Bengü, Eski Sevgilisi Akın Altan'la Barıştı - Son Dakika

Bengü, Eski Sevgilisi Akın Altan'la Barıştı

1
5 yıl birlikte olan ve evliliğe giden ilişkilerini geçen yıl sona erdiren popçu Bengü ile işadamı Akın Altan'ın, yeniden barıştığı iddia edildi.

2
Bir dönem sunucu Ece Erken'le birlikteliğiyle gündeme gelen Altan ile Bengü, barışmalarını kutladı.

3
Arnavutköy'de bulunan Level adlı mekanda eğlenen ikili, gazetecilere yakalanmamak için sabah saatlerine kadar mekanda bekledi.

4
Sabah 07.00'a kadar mekandan çıkmayan ikili, yine de görüntülenmekten kurtulamadı.

5
Şarkıcı Bengü ise, 'yeniden barıştılar' iddialarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

6
Açıklamasına, "Değerli Yol Arkadaşlarım." diye başlayan Bengü, Cumartesi akşamı üniversite yıllarından olan arkadaşlarıyla gittiği mekanda, Akın Altan ile karşılaştığını ve selamlaşıp, konuştuğunu söyledi.

7
Güzel şarkıcı açıklamalarına, "Bundan bir yıl önce de söylediğim gibi yine tekrarlıyorum, Akın Altan ile karşılaştığım her ortamda her zaman selamlaşıp sohbet edebilirim." sözleriyle devam etti.

8
Bengü sözlerine şu şekilde son verdi: "Bu durumun sizler tarafından yanlış yorumlanmayacağını arzu eder, bu konudaki hassasiyetinizi rica ederim. Teşekkürler. Bengü"

9
İşte ünlü çiftin birlikteliğinden fotoğraflar...

10
11
12
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 24.03.2014 08:39

Son Dakika Bengü, Eski Sevgilisi Akın Altan'la Barıştı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı Hık demiş burnundan düşmüş! Necati Şaşmaz'ın oğlunu görenler gözlerine inanamadı 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek