Tayland'da bir kreşe düzenlenen silahlı saldırıda onlarca kişi hayatını kaybetti - Son Dakika

Tayland'da bir kreşe düzenlenen silahlı saldırıda onlarca kişi hayatını kaybetti

06.10.2022 21:55

Tayland'da bir kreşe silahlı saldırı düzenlendi. Yaşanan korkunç olayda 24'ü çocuk 35 kişi hayatını kaybederken saldırganın eski bir polis olduğu ve saldırı sonrası kendisini de öldürdüğü aktarıldı.

Tayland'da çocuk bakım evine düzenlenen silahlı saldırıda aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi yaşamını yitirdi.

35 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Tayland polisi tarafından yapılan açıklamada ise saldırının ülkenin kuzeydoğusunda gerçekleştiğini ve en az 20 ölünün olduğu aktarıldı. Kısa süre sonra polis yeni bir açıklama yaparak ölü sayısının 31'e yükseldiğini duyurdu. Bölgeye ise çok sayıda sağlık ve güvenlik ekibinin gittiği belirtildi.

SALDIRGAN ESKİ BİR POLİS ÇIKTI

Kreşe yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırıda, saldırganın eski bir polis olduğu bilgisi edinildi. Yetkililer tarafından yapılan ayrı bir açıklamada ise, hayatını kaybedenlerin arasında çok sayıda çocuğun olduğu söylendi.

KENDİNİ DE ÖLDÜRDÜ

Öte yandan saldırganın yaptığı katliam sonrası kendini de öldürdüğü bilgisi edinildi. Olay yerine gelen ekiplerin ise bölgedeki çalışması sürüyor.

Olay yerinden gelen ilk fotoğraflar şu şekilde:

Son Dakika: Tayland'da bir kreşe silahlı saldırı düzenlendi! Çok sayıda ölü ve yaralı var
Son Dakika: Tayland'da bir kreşe silahlı saldırı düzenlendi! Çok sayıda ölü ve yaralı var
YORUMLAR (1)
  • Erdal Ateşoğulları: Allah senin belanı versin.Ölümün seni kurtarmış.Seni o acılı anaların önüne atmak vardı ?? Cevap Yaz 27 0 Yayından Kaldır
500
Öğrencilerin provasından rahatsız olan şahıs ilkokula 18 el ateş etti Öğrencilerin provasından rahatsız olan şahıs ilkokula 18 el ateş etti Tayland'da rahipleri uyuşturucu kullanan Budist tapınağında ayin yapacak kimse kalmadı Tayland'da rahipleri uyuşturucu kullanan Budist tapınağında ayin yapacak kimse kalmadı Aldatıldığını sanan Taylandlı kadın intikam için tehlikeli bir yol tercih etti! Aldatıldığını sanan Taylandlı kadın intikam için tehlikeli bir yol tercih etti!

Son Dakika Dünya Tayland'da bir kreşe düzenlenen silahlı saldırıda onlarca kişi hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement