7 ay önce oğlunu kucağına alan Bengü siyah mayosuyla havuza girdi, son hali hayranlarını şaşırttı! - Son Dakika

7 ay önce oğlunu kucağına alan Bengü siyah mayosuyla havuza girdi, son hali hayranlarını şaşırttı!

19.08.2022 21:56

İş insanı Selim Selimoğlu ile 2018 yılında evlendikten sonra 2019'da kızını kucağına alan Bengü, 7 an önce de oğlu Selim'i doğurdu. Uzun zaman sonra ilk kez mayo ile görüntülenen Bengü'nün son halini gören hayranları, "Bu ne fitlik", "Doğum yapan sen değil miydin?", "İnanmıyoruz" gibi yorumlar yaptı.

'Gelen Seni Soruyor', 'Kuzum', 'Sığamıyorum', 'Korkma Kalbim' şarkılarıyla hafızalara kazınan ünlü şarkıcı Bengü, iş insanı Selim Selimoğlu ile 2018 yılında nikah masasına oturdu. Zeynep adını verdikleri kızlarını 2019'da kucağına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan ünlü çift, geçen yıl kasım ayında da ikinci çocukları Selim'i kucaklarına aldı.

SON HALİ AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI

Selim Selimoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı, hem özel hayatı hem kariyeriyle sık sık adından söz ettirdi. Şimdi ise sosyal medya paylaşımıyla gündem olan Bengü, ailesi ile çıktığı tatilden yaptığı paylaşımla ağızları açık bıraktı. 7 ay önce anne olan şarkıcı, siyah mayosu ile objektif karşısına geçti ve fit haliyle dikkat çekti.

İşte Bengü'nün son hali:

7 ay önce doğum yapan Bengü siyah mayosuyla havuza girdi, kimse son haline inanamadı
7 ay önce doğum yapan Bengü siyah mayosuyla havuza girdi, kimse son haline inanamadı
7 ay önce doğum yapan Bengü siyah mayosuyla havuza girdi, kimse son haline inanamadı
YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin 7 ay önce oğlunu kucağına alan Bengü siyah mayosuyla havuza girdi, son hali hayranlarını şaşırttı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement