Sigaraya bir zam daha geldi: PM ve BAT grubunun sigaraları 2 TL daha zamlandı - Son Dakika

Sigaraya bir zam daha geldi: PM ve BAT grubunun sigaraları 2 TL daha zamlandı

04.07.2022 14:42

Geçtiğimiz cuma, JTİ grubu sigaralarına gelen 2 TL'lik zammın ardından şimdi de PM ve BAT grubuna 2 TL'lik fiyat artışı getirildi. Zamla birlikte en ucuz sigara 27,5 TL'ye ulaştı.

Sigara fiyatları 2022 yılında hızla yükselmeye devam ediyor. Ocak, Mart, Mayıs aylarında gelen zamların ardından Temmuz ayında da birçok marka fiyat listesinde yukarı yönlü güncellemeler yapıyor.

GEÇEN CUMA JTİ GRUBUNA ZAM GELMİŞTİ

Geçen cuma gelen JTİ grubunun 2 TL'lik fiyat artışının ardından bugün en çok kullanılan markaların yer aldığı iki gruba daha zam geldi.

GRUPLARDAKİ EN UCUZ SİGARA 27,5 TL OLDU

PM ve BAT grubu sigaralarda 2 TL zam bugünden itibaren fiyatlara uygulandı. Söz konusu gruplarda yer alan en ucuz sigara 27,5 TL oldu.

YORUMLAR
500
Dünyanın son gününde insanlar böyle mi olacak? 20 milyondan fazla görüntülendi Dünyanın son gününde insanlar böyle mi olacak? 20 milyondan fazla görüntülendi 1920 yılında ölen küçük kızın mumyası sergileniyor! Görenler hem korkuyor hem de şaşırıyor 1920 yılında ölen küçük kızın mumyası sergileniyor! Görenler hem korkuyor hem de şaşırıyor AK Parti'ye geçeceği öne sürülmüştü! Mehmet Ali Çelebi geçmiş paylaşımlarını kaldırdı AK Parti'ye geçeceği öne sürülmüştü! Mehmet Ali Çelebi geçmiş paylaşımlarını kaldırdı

Son Dakika Ekonomi Sigaraya bir zam daha geldi: PM ve BAT grubunun sigaraları 2 TL daha zamlandı - Son Dakika


Advertisement