Beko Fit Fry fırında dağılan ısı sayesinde yemekler eşit pişiyor - Son Dakika

Beko Fit Fry fırında dağılan ısı sayesinde yemekler eşit pişiyor

24.11.2022 13:53
Beko Fit Fry fırında dağılan ısı sayesinde yemekler eşit pişiyor

Beko'nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2'si bir arada ankastre fırını, lezzetli yemekler vadediyor.

Beko'nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2'si bir arada ankastre fırını, lezzetli yemekler vadediyor.

Beko'dan yapılan açıklamaya göre, yemekleri sadece 1 kaşık yağ ile pişirerek sıcak havanın fırının içerisinde kusursuz bir şekilde dağılımına imkan tanıyan Fit Fry, özel tasarımlı delikli tepsi tasarımı sayesinde sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak çıtır çıtır yemekler hazırlamaya destek oluyor.

Beko'nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2'si bir arada ankastre fırını Fit Fry, özel tasarımlı delikli tepsi tasarımı ile sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak yiyecekleri çıtır hale getiriyor ve yalnızca 1 kaşık yağ ile kurutmadan homojen, dumansız ve sağlıklı bir pişirme sunuyor.

Yenilenen fan sistemi ve iç tasarımı sayesinde sıcak hava fırının içerisinde kusursuz bir şekilde dağılıyor. Bu sayede yüzde 40 daha homojen pişirme sağlıyor ve her pişirmede aynı sonucu veriyor. Sağlıklı patates kızartmalarından et-tavuk yemeklerine kadar istediğiniz yiyeceği en iyi şekilde pişiriyor.

Buhar destekli pişirme teknolojisine sahip Beko Fit Fry 3 adımda hızlıca hazırlanabiliyor. Fırın kapağını açmadan suyu kolayca hazneye koyma imkanı tanıyan Fit Fry ile programı seçilip sıcaklığı ayarlandıktan sonra lezzetli yemeklere kolayca ulaşılabiliyor. Et ve tavuk yemekleri suyunu kaybetmeden çok daha yumuşak bir şekilde pişerken, fırın kapağı açılmadan ön ısıtma sonrası pişen yiyeceğe su ilave edilmesi sayesinde kabaran hamur işlerinin dışı çıtır çıtır içleri yumuşacık kalıyor.

72 litrelik iç hacme ve A + enerji seviyesine sahip Beko Fit Fry'da Plastik, alüminyum, bakalit saç kullanımı bulunmuyor. Delikli çelik tepsi bulaşık makinesinde rahatça yıkanabiliyor.Fırının siyah, beyaz ve gri olmak üzere üç renk alternatifi bulunuyor.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Ekonomi Beko Fit Fry fırında dağılan ısı sayesinde yemekler eşit pişiyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement