Son Dakika Haberleri: Cambridge Düşesi Kate Middleton, 6 Yıldır Aynı Kıyafeti Giyiyor!

Cambridge Düşesi Kate Middleton, 6 Yıldır Aynı Kıyafeti Giyiyor!

3 ay önce

Cambridge Düşesi Kate Middleton, Prens William ile birlikte katıldığı Londra'daki etkinlikte tercih ettiği kıyafetle dünya basının gündemine oturdu.

1
Düşes Kate Middleton, doğum izninin ardından programına devam etmeyi sürdürüyor. Middleton, önceki akşam da eşi Prens William ile birlikte Londra'da etkinliğe katıldı. Düşes'in tercih ettiği kıyafet ise gecenin önüne geçerek ülkede olay oldu.
2
Middleton, etkinliğe turkuaz rengi bir tuvalet, gümüş rengi ayakkabılar ve kıyafetiyle aynı renkteki çantası ile katıldı.
3
Tercih ettiği kıyafetin ülkede gündem olma nedeni ise Düşes'in aynı kıyafeti altı yıl önce bir kez daha giymesiydi. 2012 yılında Londra Olimpiyat Oyunları ile ilgili bir etkinliğe katılan Middleton, yine Jenny Peckham'ın tasarımı olan bu elbiseyi tercih etmişti.
4
O dönem katıldığı etkinlikte de aynı kombini yapan Middleton'ın tek farkı saçlarını açık bırakması oldu.
5
Kıyafet tercihleriyle ülke gündeminden düşmeyen Düşes'in elbisesi hakkında olumlu ve olumsuz birçok yorum yapılsa da en belirgini ''Tutumlu Düşes'' yorumu.
6
Middleton'ın, evlendiği günden bu yana sevdiği modacıların hemen hemen bütün kıyafetlerini giydiğini, hepsinden zevkini aldığını ve artık giymek için yeni şeyler bulamadığını ileri süren bir kitle bulunuyor.
7
Bir kesim de tercihleriyle ''garantici'' olduğunu ve moda konusunda riske girmek istemediğini belirtti.
8
Düşes'in hayran kitlesi ise bu elbisenin nasıl ve nerede giyerse giysin Middleton'a çok yakıştığını söyledi.
9
Üç çocuk annesi Middleton'ın yıllar önceki kıyafeti giyebilmesi bazılarının da takdirini topladı.
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Haftanın 5 Günü Kendi İdrarını İçen Fitness Eğitmeni, Zaman Zaman Kendi İdrarıyla da Yıkanıyor! Yaş Farkına Takılmayan Ünlü Çiftler, Görenlere ''Aşk Engel Tanımaz'' Dedirtiyor! Şişmanlığı Öven Genç Kadını, Tecavüz Etmekle Tehdit Ediyorlar! Büyükada'da Bulunan Eski Rum Yetimhanesine Bekçi Dayanmıyor! Geceleri Çocuk Çığlığı Duyuyorlar Hosteslerin, Yolcular İndikten Sonraki Halleri Sosyal Medyayı Salladı!