İngiliz oyuncu Charlotte Crosby, 'Günahlarımı suyla temizliyorum' diyerek küvette çırılçıplak poz verdi - Son Dakika

İngiliz oyuncu Charlotte Crosby, 'Günahlarımı suyla temizliyorum' diyerek küvette çırılçıplak poz verdi

16.07.2020 09:09

İngiltere'de yayınlanan Big Brother yarışmasının 12. sezonunu birici bitiren TV yıldızı Charlotte Crosby, "Günahlarımı suyla temizliyorum diyerek" küvette çırılçıplak pozunu paylaştı.

1
İngiltere'de yayınlanan Big Brother yarışmasının 12. sezonunu birici bitiren TV yıldızı Charlotte Crosby, "Günahları suyla temizliyorum" diyerek küvette çırılçıplak pozunu paylaştı.

2
Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar adından söz ettiren 30 yaşındaki İngiliz televizyon ve dizi yıldızı Charlotte Crosby küvette çektiği çıplak fotoğrafını paylaşarak hayranlarının ağzını açık bıraktı.

3
Charlotte, küvette tamamen çıplak bir şekilde oturarak göğüslerini bacakları ile kapatacak şekilde telefonunu aynaya doğru tutarak çektiği fotoğrafla Instagram'ın çıplaklık kurallarına adeta meydan okudu.
4
Genç oyuncu makyajsız ve çıplak fotoğrafını "Günahlarımı suyla temizliyorum" başlığı ile paylaştı.
5
Charlotte, fotoğrafı paylaştıktan bir saat sonra fotoğraf 46.000 beğeni alırken takipçileri kendisini iltifat yağmuruna tuttu.
6
Bazı kullanıcılar kendisine "Sen Instagram'ın kraliçesisin" gibi yorumlar yaptı.
7
Sosyal medyada oldukça aktif olan Charlotte, daha önce de beline yaptırdığı ejdarha dövmesini göstermek için defalarca çıplak pozunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika İngiliz oyuncu Charlotte Crosby, 'Günahlarımı suyla temizliyorum' diyerek küvette çırılçıplak poz verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement