Merhamet dizisinin talihsiz Narin'iydi, şimdi gören tanıyamıyor! - Son Dakika

Merhamet dizisinin talihsiz Narin'iydi, şimdi gören tanıyamıyor!

9 ay önce

2013 yılında yayınlanan ve seyircinin elinde mendille izlediği Merhamet dizisinde, başrol Özgü Namal'ın çocukluğunu canlandıran Elif Ceren Balıkçı, şimdi nasıl görünüyor dersiniz?

1
Elif Ceren Balıkçı, 1999 yılında Avusturya'da doğdu.
2
Elif Ceren Balıkçı, en son ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosuna dahil olup Sedef karakterini canlandırmıştı.
3
4
5
6
7
8
9
9 yaşında iken Kayıp Prenses dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Göç Zamanı, Bana Artık Hicran De, Merhamet, Bez Bebek, Madalyon gibi diziler de rol aldı.
10
11
12
13
14
O dönem dizide Özgü Namal'ın küçüklüğünü canlandıran Elif Ceren Balıkçı, başarılı oyunculuğuyla göz dolduruyor, seyirciyi ekrana kilitliyordu.
15
Instagram'da oldukça aktif olduğu gözlenen Balıkçı'nın yeni tarzı, güzel oyuncuyu adeta tanınmaz hale getirdi.

16
Küçük yaşlardan beri ekranlarda olan Elif Ceren Balıkçı'nın son hali ise görenleri şaşkına çevirdi.
17
2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Özgü Namal, Burçin Terzioğlu ve İbrahim Çelikkol gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Merhamet dizisi, buruk hikayesiyle her bölümünde seyirciyi gözyaşlarına boğmayı başarıyordu.
18
İşte bir döneme yeteneğiyle damga vuran Balıkçı'nın son hali...
İşte bir döneme yeteneğiyle damga vuran Balıkçının son hali...
19


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti