Kourtney Kardashian ve Travis Barker resmi olarak evlendi! Gelinliği törenin de önüne geçti - Son Dakika

Kourtney Kardashian ve Travis Barker resmi olarak evlendi! Gelinliği törenin de önüne geçti

16.05.2022 11:13

Dünyaca ünlü şov yıldızı Kourtney Kardashian Las Vegas'ta gizli saklı evlendiği Travis Barker ile geçtiğimiz gün Santa Barbara'daki şehir adliyesinde yasal olarak nikah masasına oturdu. Kourtney'in ilginç gelinliği ise dikkat çekti.

1
Uzun yıllar arkadaş olan Kourtney Kardashian ve Travis Barker 2020'de ilişkilerini bir üst seviyeye çıkarmaya karar verdi.
2
Barker, yaklaşık dokuz aylık birliktelikten sonra Kourtney Kardashian'a Ekim 2021'de Rosewood Miramar Beach otelinde bolca gül ve mum eşliğinde evlenme teklif etmişti.
3
İkili daha sonra ise Las Vegas'ta gizli bir törenle evlenmişlerdi. Ancak bu törenin yasal olmadığı ortaya çıktı.
4
Resmiyet taşımayan törenle gündeme gelen çift harekete geçti. Kourtney Kardashian ve Travis Barker hafta sonu Santa Barbara'daki şehir adliyesinde yasal olarak evlendi.

5
Bu sade nikahta da az sayıda kişi yer aldı. Kourtney Kardashian ve Travis Barker üzerinde 'yeni evli' yazan bir eski model siyah üstü açılır arabayla nikah sonrası kutlama yerine geçti.
6
Ünlü TV yıldızının nikah için tercih ettiği gelinliği törenin en dikkat çekici detayıydı. Mini dar bir beyaz elbise giyen ünlü isim beyaz duvak da tercih etti.
7
8
9

YORUMLAR
500

Son Dakika Kourtney Kardashian ve Travis Barker resmi olarak evlendi! Gelinliği törenin de önüne geçti - Son Dakika


Advertisement