Cambridge Düşesi Kate Middleton, 6 Yıldır Aynı Kıyafeti Giyiyor! - Son Dakika

Cambridge Düşesi Kate Middleton, 6 Yıldır Aynı Kıyafeti Giyiyor!

09.11.2018 12:09

Cambridge Düşesi Kate Middleton, Prens William ile birlikte katıldığı Londra'daki etkinlikte tercih ettiği kıyafetle dünya basının gündemine oturdu.

1
Düşes Kate Middleton, doğum izninin ardından programına devam etmeyi sürdürüyor. Middleton, önceki akşam da eşi Prens William ile birlikte Londra'da etkinliğe katıldı. Düşes'in tercih ettiği kıyafet ise gecenin önüne geçerek ülkede olay oldu.
2
Middleton, etkinliğe turkuaz rengi bir tuvalet, gümüş rengi ayakkabılar ve kıyafetiyle aynı renkteki çantası ile katıldı.
3
Tercih ettiği kıyafetin ülkede gündem olma nedeni ise Düşes'in aynı kıyafeti altı yıl önce bir kez daha giymesiydi. 2012 yılında Londra Olimpiyat Oyunları ile ilgili bir etkinliğe katılan Middleton, yine Jenny Peckham'ın tasarımı olan bu elbiseyi tercih etmişti.
4
O dönem katıldığı etkinlikte de aynı kombini yapan Middleton'ın tek farkı saçlarını açık bırakması oldu.
5
Kıyafet tercihleriyle ülke gündeminden düşmeyen Düşes'in elbisesi hakkında olumlu ve olumsuz birçok yorum yapılsa da en belirgini ''Tutumlu Düşes'' yorumu.
6
Middleton'ın, evlendiği günden bu yana sevdiği modacıların hemen hemen bütün kıyafetlerini giydiğini, hepsinden zevkini aldığını ve artık giymek için yeni şeyler bulamadığını ileri süren bir kitle bulunuyor.
7
Bir kesim de tercihleriyle ''garantici'' olduğunu ve moda konusunda riske girmek istemediğini belirtti.
8
Düşes'in hayran kitlesi ise bu elbisenin nasıl ve nerede giyerse giysin Middleton'a çok yakıştığını söyledi.
9
Üç çocuk annesi Middleton'ın yıllar önceki kıyafeti giyebilmesi bazılarının da takdirini topladı.
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Cambridge Düşesi Kate Middleton, 6 Yıldır Aynı Kıyafeti Giyiyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • RAHMİ: YAHU ARKADAŞ BIRAKIN GİYSİN NE OLUR YANİ BİZİM MÜSLÜMAN İSRAF ETMEZ DEDİĞİMİZ NİCELERİ VARKİ NE PARALAR HARCIYOR BU GAVUR BÖYLE GAVURUN GÖZÜNÜ SEVEYİM. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement