Ekonomi - Son Dakika
Ekonomi

Ekonomi

Ekonomi

09.01.2012 - İMKB 100 Endeksi ikinci seansa, önceki kapanışa göre 6,52 puan azalarak 49.686,99 puandan başladı.

09.01.2012 15:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

09.01.2012 - İMKB 100 Endeksi ikinci seansa, önceki kapanışa göre 6,52 puan azalarak 49.686,99 puandan başladı. - ISTANBUL

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Ekonomi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ulaştırma Bakanlığı arasında Hafif Raylı Sistem Projesi protokolü imzalanacak
  14:50 Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ulaştırma Bakanlığı arasında Hafif Raylı Sistem Projesi protokolü imzalanacak

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Hafif Raylı Sistem Projesi'nin protokolünün Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında imzalanacağını duyurdu. Proje, Trabzon'un ulaşım ihtiyaçlarını karşılayacak ve şehre vizyon katacak bir projedir. İlk etapta 8,7 kilometrelik kısım için protokol imzalanacak ve hedef 2025 yılında projenin tamamlanmasıdır.

 • Merzifon Kaymakamı OSB'deki Fabrikaları İnceledi
  14:49 Merzifon Kaymakamı OSB'deki Fabrikaları İnceledi

  Merzifon Kaymakamı Ali Güldoğan, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (OSB) fabrikalarda incelemelerde bulundu. Güldoğan, tekstil fabrikalarını gezerek yetkililerle görüşüp üretim kapasitesi ve istihdam konularında bilgi aldı. Güldoğan, ziyaretlerinin amacının sanayi kuruluşlarının çalışmalarını yerinde görmek ve iş insanlarıyla istişarelerde bulunmak olduğunu belirtti.

 • Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Üretimde Kırmızı Çizgisini Açıkladı
  14:49 Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Üretimde Kırmızı Çizgisini Açıkladı

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayarak, üretimde kırmızı çizgisini açıkladı. Tarım arazilerinin yok olmaması şartıyla kim nerede, ne üretmek istiyorsa yanında duracaklarını belirtti.

 • İkinci el elektrikli otomobil alırken dikkat edilmesi gerekenler
  14:29 İkinci el elektrikli otomobil alırken dikkat edilmesi gerekenler

  Elektrikli otomobillerin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte ikinci el piyasası da oluştu. Uzmanlar, ikinci el elektrikli otomobil alırken aracın batarya sağlığının kontrol edilmesi gerektiğini vurguluyor. Bataryaların ömrü kullanım durumuna göre değerlendirilmeli ve maliyet hesaplaması yapılmalıdır.

 • Elazığ'da Kadın ve Genç İstihdamı Konferansı Gerçekleştirildi
  14:04 Elazığ'da Kadın ve Genç İstihdamı Konferansı Gerçekleştirildi

  Elazığ'da Fırat Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen konferansta, TRB1 bölgesindeki dezavantajlı kişilerin iş gücü piyasasına sürdürülebilir entegrasyonu çerçevesinde kadın ve genç istihdamının desteklenmesi konuşuldu.

 • Hükümlülerin Diktikleri Perdeler Ülke Genelinde Alıcı Buluyor
  13:55 Hükümlülerin Diktikleri Perdeler Ülke Genelinde Alıcı Buluyor

  Kahramanmaraş'ta hükümlüler tarafından dikilen perdeler, kamu kurumları başta olmak üzere ülkenin dört bir yanında alıcı buluyor. Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından hükümlülerin istihdamı ve topluma kazandırılması amacıyla Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde perde ve tekstil atölyesi kuruldu. Burada çalışan hükümlüler, çeşitli türlerde perde dikerek ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Ayrıca, atölyede çalışan hükümlülerin meslek sahibi olmaları ve kar payı almaları sağlanıyor.

 • Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu görevinden istifa etti
  13:40 Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu görevinden istifa etti

  Bir sosyal medya kullanıcısının paylaştığı küflü çikolata fotoğraflarına verdiği skandal yanıt ve ardından yaptığı yeni açıklamalarla gündeme oturan Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu görevinden istifa etti. Instagram hesabından yaptığı açıklamayla kararını duyuran Tunaoğlu'nun şirketi tarafından üretilen çikolatalar 2 süper market zincirinin raflarından kaldırılmıştı.


Advertisement