Karayollarında Durum - Son Dakika
Ekonomi

Karayollarında Durum

Karayollarında Durum

Karayollarının bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

30.08.2016 09:19

Karayollarının bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, araç sürücüleri için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde mevcut uygulanan durum sürdürülecek. Fati·h Sultan Mehmet Köprüsü'nde 1'inci sınıf araçlar (panelvan ve van türü araçlar dahi·l) i·le toplu taşıma araçların geçişine devam edilecek. Fati·h Sultan Mehmet Köprüsü'nü kullanmakta olan 2, 3, 4 ve 5'inci sınıf araçlar i·le ki·myasal madde taşıyan araçlar zorunlu olarak Yavuz Sultan Seli·m Köprüsü'nden geçiş yapacak. Söz konusu araçlar için Avrupa Yakası'nda Mahmutbey Kavşağı ve Hastal Kavşağı, Anadolu Yakası'nda Çamlık Kavşağı ve Orhanlı Kavşağı kullanılarak Yavuz Sultan Seli·m Köprüsü'nden yasak saat uygulaması olmaksızın 31 Ağustos saat 24.00'a kadar devam edecek.

Isparta- Eğirdir Ayrımı Barla yolunun 3'üncü kilometresindeki Harmanören Taş Ocağı mevkisinde devam eden patlatmalı kazı çalışmaları nedeniyle 13.00-16.00 saatlerinde yol trafiğe kapatılacak, ulaşım Barla-Eğirdir yolu üzerinden gerçekleştirilecek.

Gölhisar- Çavdır yolunun 2-16 kilometrelerindeki yol çalışmaları dolayısıyla nedeniyle 1-10 Eylül'de söz konusu kesim trafiğe kapatılacağından, ulaşım çalışma süresince Gölhisar-Yusufça- Çamköy güzergahından sağlanacak.

Kaynak: AA

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement