Son dakika Anadolu Yakası haberleri, Anadolu Yakası son dakika, son dakika Anadolu Yakası

Son Dakika Anadolu Yakası Haberleri

 • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve İlim Yayma Vakfı arasında işbirliği protokolü imzalandı
  01 Mar İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve İlim Yayma Vakfı arasında işbirliği protokolü imzalandı

  İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve İlim Yayma Vakfı arasında, öğretmen ve okul yöneticilerinin mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla 'İlim Yayma Öğretmen Gelişim Sertifika Eğitim Programı' işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında öğretmenlere yönelik eğitim programları düzenlenecek ve öğretmenlerin kendini geliştirme motivasyonu artırılacak.

 • İBB Başkanı İmamoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübüne Ziyaret Gerçekleştirdi
  01 Mar İBB Başkanı İmamoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübüne Ziyaret Gerçekleştirdi

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri için Fenerbahçe Spor Kulübüne ziyarette bulundu. İmamoğlu, kulüp başkanı Ali Koç ile görüştü ve spor faaliyetlerinin birlik ve beraberlik içinde yaşandığı bir şehir olma hedefini dile getirdi.

 • İBB Başkan Adayı Kurum: 'İstanbul'da 650 bin konutu dönüştürmek zorundayız, bu bir milli güvenlik meselesi'
  01 Mar İBB Başkan Adayı Kurum: "İstanbul'da 650 bin konutu dönüştürmek zorundayız, bu bir milli güvenlik meselesi"

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul'un bir deprem şehri olduğunu vurgulayarak, 650 bin konutun acil dönüşmesi gerektiğini ifade etti.

 • Pendik'te yoğun sis
  28 Şub Pendik'te yoğun sis

  Pendik'te özellikle yüksek kesimlerde sabah saatlerinde sis etkili oldu. Yolları ve evlerin çatılarını kaplayan sis adeta kartpostallık görüntüler oluşturdu. İstanbul'un Anadolu Yakası ilçelerinden olan Pendik'in özellikle yüksek kesimleri olmak üzere bazı bölgelerinde sabah saatlerinde sis etkisini gösterdi. İşe veya okuluna gitmek için yollara çıkan vatandaşlar sis manzarası ile karşılaştı. Yollara ve evlerin çatısına düşen sis adeta kartpostallık manzaralar oluşturdu. Sis nedeniyle yollarda görüş mesafesi kısaldı.

 • Murat Kurum: 'Şehir içi ulaşımında seyahat süresini yüzde 20 düşüreceğiz'
  27 Şub Murat Kurum: "Şehir içi ulaşımında seyahat süresini yüzde 20 düşüreceğiz"

  Murat Kurum: "Şehir içi ulaşımında seyahat süresini yüzde 20 düşüreceğiz" "Yol Üstü Otopark Yönetim Sistemi Uygulamasını hayata geçireceğiz" "İstanbul'un trafiğinde direksiyon sallayan herkese eğitimler vereceğiz" İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli'de Çilesiz İstanbul Tanıtım...

 • Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: 'Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız'
  27 Şub Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: "Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız"

  Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: "Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız" "Yol Üstü Otopark Yönetim Sistemi Uygulamasını hayata geçireceğiz" "İstanbul'un trafiğinde direksiyon sallayan herkese eğitimler vereceğiz" İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli'de Çilesiz...

 • İBB Başkan adayı Kurum, 'Çilesiz İstanbul' programında trafik sorununa yönelik projelerini anlattı Açıklaması
  27 Şub İBB Başkan adayı Kurum, "Çilesiz İstanbul" programında trafik sorununa yönelik projelerini anlattı Açıklaması

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, "Biz, İstanbul'u yavaşlatan, halkımızı bezdiren bu trafik çilesini bitireceğiz.

 • Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: 'Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız'
  27 Şub Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: "Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız"

  İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli'de Çilesiz İstanbul Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşma, "Başta kaza kara noktaları olmak üzere tüm yolarımızda motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız. Buradan İstanbul'daki 250 bin motokurye emekçisine de müjdem var.

 • Vatan Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Pendik'te Görüşmeler Yaptı
  22 Şub Vatan Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Pendik'te Görüşmeler Yaptı

  Vatan Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı İbrahim Okan Özkan, Pendik'te sanayiciler ve vatandaşlarla bir araya geldi. Özkan, işveren ve işçilerin sorunlarını dinleyerek İstanbul'a ilişkin projelerini anlattı. Ayrıca, İstanbul'un nüfus sorununa dikkat çekerek, Anadolu'ya yapılacak yatırımlarla nüfusu kademeli olarak aktarmayı hedeflediklerini belirtti.

 • Enerjisa Dağıtım Şirketleri, dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlarla müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirdi
  22 Şub Enerjisa Dağıtım Şirketleri, dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlarla müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirdi

  Enerjisa Dağıtım Şirketleri olan AYEDAŞ, Başkent EDAŞ ve Toroslar EDAŞ, geçen yıl Anadolu Yakası, Karabük ve Osmaniye'de müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştirdi. Şirketler, bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürdürerek daha aydınlık bir gelecek için çalışmalarını insan, çözüm ve inovasyon odaklı olarak sürdürmeye devam ediyor.

 • Sanatçı Hilal Özdemir, Kadıköy Suadiye'den muhtar adayı oldu
  20 Şub Sanatçı Hilal Özdemir, Kadıköy Suadiye'den muhtar adayı oldu

  Ünlü türkücü Hilal Özdemir İstanbul'da Kadıköy Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı oldu. Sanatçı ruhunu muhtar seçilirse mahallesine yansıtacağını söyleyen sanatçı, kazanırsa 17 bin TL maaş alacak.

 • İstanbul'da 110 yıllık elektrikli tramvaylar hala toplu ulaşımı taşıyor
  20 Şub İstanbul'da 110 yıllık elektrikli tramvaylar hala toplu ulaşımı taşıyor

  İstanbul'da 20 Şubat 1914 tarihinde hizmete başlayan elektrikli tramvaylar, 110 yıllık geçmişiyle hala toplu ulaşım yükünü taşımaya devam ediyor. İstanbul'da raylı sistem serüveni, Osmanlı Padişahı Abdülaziz'in izniyle 1869 yılında kurulan Dersaadet Tramvay Şirketi ile başladı. Atlı tramvaylar daha sonra elektrikli tramvaylara dönüştü ve günümüzde T1, T3, T4 ve T5 hatlarıyla İstanbullulara hizmet veriyor.

 • Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, kongre merkezi ve şehir parkı projelerini açıkladı
  19 Şub Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, kongre merkezi ve şehir parkı projelerini açıkladı

  Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye'ye yapılacak kongre merkezi ve şehir parkı projelerini duyurdu. Yıldırım, 271 kalıcı eser ve 400 yeni proje ile ilçenin gelişimine katkı sağlayacaklarını belirtti. Ayrıca, kentsel dönüşüm, spor tesisleri, sosyal hizmet binaları ve kültür merkezleri gibi birçok alanda projelerin olduğunu söyledi.

 • Yürüyen merdivende sıkışarak can vermişti: Şirket suçluyu buldu
  18 Şub Yürüyen merdivende sıkışarak can vermişti: Şirket suçluyu buldu

  Şişli'de metroya inen yürüyen merdivenin bakım çalışması sırasında meydana gelen iş kazasında bir işçi hayatını kaybetti. Olay durum raporunda, işçinin yürüyen merdivenin enerjisini kesmeden ve el terminalini kullanmadan kuyu içerisinde çalışma yaptığı belirtildi.

 • İmamoğlu: 'Bu Millet Öyle Bir Had Bildirir Ki Süt Dökmüş Kediye Dönersiniz'
  17 Şub İmamoğlu: "Bu Millet Öyle Bir Had Bildirir Ki Süt Dökmüş Kediye Dönersiniz"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kartal’da ‘Neriman-SAmi Türkdoğan Aşevi açılışında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın “Biz varsak doğalgaz var biz yoksak doğalgaz yok" sözlerine "Bizim milletimizi tehdit edene bu millet pabucu bırakmaz. Bu millet öyle bir had bildirir ki süt dökmüş kediye dönersiniz” dedi.

 • İBB Başkanı İmamoğlu, Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışına katıldı
  17 Şub İBB Başkanı İmamoğlu, Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışına katıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kartal Belediyesi tarafından inşa edilen Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi'nin açılışına katıldı. İmamoğlu, konuşmasında projelerini anlattı ve İstanbul'un ihtiyaçlarına değindi.

 • AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum, Risksiz İstanbul Tanıtım Toplantısı'nda projelerini detaylı şekilde anlattı
  15 Şub AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum, Risksiz İstanbul Tanıtım Toplantısı'nda projelerini detaylı şekilde anlattı

  AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum, Risksiz İstanbul Tanıtım Toplantısı'nda projelerini detaylı şekilde anlattı AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum: "Afet Yönetim Sistemi'mizi azami ölçüde kendi mühendislerimizle yerli ve milli yazılım bileşenleriyle hayata geçireceğiz" "Tüm sanayi alanlarımızı...

 • AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum, Risksiz İstanbul Tanıtım Toplantısı'nda projelerini detaylı şekilde anlattı
  15 Şub AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum, Risksiz İstanbul Tanıtım Toplantısı'nda projelerini detaylı şekilde anlattı

  AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, "Afet Yönetim Sistemi'mizi azami ölçüde kendi mühendislerimizle yerli ve milli yazılım bileşenleriyle hayata geçireceğiz.

 • Murat Kurum: İstanbul'un gerçek gündeminden kaçıyorlar
  10 Şub Murat Kurum: İstanbul'un gerçek gündeminden kaçıyorlar

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, Kadıköy'de düzenlenen bir etkinlikte İstanbul'un acil çözüm bekleyen sorunlarına değindi. Kurum, trafik ve deprem sorunlarına çözüm getirecek projeleri anlattı ve mevcut yönetimin Kadıköy'e yeterli hizmeti sunmadığını belirtti. Ayrıca, Kurum, Kadıköy'deki spor salonu eksikliği ve hayvan bakım merkezi gibi sözlerin tutulmadığını vurguladı.

 • AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum'dan Kadıköylülere ulaşım müjdesi Açıklaması
  10 Şub AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum'dan Kadıköylülere ulaşım müjdesi Açıklaması

  AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, "Söğütlüçeşme-Gayrettepe-İncirli metro hattımızın projelerini tüm detaylarıyla birlikte hazırladık.

 • Araç sahiplerinin kontak kapatması yakındır! Motorine bir okkalı zam daha
  10 Şub Araç sahiplerinin kontak kapatması yakındır! Motorine bir okkalı zam daha

  Motorin fiyatlarına 12 Şubat Pazartesi gecesinden itibaren 2 lira 55 kuruş zam gelecek. Benzinde ise hafta başında fiyat değişimi olmayacak.

 • Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı
  09 Şub Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı

  Kartal Belediyesi, DİSK Genel-İş ile imzaladığı ek protokol sonucunda işçi personel maaşlarına yüzde 65 oranında iyileştirme yaptı. İmzalanan protokol, belediye işçileri tarafından memnuniyetle karşılandı.

 • Kartal Belediyesi'nde İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam
  09 Şub Kartal Belediyesi'nde İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam

  Kartal Belediyesi, Devrimci İşçi Sendikası Genel-İş ile imzaladığı ek protokol sonucunda, işçi personel maaşlarına yüzde 65 oranıyla rekor bir iyileştirme yaptı. Başkan Gökhan Yüksel'in onayıyla sendikanın teklifi kabul edildi.

 • Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı
  09 Şub Kartal Belediyesi İşçi Maaşlarına Yüzde 65 Zam Yaptı

  Kartal Belediyesi, DİSK Genel-İş ile imzaladığı ek protokol sonucunda, işçi personel maaşlarına yüzde 65 oranıyla rekor bir iyileştirme yaptı. İmzalanan ek protokol, belediye işçi personeli tarafından memnuniyetle karşılarken, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 'Hep birlikte Kartal'ı güzelleştirmeye devam edelim, biz büyük bir aileyiz' dedi.

 • Araç sahipleri dikkat! Motorine bir okkalı zam daha geliyor
  09 Şub Araç sahipleri dikkat! Motorine bir okkalı zam daha geliyor

  Brent petrolde yaşanan hareketlilik bir zam haberini daha beraberinde getirdi. Motorine pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 40 kuruş zam geliyor.

 • Murat Kurum, Kamu-Sen İstanbul İl Temsilciliği'ni ziyaret etti
  07 Şub Murat Kurum, Kamu-Sen İstanbul İl Temsilciliği'ni ziyaret etti

  Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Kamu-Sen İstanbul İl Temsilciliği'ni ziyaret etti. Kurum, ulaşım konusunda memurların destek taleplerine yanıt vereceklerini ve Anadolu Yakası'nda Kamu-Sen'e bir misafirhane yapacaklarını belirtti.

 • İstanbul Ofis Pazarı 2023 Genel Bakış 4'üncü Çeyrek Raporu Yayımlandı
  07 Şub İstanbul Ofis Pazarı 2023 Genel Bakış 4'üncü Çeyrek Raporu Yayımlandı

  İstanbul'daki ofis piyasasına ve arz-talep dengesine ışık tutan 'İstanbul Ofis Pazarı 2023 Genel Bakış 4'üncü Çeyrek Raporu' yayımlandı.

 • Depremzede aileye köşk temin eden Ali Burak Ceylan konuştu: Ev başkasının, birçok kişi yardım etti
  07 Şub Depremzede aileye köşk temin eden Ali Burak Ceylan konuştu: Ev başkasının, birçok kişi yardım etti

  Depremzede öğretmen Muhammet Irmak, cüzdanını düşürdüğü için tanıştığı oyuncu Ali Burak Ceylan'ın 6 Şubat depremlerinin ardından mağdur ailelere köşk temin ettiğini söyledi. Yardımıyla gönülleri fetheden oyuncu, olayın detaylarını anlatarak emeği geçen isimlerden bahsetti.

 • Eyüpsultan Belediyesi, 6 Şubat depremlerinin 1. yıl dönümünde anma programı düzenledi
  06 Şub Eyüpsultan Belediyesi, 6 Şubat depremlerinin 1. yıl dönümünde anma programı düzenledi

  Eyüpsultan Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli olmak üzere 10 ilimizi etkileyen 6 Şubat depremlerinin 1'inci yıl dönümünde 'Yüzyılın Felaketinin Yıldönümünde İsimli Kahramanlar' adıyla bir anma programı düzenledi. Programda ESAY biriminin deprem bölgesindeki büyük çabasını konu alan İsimli Kahramanlar isimli belgeselin gösterimi yapıldı.

 • Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım: 'Ümraniye için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık'
  04 Şub Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım: 'Ümraniye için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık'

  Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, ilçede yapılan çalışmaları ve kazandırılan eserleri değerlendirerek, önümüzdeki 5 yıl içinde de şehre ve insanlara değer katan işler yapmaya devam edeceklerini söyledi. Yıldırım, kentsel dönüşüm, altyapı, yeşil alanlar, eğitim tesisleri, sosyal tesisler ve spor tesisleri gibi farklı alanlarda gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi verdi.

 • Prof. Dr. Şükrü Ersoy: Kentsel dönüşüm şehrin tarihi yapısına göre yapılmalı
  04 Şub Prof. Dr. Şükrü Ersoy: Kentsel dönüşüm şehrin tarihi yapısına göre yapılmalı

  Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İnşaat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Ersoy, kentsel dönüşümün şehrin tarihi yapısına göre yapılması gerektiğini belirterek, depreme dayanıklı binalar inşa etmenin önemini vurguladı. Türkiye'nin deprem ülkesi olduğunu söyleyen Ersoy, Marmara Bölgesi'nde büyük bir deprem olması durumunda milli güvenlik sorunu yaşanabileceğini ifade etti. İstanbul'da acil dönüştürülmesi gereken 300 bin bina olduğunu belirten Ersoy, kentsel dönüşümün siyaset üstü bir konu olduğunu ve tüm paydaşların işin içinde olması gerektiğini söyledi.

 • İstanbul Anadolu Yakası'nda kar yağışı etkili oldu
  30 Oca İstanbul Anadolu Yakası'nda kar yağışı etkili oldu

  Hava sıcaklıklarının aniden düşmesiyle birlikte yüksek kesimlerde başlayan kar yağışı İstanbul Anadolu Yakası'nda da etkisini gösterdi. Ataşehir, Kartal, Tuzla gibi ilçelerde akşam saatlerinde yağmaya başlayan kar, gece saatlerinde etkili oldu. Meteorolojinin uyarılarının ardından İstanbul'da beklenen kar Anadolu Yakası'nda etkisini gösterdi. Akşam saatlerinde hafif başlayan kar yağışı gece saatlerinde belli kesimlerde etkisini arttırdı.

 • İBB Başkan adayı Kurum, 'Türkiye Yüzyılı İstanbul Vizyonu Toplantısı'nda konuştu: (4)
  25 Oca İBB Başkan adayı Kurum, "Türkiye Yüzyılı İstanbul Vizyonu Toplantısı"nda konuştu: (4)

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, "Sahipsiz hayvanlar İstanbullular için bir sorun olmaktan çıkacak, sorun olmayacak.

 • İstanbul'da akşam saatlerinde yoğun yağmur nedeniyle trafik yüzde 90'a çıktı
  24 Oca İstanbul'da akşam saatlerinde yoğun yağmur nedeniyle trafik yüzde 90'a çıktı

  İstanbul'da, akşam saatlerinde yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yüzde 90'a çıktı.

 • İstanbul'da Mesai Bitiminde Trafik Yoğunluğu Yüzde 83'e Ulaştı
  23 Oca İstanbul'da Mesai Bitiminde Trafik Yoğunluğu Yüzde 83'e Ulaştı

  İstanbul'da, mesai bitiminde kent genelindeki trafik yoğunluğu yüzde 83'e ulaştı.

 • Başkan Yazıcı'dan Tuzla'yı ziyaret eden İmamoğlu'na sert sözler: Bitmeyen işin inceleme gezisini yaptı
  23 Oca Başkan Yazıcı'dan Tuzla'yı ziyaret eden İmamoğlu'na sert sözler: Bitmeyen işin inceleme gezisini yaptı

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart yerel seçimleri öncesi Tuzla'yı ziyaret etti. Bitmeyen projenin inceleme gezisinin yapılmasına tepki gösteren Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, "Bitmeyen işin inceleme gezisini de siyasi literatürümüze kazandırmış oldular, tebrikler. Neyse ki çoğu gitti, azı kaldı. Sayın İmamoğlu'nun tiyatrosundan kurtulacağız." dedi.

 • Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, İmamoğlu'nun inceleme gezisini eleştirdi
  22 Oca Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, İmamoğlu'nun inceleme gezisini eleştirdi

  Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Tuzla'da yaptığı inceleme gezisini eleştirerek, bitmeyen işin inceleme gezisini siyasi literatüre kazandırdıklarını söyledi. Yazıcı, İmamoğlu'na vefa göstermesi gerektiğini belirtti.

 • Beykoz Üniversitesi Doğal Afetlerde Arama Kurtarma Ekibi AFAD Akreditasyon Sınavını Başarıyla Tamamladı
  22 Oca Beykoz Üniversitesi Doğal Afetlerde Arama Kurtarma Ekibi AFAD Akreditasyon Sınavını Başarıyla Tamamladı

  Beykoz Üniversitesi Doğal Afetlerde Arama Kurtarma Ekibi (BÜDAK), AFAD tarafından gerçekleştirilen akreditasyon sınavını başarıyla tamamladığını duyurdu. BÜDAK, Hafif Kentsel Arama Kurtarma Akreditasyon Sınavı'nda başarılı olarak olası doğal afetlere müdahale edebilecek. Ekip lideri M. Hayri Yorgancı, ekibin dinamizminin başarılarının en büyük faktör olduğunu belirtti. Beykoz Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörü Enes Özmen ise eğitimlerle afetlere müdahale ve iyileştirme konularında önemli bilgi ve beceriler kazandıklarını söyledi.

 • Deva Partisi Ankara Milletvekili İdris Şahin: 'Yargıtay, Anayasal Düzene Bir Nevi Darbe Girişiminde Bulunmuştur'
  21 Oca Deva Partisi Ankara Milletvekili İdris Şahin: "Yargıtay, Anayasal Düzene Bir Nevi Darbe Girişiminde Bulunmuştur"

  Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İdris Şahin, Çorum’da; "Hem İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi hem de Yargıtay 3. Ceza Dairesi, Anayasa Mahkemesi’nin bu kararını uygulamayarak anayasal düzene bir nevi darbe girişiminde bulunmuştur” dedi. Şahin, adliyelerde rüşvet iddialarına ilişkin "Yargı bu kadar kokmuşsa iş şirazeden bu kadar çıkmışsa ve söylenen sözler üzülerek ifade ediyorum ki mızrağa sığmıyorsa artık burada bu konu da bir an önce bir neşter vurulması gerekiyor ve iktidar sahiplerinin bu yönlendirmeleri yaptığını iktidarın içerisindeki siyasetçilerin yargıya müdahale ettiğine ilişkin çok somut burada veriler var" diye konuştu.

 • İstanbul'da haftanın dördüncü mesai günü bitiminde trafikte yoğunluk yaşanıyor
  18 Oca İstanbul'da haftanın dördüncü mesai günü bitiminde trafikte yoğunluk yaşanıyor

  İstanbul'da haftanın dördüncü mesai günü bitiminde trafikte yoğunluk yaşanıyor.

 • İstanbul'da yağışlı hava nedeniyle sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı
  16 Oca İstanbul'da yağışlı hava nedeniyle sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı

  Kentte, yağışlı havanın da etkisiyle sabah saatlerinde trafik yoğunluğu oluştu.

 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde çift yönlü zincirleme kazada 10 araç birbirine girdi: 3 yaralı
  13 Oca 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde çift yönlü zincirleme kazada 10 araç birbirine girdi: 3 yaralı

  İSTANBUL15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gece saatlerinde meydana gelen kazada önce 5 araç birbirine girdi. Köprünün ters şeridinde ise kazayı izlemek için yavaşlayan bir ticari taksiye arkadan başka bir araç çarptı. Kazaya karışan araçları fark edemeyen diğer sürücülerin de duramaması sonucu toplam 10 araç birbirine girdi. İlk kazanın gerçekleştiği ticari takside sıkışan sürücü ve diğer araçlardan 2 kişi olmak üzere toplam 3 kişi yaralandı.

 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Zincirleme Kaza: 10 Araç Birbirine Girdi
  13 Oca 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Zincirleme Kaza: 10 Araç Birbirine Girdi

  İstanbul'un 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gece saatlerinde meydana gelen kazada önce 5 araç birbirine girdi. Kazayı izlemek için duran bir ticari taksiye arkadan başka bir araç çarptı. Diğer sürücülerin de duramaması sonucu toplam 10 araç birbirine girdi. Kazada 3 kişi yaralandı. Olay yerine gelen ekipler tarafından müdahale edildi ve trafik kontrollü bir şekilde ilerlemeye başladı.

 • İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı başladı
  12 Oca İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı başladı

  İSTANBUL'da etkili olan soğuk havanın ardından yüksek kesimlerde kar yağışı başladı. Kartal'ın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu. Son günlerde etkili olan soğuk havanın ardından Anadolu Yakası'nın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Yakacık Mahallesi, Aydos Ormanı bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Aydos Yolu'nda trafik oluştu.

 • İstanbul Ticaret Odası, toplu ulaşım yasasına destek vereceğini açıkladı
  12 Oca İstanbul Ticaret Odası, toplu ulaşım yasasına destek vereceğini açıkladı

  İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul'da toplu taşımaya ve yaşam kalitesine önemli katkı sunacak toplu ulaşım yasası hazırlığına İTO olarak gereken desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Avdagiç, İstanbul'un ulaşımın başkenti olması gerektiğini vurgulayarak, toplu ulaşım yasasının büyük bir ihtiyaç olduğunu düşündüklerini ifade etti. Ayrıca Avdagiç, lojistik sektörüne ilişkin meslek yüksek okullarının hızla hayata geçirilmesi gerektiğini ve AB Yeşil Mutabakatı paralelinde yenilenebilir enerji ile çalışan yatırımlar için teşvik sistemi oluşturulmasının önemli olduğunu belirtti.

 • Ataşehir'deki mahallelerin ulaşım ve trafik sorunları için İBB, Ataşehir Belediyesi ve muhtarlar bir araya geldi
  11 Oca Ataşehir'deki mahallelerin ulaşım ve trafik sorunları için İBB, Ataşehir Belediyesi ve muhtarlar bir araya geldi

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ataşehir Belediyesi ve mahalle muhtarları, Ataşehir'deki mahallelerin ulaşım ve trafik sorunlarının çözümü için bir araya geldi. Toplantıda, muhtarlar bölgedeki ulaşım, trafik akışı, altyapı problemleri ve otobüs seferlerinin düzenlenmesi konularında taleplerini iletti. İBB yetkilileri, talepleri not alarak en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını belirtti.

 • İstanbul'da Yağışın Etkisiyle Trafik Yoğunluğu Yüzde 81'e Ulaştı
  10 Oca İstanbul'da Yağışın Etkisiyle Trafik Yoğunluğu Yüzde 81'e Ulaştı

  İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yağışın da etkisiyle yüzde 81'e kadar yükseldi.

 • İstanbul'da 2023 yılında rekor su tüketimi
  10 Oca İstanbul'da 2023 yılında rekor su tüketimi

  İstanbul'da geçen yıl Avrupa Yakası'nda 737 milyon 938 bin 674 metreküp, Anadolu Yakası'nda 379 milyon 125 bin 442 metreküp olmak üzere 1 milyar 117 milyon 64 bin 116 metreküp su tüketildi. Bu rakam tüm zamanların yıl bazında en çok tüketilen su miktarı oldu. Su kullanım oranında Avrupa Yakası'nın payı yüzde 66,06, Anadolu Yakası'nın ise 33,94 olarak gerçekleşti. Yıl içinde Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na 440 milyon 532 bin 935 metreküp su transferi yapıldı. Kullanılan suyun 841 milyon 959 bin 955 metreküpü Melen ve Yeşilçay regülatörlerinden, 275 milyon 104 bin 161 metreküpü ise barajlardan temin edildi. Bütün zamanların en çok günlük su tüketimi 27 Temmuz'da gerçekleşti. Kentte 2023'te bütün zamanların en yüksek günlük su tüketimi, 3 milyon 568 bin 56 metreküp ile 27 Temmuz tarihinde gerçekleşti. En az günlük su tüketimi ise 2 milyon 524 bin 736 metreküp ile 23 Nisan'da yaşandı. Geçen yıl günlük ortalama su kullanımı ise 3 milyon 60 bin 450 metreküp oldu. İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranı, geçen yıl en düşük yüzde 16,18 ile 11 Kasım'da, en yüksek ise 31 Aralık'ta yüzde 52,11 olarak ölçüldü.

 • İstanbul'da Yağışlı Hava Trafikte Yoğunluğa Neden Oluyor
  10 Oca İstanbul'da Yağışlı Hava Trafikte Yoğunluğa Neden Oluyor

  İstanbul'da sabah saatlerinde yağışlı havanın etkisiyle trafik yoğunluğu artarken deniz ulaşımında aksamalar yaşanıyor. Kentin her iki yakasında araçlar güçlükle ilerlerken, metrobus ve otobüs duraklarında da yoğunluk oluştu. Şehir Hatları'nın bazı seferleri iptal edilirken, trafik yoğunluğu yüzde 71 olarak ölçüldü.

 • İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı
  09 Oca İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı

  İstanbul'da bugün akşam saatlerinde özellikle mesai çıkışı trafik yoğunluğu yaşandı. Mesai çıkışına yağmur da eklenince trafik adım adım ilerledi. İBB cep trafik uygulamasında trafik yoğunluğu genel olarak yüzde 85 olarak ölçülürken Avrupa Yakası'nda %80, Anadolu Yakası'nda %90 olarak ölçüldü. Trafik yoğunluğu E-5 Maltepe Köprüsü'nden görüntülendi.

 • ANADOLU YAKASI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI (Aydos ormanı)
  09 Oca ANADOLU YAKASI'NDA KAR YAĞIŞI BAŞLADI (Aydos ormanı)

  İstanbul Anadolu Yakası'nda hava sıcaklığının düşmesiyle birlikte Aydos Ormanı'nda aralıklı kar yağışı başladı. AKOM tarafından yapılan uyarıda kentin yüksek kesimleri ile kuzey bölgelerinde kar ve karla karışık yağmur bekleniyor.

 • İstanbul'un bazı ilçelerinde karla karışık yağmur etkili
  09 Oca İstanbul'un bazı ilçelerinde karla karışık yağmur etkili

  İstanbul'un bazı ilçelerinde ve yüksek kesimlerinde aralıklarla karla karışık yağmur etkili oluyor. Kentte sıcaklıkların düşmesiyle beraber yağışlar karla karışık yağmur şeklinde görülmeye başladı. Anadolu Yakası'nda Kartal, Pendik, Tuzla, Ümraniye, Ataşehir ve Üsküdar Çamlıca Tepesi'nde aralıklarla karla karışık yağmur görülüyor. Avrupa Yakası'nda ise Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Kağıthane'de sulu karın yağdığı gözlendi.

 • İstanbul Anadolu Yakası'nda Kar Yağışı Başladı
  09 Oca İstanbul Anadolu Yakası'nda Kar Yağışı Başladı

  Hava sıcaklığının düşmesiyle birlikte İstanbul Anadolu Yakası'nda kar yağışı başladı. AKOM tarafından yapılan uyarıda kentin yüksek kesimleri ve kuzey bölgelerinde kar ve karla karışık yağmur bekleniyor.

 • İstanbul'da Yağışlı Hava Trafik Yoğunluğunu Artırdı
  09 Oca İstanbul'da Yağışlı Hava Trafik Yoğunluğunu Artırdı

  İstanbul'da sabah saatlerinde yağışlı havanın etkisiyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. Avrupa Yakası D-100 kara yolunda Avcılar, Bahçelievler, Haliç Köprüsü ve Mecidiyeköy mevkilerinde trafik ağır ilerliyor. Anadolu Yakası'nda ise Kadıköy ile Kartal arasında her iki yönde trafik yoğunluğu yaşanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Yoğunluğu Haritası'nda saat 09.00'da trafik yoğunluğu yüzde 71 olarak ölçüldü.

 • İstanbul'da haftanın ilk mesai gününde yoğun trafik
  08 Oca İstanbul'da haftanın ilk mesai gününde yoğun trafik

  İstanbul'da, haftanın ilk mesai gününde bir çok noktada trafik yoğunluğu yaşanıyor.

 • İstanbul'da Şiddetli Yağmur ve Fırtına Etkisi
  07 Oca İstanbul'da Şiddetli Yağmur ve Fırtına Etkisi

  İstanbul'da şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle hayat olumsuz etkilendi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve İstanbul Valiliği uyarılarının ardından kent genelinde şiddetli yağmur etkisini gösterdi. Boğaz çevresinde ise fırtına nedeniyle dalgalar kıyıya vurdu. Trafik yoğunluğu ise yüzde 29 olarak ölçüldü.

 • Çanakkale Savaşları'nda şehit sayısıyla ilgili yeni veriler ortaya çıktı
  07 Oca Çanakkale Savaşları'nda şehit sayısıyla ilgili yeni veriler ortaya çıktı

  ÇOMÜ İnsan ve Toplum Bilimleri Tarih Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Murat Karataş, Çanakkale Cephesi'nde doktor olarak görev yapan Şefik Hüsnü Deymer'e ait resmi raporları inceleyerek yaptığı çalışmada, Çanakkale Cephesi'nde şehit olan asker sayısına ilişkin yeni veriler elde etti. Karataş, resmi kayıtlarda eksiklik olduğunu ve şehit sayısının daha fazla olduğunu belirtti.

 • İstanbul'da Binlerce Kişi Yeni Yıla Coşkuyla Girdi
  01 Oca İstanbul'da Binlerce Kişi Yeni Yıla Coşkuyla Girdi

  İstanbul'da binlerce kişi, Taksim, Ortaköy, Nişantaşı ve Bağdat caddelerinde düzenlenen kutlamalarla yeni yıla girdi. Meydanlarda kurulan ışıklı süslemeler, havai fişek gösterileri ve dans ederek karşılanan yeni yıl, renkli görüntülere sahne oldu. Polis ekipleri tarafından alınan güvenlik önlemleriyle kutlamalar güvenli bir şekilde gerçekleştirildi.

 • Kuzey Marmara Otoyolu'nda hız denemesi yapan sürücüye ceza
  30 Ara Kuzey Marmara Otoyolu'nda hız denemesi yapan sürücüye ceza

  İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kuzey Marmara Otoyolu'nda hız denemesi yapan bir sürücünün sosyal medyada paylaştığı görüntüler üzerine çalışma başlattı. Güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ekipler, sürücünün hız denemesini belirledi. Sosyal medya fenomeni Y.P'ye, hız sınırlarını aşmak suçundan cezai işlem uygulandı.

 • İstanbul'da Kuzey Marmara Otoyolu'nda yüksek hızla ilerleyen sosyal medya fenomenine ceza
  30 Ara İstanbul'da Kuzey Marmara Otoyolu'nda yüksek hızla ilerleyen sosyal medya fenomenine ceza

  İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Kuzey Marmara Otoyolu'nda 200 kilometreden yüksek hızla ilerleyen ve o anları sosyal medya hesabından paylaşan sosyal medya fenomenine jandarma ekipleri tarafından cezai işlem uygulandı. Fenomenin sayfasında ve otoyol kameralarında yapılan inceleme sonucunda sürücüye cezai işlem uygulandı.

 • İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 5 ilçeye yeni müdür atandı
  27 Ara İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 5 ilçeye yeni müdür atandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan ara atamalar sonucunda 5 ilçeye yeni müdürler atanmıştır. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Koray Şensoy İstanbul Anadolu Yakası İlçelerinden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olurken, Hüseyin Güleç Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilmiştir. Esenler İlçe Emniyet Müdürü Murat Uzun Avrupa Yakası İkinci Bölge İlçelerinden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğüne ise Muhammet Ahmet Katipoğlu atanmıştır. Diğer görevlendirmelerde Barış Çukur Adalar İlçe Emniyet Müdürü, Aşkın Kılıçkeser Avcılar İlçe Emniyet Müdürü, Necati Aktuğ Şahin ise Bakırköy İlçe Emniyet Müdürü olarak görevlendirilmiştir. Ayrıca, ara atamalar kapsamında farklı şube müdürlüklerine de yeni görevlendirmeler yapılmıştır.

 • İstanbul'da 5 ilçenin emniyet müdürü değişti
  27 Ara İstanbul'da 5 ilçenin emniyet müdürü değişti

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan ara atamalar sonucunda Sarıyer, Adalar, Esenler, Avcılar ve Bakırköy ilçelerinin emniyet müdürleri değişti. Ayrıca, İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde de bazı görev değişiklikleri gerçekleştirildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ortaya hiçbir eser koyamayanlar, ülkesi ve milleti için samimiyetle çalışan devlet adamlarına sürekli engel çıkardılar'
  25 Ara Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ortaya hiçbir eser koyamayanlar, ülkesi ve milleti için samimiyetle çalışan devlet adamlarına sürekli engel çıkardılar"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ortaya hiçbir eser koyamayanlar, ülkesi ve milleti için samimiyetle çalışan devlet adamlarına sürekli engel çıkardılar"

 • İSTANBUL-FIRTINADA KÖPRÜYÜ GEÇMEYE ÇALIŞAN MOTOSİKLETLİLERE KALKAN OLDULAR
  23 Ara İSTANBUL-FIRTINADA KÖPRÜYÜ GEÇMEYE ÇALIŞAN MOTOSİKLETLİLERE KALKAN OLDULAR

  İSTANBUL'da, etkili olan rüzgar ve fırtına nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçerken zor anlar yaşayan motosikletlilere, trafikteki araçlar kalkan oldu.

 • İstanbul'da akşam trafik yoğunluğu yüzde 89'a ulaştı
  22 Ara İstanbul'da akşam trafik yoğunluğu yüzde 89'a ulaştı

  İstanbul'da etkili olan sağanak yağış nedeniyle trafik yoğunluğu yüzde 89'a çıktı. İş çıkışı evlerine gitmeye çalışan yolcular, tramvay, metro, otobüs ve metrobüs duraklarında yoğunluğa neden oluyor.

 • İstanbul'da yoğun trafik yaşanıyor
  22 Ara İstanbul'da yoğun trafik yaşanıyor

  İstanbul'da haftanın son iş gününde yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. İBB Trafik Yoğunluğu Haritasında saat 17.15 sıralarında yoğunluk yüzde 87'ye ulaştı.

 • Tuzla Belediyesi Kariyer ve İstihdam Fuarı Başladı
  22 Ara Tuzla Belediyesi Kariyer ve İstihdam Fuarı Başladı

  Tuzla Belediyesi Kariyer ve İstihdam Merkezi tarafından düzenlenen 6'ncı Kariyer ve İstihdam Fuarı başladı. 2 gün sürecek fuara 250 firma katıldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, fuarın açılışında iş arayanlarla işverenleri buluşturmanın önemine vurgu yaptı.

 • Anadolu Yakası'nda Sis Etkili Oldu
  22 Ara Anadolu Yakası'nda Sis Etkili Oldu

  İstanbul Anadolu Yakası'nda sabah saatlerinde sis etkili oldu. Sis nedeniyle bazı gökdelenlerin gözden kaybolduğu görüldü.

 • AYİDER, Dünya Su Konseyi'ne üye oldu
  19 Ara AYİDER, Dünya Su Konseyi'ne üye oldu

  Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİDER), Dünya Su Konseyi'ne üye oldu. Dernek, su kullanımı bilincini geliştirmek amacıyla kurulan konseyin Türkiye'den tek inşaat derneği üyesi oldu.

 • DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - İstanbullular 'Asrın Projesi' Marmaray'ı tercih ediyor
  17 Ara DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - İstanbullular "Asrın Projesi" Marmaray'ı tercih ediyor

  İki kıtayı birleştiren, hizmete girmesinden bu yana geçen 10 yıllık sürede 1 milyardan fazla yolcu taşıyan ve her gün iki yaka arasında gidip gelen İstanbulluların ilk tercihi Marmaray oluyor.

 • İstanbul'da tıbbi tahliye tatbikatı yapıldı
  16 Ara İstanbul'da tıbbi tahliye tatbikatı yapıldı

  İstanbul'a destek illerden gelecek personel ve lojistik yönetimiyle birlikte tıbbi tahliye tatbikatı gerçekleştirildi. Tatbikatta, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda AFAD, Polis Arama Kurtarma ve UMKE saha görevlileri yer aldı. Tatbikatta, destek illerden gelen personel ve medikal lojistik yönetimi ile il dışına yaralı tahliyesinin nasıl koordine edileceği çalışıldı.

 • İstanbul Anadolu Yakası'nda sağanak yağış etkili
  15 Ara İstanbul Anadolu Yakası'nda sağanak yağış etkili

  İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış Anadolu Yakası'nda etkili oluyor. Meteorolojinin uyarılarının ardından yağış ilerleyen saatlerde arttı. Sürücüler ana arter yollarda kontrollü olarak seyrediyor. Yağışın devam etmesi bekleniyor.

 • İstanbul'da akşam trafik yoğunluğu yüzde 80'e çıktı
  15 Ara İstanbul'da akşam trafik yoğunluğu yüzde 80'e çıktı

  İstanbul'da haftanın son iş günü mesai bitiminde kent genelindeki trafik yoğunluğu yüzde 80'e ulaştı.

 • DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - 'Uyumayan şehir'de gece toplu taşımaya erişim sıkıntısı yaşanıyor
  14 Ara DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - "Uyumayan şehir"de gece toplu taşımaya erişim sıkıntısı yaşanıyor

  İstanbullular, yaşamın 24 saat devam ettiği şehirlerden biri olarak nitelendirilen kentte gece saatlerinde toplu taşımayla ulaşım sağlamada zorluk çekerken, her gece kesintisiz hizmet veren metrobüs ile 9 İETT hattı ve sadece hafta sonu gece seferi uygulanan 7 metro hattı megakent için...

 • DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU- Metrobüsler megakenti taşımakta yetersiz kalıyor
  13 Ara DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU- Metrobüsler megakenti taşımakta yetersiz kalıyor

  Avrupa ve Asya kıtaları arasındaki 52 kilometrelik mesafede 24 saat mekik dokuyarak günde yaklaşık 1 milyon kişiyi taşıyan metrobüslerin mevcut kapasitesi, megakentin 16 milyonu aşan nüfusunun ulaşım ihtiyacı için yetersiz kalırken, buna araç arızaları ve kazalar da eklendiğinde İstanbullular...

 • İstanbul'da akşam trafik yoğunluğu yüzde 85'e çıktı
  08 Ara İstanbul'da akşam trafik yoğunluğu yüzde 85'e çıktı

  İstanbul'da haftanın son iş gününde kent genelindeki trafik yoğunluğu yüzde 85'e yükseldi.

 • 15 Temmuz Şehitler köprüsü sise gömüldü
  07 Ara 15 Temmuz Şehitler köprüsü sise gömüldü

  -15 Temmuz Şehitler köprüsü sise gömüldü İstanbul'da sis etkiliyor oluyor İstanbul Anadolu Yakası ve Boğazda sabah saatlerinden itibaren yoğun sis etkili oluyor.

 • İstanbul'da yağışlı hava nedeniyle trafik durma noktasına geldi
  07 Ara İstanbul'da yağışlı hava nedeniyle trafik durma noktasına geldi

  İstanbul'da yağışlı havanın etkisiyle akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı. İBB Trafik Yoğunluğu Haritasında Avrupa Yakası'nda yoğunluk yüzde 89'a ulaştı. Anadolu Yakası'nda ise yoğunluk yüzde 87 oldu. Toplu taşıma araçlarını kullanmaya çalışan vatandaşlar duraklarda yoğunluk oluşturdu.

 • İstanbul'da trafik yoğunluğu akşam saatlerinde yüzde 89 oldu
  07 Ara İstanbul'da trafik yoğunluğu akşam saatlerinde yüzde 89 oldu

  İstanbul'da etkisini arttıran yağmur nedeniyle kent genelindeki trafik yoğunluğu yüzde 89'a yükselirken toplu taşımada da yoğunluk yaşandı.

 • İstanbul'da yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yaşanıyor
  07 Ara İstanbul'da yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yaşanıyor

  ???????İstanbul'da, sabah saatlerinde yağmurun etkisiyle trafik yoğunluğu yaşanırken Boğaz ve çevresinde sis etkili oluyor.

Advertisement