaki Christophe Guillarmel yeni koleksiyonunu sergiledi. Glam Rock'tan ilham alan ve Hollywood yıldızlarının stilini podyuma taşıyan modacı 2015 – 2016 Sonbahar/ Kış koleksiyonu ile göz doldurdu.

Christophe GuillarmeI koleksiyonu hakkında açıklamalarda bulundu: "Bu koleksiyona siyah orkide ismini verdim. Martin Ritt'in Sophia Loren'le çektiği 50 yıllık bir yapım Siyah Orkide. benim gözümde Sophia Loren o dönemin modern tarzıyla moda ikonu. Defilemde de modern çizgilerle retro tarzı harmanlıyorum. Ben 50 yıl öncesinin kısa elbiseleri üzerine çalıştım, lazer teknolojisiyle kıyafetlere biraz transparanlık kattım. Oldukça klasik olan kupür danteli incelttim. Eğer bu danteli eski zamandaki gibi elle işleseydik bu kadar rahat değiştirilemezdi."

Siyah beyaz neopren kumaşların mini elbiselerde can bulduğu defilede modacı, altın rengi detaylar, tül ile dantelin harika birleşimiyle gece elbiselerini de tanıttı.

Yazar:

Etiketler: Gönderildi: 11 Mart 2015

İzlenme oranı: 0.0

Oylar: 0

Paris'te Çiçeği Burnunda Modacı: Christophe Guillarmel

YORUMLAR
500
Son finalist Tsitsipas Fransa Açık'ın ilk turunu 5 sette geçebildi Son finalist Tsitsipas Fransa Açık'ın ilk turunu 5 sette geçebildi Fransa Açık'ta favoriler ikinci tura yükseldi Fransa Açık'ta favoriler ikinci tura yükseldi Fransa'nın Önde Gelen Yenilenebilir Enerji Üreticisi, Fotovoltaik Sistemlere 1 Milyar Euroluk Yatırım Yapacağını Duyurdu Fransa'nın Önde Gelen Yenilenebilir Enerji Üreticisi, Fotovoltaik Sistemlere 1 Milyar Euroluk Yatırım Yapacağını Duyurdu
Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Paris'te Çiçeği Burnunda Modacı: Christophe Guillarmel - Son Dakika


Advertisement