100 kg ağırlığındaki Kaplumbağa Fazla Çiftleşmekten Sakat Kaldı - Son Dakika

100 kg ağırlığındaki Kaplumbağa Fazla Çiftleşmekten Sakat Kaldı

17.01.2017 15:03

1
Bert adındaki 22 yaşındaki Afrika kaplumbağası 2011'de gönderildiği çiftleşme programından döndüğünde, kaldığı tesisteki görevliler yürüyüşünde bir terslik fark ettiler. 100 kg ağırlığındaki Bert'ün bacakları, fazla çiftleşmekten hasar görmüştü.

2
Evi İngiltere'nin Norwich kentindeki Dinazor Macera Parkı olan Bert, 100 kg ağırlığında bir Afrika kaplumbağası...

3
Bert'ü 2011'de iki aylık bir çiftleşme programına gönderen park görevlileri, döndüğünde Bert'ün yürümekte sıkıntı çektiğini gözlemlediler.

4
Doktorlar, kaplumbağanın gittiği çiftleşme programında kendini fazla zorladığı kanaatine vardılar. Bert'ün arka bacaklarında eklem yanması başlamıştı.

5
Ortalama 80 yıllık kaplumbağa ömründe normal koşullarda 30 yaşından sonra başlayan rahatsızlık, program süresince bir de kardeşiyle tartışması üzerine Bert'te erken yaşta oluşmuştu.

6
Çözüm olarak, Bert kaplumbağaya rahat yürüyebilmesi için tekerlekli bir sistem takıldı.

7
Kaplumbağaya bakan görevliler, Bert'ün dünyada tekerlek takan en ağır kaplumbağa olduğunu düşünüyorlar.

8
Bert, bugünlerde tekerlekleriyle tesiste oldukça çok dikkat çekiyor. Çocuklar Bert'ü merak ediyor, aileler de Bert'ün neden tekerlek taktığını camda asılı olan açıklamadan okuyabiliyorlar.

Son Dakika 100 kg ağırlığındaki Kaplumbağa Fazla Çiftleşmekten Sakat Kaldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları
Advertisement