"Esnafa SMS Kredi" Uygulaması, Akbank'a Ödül Getirdi - Son Dakika
Ekonomi

"Esnafa SMS Kredi" Uygulaması, Akbank'a Ödül Getirdi

"Esnafa SMS Kredi" Uygulaması, Akbank\'a Ödül Getirdi

Akbank, Financial World Innovation Awards'da, "KOBİ Bankacılığı Hizmetlerinde Mükemmellik" kategorisinde "Esnafa SMS Kredi" uygulaması ile ödüle layık görüldü.

02.01.2012 17:07

Akbank, İngiltere'nin saygın kurumlarından "ifs Schol of Finance" tarafından her yıl düzenlenen Financial World Innovation Awards'da, "KOBİ Bankacılığı Hizmetlerinde Mükemmellik" kategorisinde "Esnafa SMS Kredi" uygulaması ile ödüle layık görüldü.

Akbank'tan yapılan yazılı açıklamada, bankanın, ayrıca 8 dalda da finale kalarak en fazla ödüle aday gösterilen kurumlardan biri olduğu bildirildi. Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, yaptığı değerlendirmede, bankanın teknolojik gelişmeleri bankacılık ürün ve hizmetlerine hızla adapte ederek sektöre yön verdiğini söyledi.

Tüketici ve müşteri dinamiklerinde belirleyici faktör olan mobilitenin bankacılık hizmetlerini de etkilediğine işaret eden Tözge, "Akbank olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine hızlı, pratik çözümler sağlayan mobil bankacılık uygulamalarına öncülük ediyoruz. Financial World Innovation Awards'da Akbank "Esnafa SMS Kredi' uygulamamız ile kazandığımız ödül bu yöndeki çalışmalarımızın yansımasını oluşturuyor. Sektördeki birçok alanda olduğu gibi, mobil bankacılık alanında da öncü uygulamalara imza atmaya ve müşterilerimizin bankacılık işlemlerini özgürleştirmeye devam edeceğiz" dedi.

- İstanbul

Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi 'Esnafa SMS Kredi' Uygulaması, Akbank'a Ödül Getirdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement