Kylie Jenner ile Travis Scott açık ilişki yaşıyor! Sevgililer ama hayatlarına başkaları da girebilir - Son Dakika

Kylie Jenner ile Travis Scott açık ilişki yaşıyor! Sevgililer ama hayatlarına başkaları da girebilir

21.05.2021 17:22

Önce ayrılan fakat kısa bir süre önce tekrar barıştıkları ileri sürülen Jenner ile Scott'ın açık ilişki yaşamaya başladığı ileri sürüldü. İddiaya göre Kylie Jenner ile Travis Scott, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edecekler. Fakat birbirlerine bağlılık sergilemeyip dilediklerinde başkalarıyla da birlikte olabilecekler.

1
İnternetteki TMZ adlı magazin sitesinin ortaya attığı iddiaya göre, 23 yaşındaki Kylie Jenner ile 29 yaşındaki Travis Scott, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edecekler.
2
Fakat birbirlerine bağlılık sergilemeyip dilediklerinde başkalarıyla da birlikte olabilecekler. Yani genç çift bu şekilde açık ilişki yaşayabilecek. Jenner ile Scott'ın sözcüleri henüz bu konuda herhangi bir yorum yapmadı.

3
Jenner ve Scott, rap'çinin doğum gününü de birlikte kutlamıştı. Son günlerde Kylie Jenner ile Travis Scott, birlikte birçok yere de gittiler. Jenner da sosyal medya sayfasından bu gezilerle ilgili paylaşımlar yaptı.
4
Bu arada People dergisinde de genç çiftle ilgili haberinde Jenner ve Scott'ın tam olarak barışmadığını ileri sürdü. Dergiye göre iki genç, ayrılmış olsalar bile birlikte vakit geçiriyorlar. Bunun nedeni de kızları Stormi. Jenner ile Scott, sık sık kızları Stormi için bir araya geliyorlar.
5
Kylie Jenner ile rap'çi Travis Scott, son günlerde sık sık birlikte çıktıkları gezintilerde görülüyordu. Jenner ile Scott, son olarak 3 yaşındaki kızları Stormi ile Disneyland'a yaptıkları gezintide görüntülenmişlerdi.
6
Öte yandan Kylie Jenner ile Travis Scott'ın ilişkilerini bitirdikten sonra hayatlarına kimseyi almadıklarına dikkat çekip çiftin bir araya gelmesinin şaşılacak bir durum olmadığını ileri sürenler de oldu.
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kylie Jenner ile Travis Scott açık ilişki yaşıyor! Sevgililer ama hayatlarına başkaları da girebilir - Son Dakika


Advertisement