Dehşete düşüren olay! Avcı köpekleri, 6 aylık hamile kadını parçalayarak öldürdü - Son Dakika

Dehşete düşüren olay! Avcı köpekleri, 6 aylık hamile kadını parçalayarak öldürdü

23.11.2019 12:40

Fransa'da yaşayan 29 yaşındaki Elisa Pilarski, pitbull cinsi köpeğiyle ormanda gezinirken avcı köpeklerinin saldırısına uğradı.

1
Fransa'nın kuzeyindeki Villiers- Cotterêts şehri yakınlarında dünyayı dehşete düşüren bir olay yaşandı. Altı aylık hamile olan Elisa Pilarski, pitbull cinsi köpeğini gezdirmek için Forest of Retz Ormanı'nda yürüyüşe çıktı.
2
Köpekleriyle ormanda gezen 29 yaşındaki Pilarski, ölüme doğru yürüdüğünden habersizdi. Etraftaki bir grup avcı da köpekleriyle avlanıyordu.
3
Avcı köpekleri kısa süre içinde Pilarski ve hayvanlarının etrafını sardı. Pilarski'nin erkek arkadaşı Christophe Lucien Joseph, avcı köpeklerinin kadını vücudunun her yerinden ısırdığını açıkladı.
4
Pilarski'nin erkek arkadaşı Joseph, Cumartesi öğleden sonra Retz Ormanı'na ulaştığında köpeklerin inleme seslerini takip ederek Elisa Pilarski'yi bulduğunu söyledi.
5
Sevgilisinin çıplak olduğunu ve kendi köpeklerinin cesedin başında beklediğini belirten Joseph, hamile kadının karnını önce bir ağaç kütüğü sandığını aktardı.
6
Joseph'in verdiği bilgiye göre, Pilarski'nin cesedinin bulunduğu bölgede 30 kadar köpek vardı. 'Hound' cinsi avcı köpeklerinin yaraladığı kadın, kocası onu bulduğunda hayatını kaybetmişti.
7
Otopsi raporuna göre, kurban aldığı yaralar sonucu öldü. Genç kadın, saldırıdan hemen önce erkek arkadaşını arayıp bir grup köpeğin kendisine saldırmasından korktuğunu söyledi ve bu sözler dava dosyasına girdi.

8
Polis olayla ilgili 'adam öldürme' suçlamasıyla soruşturma açtı. Saldırıdan hangi köpeğin sorumlu olduğunun anlaşılması için 67 köpek üstünde test yapıldı. Testten geçirilen köpekler arasında kadına ait beş hayvan da var.
9
Yerel Le Courrier Picard gazetesi, köpeklerin geyik avında olduğunu yazdı. Hayvan hakları aktivisti Fransız aktris Brigitte Bardot, Fransız yetkililere 'avcı köpeklerinin hepsine bu mevsim yasak getirilmesi' çağrısında bulundu.
10

YORUMLAR (2)
  • murat: zaten itseverden hayır gelmez belasını bulmuş. bir insan canıyla dans etmeyi yaşam tarzı edinebiliyosa o insana yardım bile etmemek lazım. 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Dehşete düşüren olay! Avcı köpekleri, 6 aylık hamile kadını parçalayarak öldürdü - Son Dakika


Advertisement