Kleopatra Plajı'nda Rezalet ! - Son Dakika

Kleopatra Plajı'nda Rezalet !

10 yıl önce

1
ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde, mavi bayraklı Kleopatra Plajı'na atılan atıklar plajdakileri tedirgin ederken, belediye görevlileri pisliğin atıldığı gezi teknesini arıyor.
2
Alanya'da dün mavi bayraklı Kleopatra Plajı'nda denize girmek için sahile giden tatilciler gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü.
3
Gezi teknelerinden atıldığı tahmin edilen naylon torba, yara bandı, portakal kabuğu ve peçete gibi atıkları gören tatilciler durumu rezalet olarak nitelendirerek, denize girmekten vazgeçti.
4
Bazı tatilciler de pisliğe rağmen denizin temiz kısımlarına girerek, serinlemeye çalıştı.
5
Alanya Belediyesi zabıta görevlileri, plajdakilerden bilgi aldıktan sonra bot ile kirliliğin fotoğrafını çekti ve denizden numune aldı.
6
Atıkların gezi teknelerinden atıldığı ihtimali üzerinde duran zabıta ekipleri, tekneyi bulmak için çalışma başlattı.

Haber Yayın Tarihi: 13.07.2010 11:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri