İş Bankası Zeytinciliği Çok Sevdi - Son Dakika
Ekonomi

İş Bankası Zeytinciliği Çok Sevdi

İş Bankası Zeytinciliği Çok Sevdi

Erol Evcil'in kredi borçlarına karşılık 1994'de Balıkesir'deki zeytin işleme tesislerini alarak zeytinciliğe başlayan İş Bankası, Ant Gıda AŞ çatısı altında yılda 10 bin ton ürün işleme kapasitesine ulaşarak, Kanada'dan Almanya'ya, Katar'dan Çin'e kadar birçok ülkeye ihracat yapıyor.

08.07.2012 12:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş
Erol Evcil'in kredi borçlarına karşılık 1994'de Balıkesir'deki zeytin işleme tesislerini alarak zeytinciliğe başlayan İş Bankası, Ant Gıda AŞ çatısı altında yılda 10 bin ton ürün işleme kapasitesine ulaşarak, Kanada'dan Almanya'ya, Katar'dan Çin'e kadar birçok ülkeye ihracat yapıyor.

Kaynak: TheLira.com

Son Dakika Ekonomi İş Bankası Zeytinciliği Çok Sevdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İzmir'de piyasa değeri 15 milyon liranın üzerinde kaçak ürün ele geçirildi
  17:54 İzmir'de piyasa değeri 15 milyon liranın üzerinde kaçak ürün ele geçirildi

  İzmir'de tütün kaçakçılığı yapan şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda toplam piyasa değeri 15 milyon liranın üzerinde ve çok sayıda kaçak ürün ele geçirildi. Olayla ilgili 19 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.

 • TTSO Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya'yı Ziyaret Etti
  17:45 TTSO Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya'yı Ziyaret Etti

  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya'yı ziyaret etti. Ziyarette TTSO heyeti, Kaya'ya başarı dileklerini ileterek, şehrin ilerlemesi için destek vereceklerini belirtti. Kaya ise TTSO'nun önemli bir paydaş olduğunu vurgulayarak, iş dünyası ile şehrin gelecek perspektifini çizmek için bir toplantı yapmayı planladığını ifade etti.

 • Sinoplu Balıkçılar Akaryakıt Fiyatlarından ve Alım Gücünün Düşmesinden Yakındı
  17:44 Sinoplu Balıkçılar Akaryakıt Fiyatlarından ve Alım Gücünün Düşmesinden Yakındı

  Sinoplu balıkçılar, akaryakıt fiyatlarının yüksekliği ve vatandaşın alım gücünün düşmesinden dolayı sıkıntı yaşadıklarını belirtti. Balık av sezonunun sona ermesiyle birlikte balıkçılar, geçen senelere göre kar marjlarında düşüş olduğunu ve insanların alım güçlerinin azaldığını ifade etti. Balıkçılar, büyük kayıkların daha fazla mazot yakmak zorunda kaldığını ve balık miktarının azaldığını dile getirdi. Vatandaşların da alım gücünün düştüğünü belirten balıkçılar, ekonomik olarak zor bir sezon geçirdiklerini söyledi.

 • Söke İlçesi, Bayram Tatilinde 53 Ton İşlenmiş Balık İhracatı Gerçekleştirdi
  17:08 Söke İlçesi, Bayram Tatilinde 53 Ton İşlenmiş Balık İhracatı Gerçekleştirdi

  Aydın'ın Söke ilçesinde bayram tatilinde 53.189 kilogram işlenmiş balık ihracatı gerçekleştirildi. İhracatın resmi işlemleri Söke İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından titizlikle yürütüldü. İhracatın ilçe ekonomisine büyük katkı sağladığı ve deniz ürünleri sektöründeki gücünü ortaya koyduğu belirtildi.

 • Endüstriyel avcılık yasağıyla balıkçılar bakım ve onarım işlerine başladı
  17:05 Endüstriyel avcılık yasağıyla balıkçılar bakım ve onarım işlerine başladı

  Sakarya, Zonguldak ve Kocaeli'de endüstriyel avcılık yapan balıkçılar, av yasağının başlamasıyla teknelerin bakımı ve ağların onarımı için çalışmalara başladı. Balıkçılar, geçen sezon umduklarını bulamadıklarını ve palamutla başlayan sezonun beklenen verimi vermediğini belirtti. Balıkçılar, gelecek sezon için umutlu olduklarını ve tekneleri hazırladıklarını ifade etti.


Advertisement