Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, öğrencilere ödül töreninde konuştu - Son Dakika
Güncel

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, öğrencilere ödül töreninde konuştu

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, öğrencilere ödül töreninde konuştu

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Dilimizin Zenginlikleri' projesi kapsamında derece alan öğrencilere ödül töreni düzenledi. Işıksu, gençlerin fikir ve düşünce dünyalarından ilham almanın önemine vurgu yaparak, eğitim camiasıyla birlikte olmaya devam edeceklerini belirtti. Ayrıca, Işıksu seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri ve mahalle buluşmaları gerçekleştirdiğini söyledi.

21.02.2024 14:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan adayı Mutlu Işıksu, ziyaretlerine devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin tarafından başlatılan ve Türkiye geneli tüm okul kademelerini kapsayan "Dilimizin Zenginlikleri" projesi kapsamında düzenlenen yarışmalarda Adapazarı ilçesinde derece almaya hak kazanan öğrenciler için Adapazarı Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi'nde ödül töreni gerçekleştirildi.

Törene katılan Işıksu, yarınları inşa etmek için çalışırken Türkiye Yüzyılı'nı inşa edecek gençlerin fikir ve düşünce dünyalarından ilham almanın ne kadar kıymetli olduğunun farkında olarak hareket ettiklerini belirtti.

Bu yüzyılın, dünü araştıran, bugünü ciddiye alan, yarını vatan ve memleket sevdasıyla, milli manevi değerleriyle harmanlayarak planlayan gençlerle inşallah kendi yüzyılları olacağını vurgulayan Işıksu, "Her daim eğitim camiamızla birlikte olmaya devam edeceğimizin sözünü veriyor, bu kıymetli programı düzenleyen herkese şükranlarımı sunuyorum. Rabb'im öğrencilerimizin yolunu aydınlık kılsın, başarılarını daim eylesin." ifadelerini kullandı.

Esnaf ziyareti ve mahalle buluşmaları

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Işıksu, Aynalıkavak ve Balıkçılar Çarşısı'nda esnafı gezdi, Çaltıcak, Örentepe ve Göktepe mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Ziyaretleri değerlendiren Işıksu, "Adapazarı hepimizin, yarınlar inşallah bizim. Bir ve beraber olduğumuz müddetçe çalışmalarımızın çok daha kıymetli ve bereketli olduğunu biliyoruz. Hazırız ve kararlıyız. Gerçek belediyeciliği hakkıyla göstermeye devam etmek için sözümüz var. Hep birlikte çalışmaya, üretmeye devam. Adapazarı için yola devam." açıklamasında bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, öğrencilere ödül töreninde konuştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Depremzede Oto tamir ustasından çadırda araç tamiri
  09:54 Depremzede Oto tamir ustasından çadırda araç tamiri

  Hatay'ın Hassa ilçesinde oto tamirciliği yapan Halil Topal, depremde evini ve iş yerini kaybettikten sonra kurduğu çadırda araç tamiri yaparak geçimini sağlıyor. 9 aydır çadır altında hizmet veren Topal, eski hayatına geri dönmek istiyor.

 • Bizim Radyo Televizyonu'nun 29. yıl dönümü kutlandı
  09:53 Bizim Radyo Televizyonu'nun 29. yıl dönümü kutlandı

  Karabük'te bulunan Bizim Radyo Televizyonu (BRTV), kuruluşunun 29. yıl dönümünü kutladı. Vali Mustafa Yavuz, BRTV'nin Karabük'ün sesini ve ruhunu objektif habercilik anlayışıyla halka yansıttığını belirtti. Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ise BRTV'nin 29 yıllık yayın hayatı boyunca, Karabük ve bölgenin sesi olmanın gururunu yaşadığını ifade etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama ve görevden alma kararları
  09:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama ve görevden alma kararları

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleştirilen atama ve görevden almalara ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 40. Yılını Kutladı
  09:48 Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 40. Yılını Kutladı

  Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, 40. yılını hizmet binasında düzenlenen etkinliklerle kutladı. Ünlü ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin'in konuk olduğu etkinlikte, Ekonomide Güncel Gelişmeler konulu söyleşi düzenlendi. GAİB ailesi, kırkıncı yıl pastasını keserek hatıra fotoğrafı çektirdi. Birlik, 17 bini aşkın üyesiyle 190'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 • Kurbanlık telaşı erken başladı Denizli'de
  09:48 Kurbanlık telaşı erken başladı Denizli'de

  Kurban Bayramı yaklaşırken, Denizli'de vatandaşlar hayvan yetiştiricilerini ziyaret etmeye başladı. Üreticiler, ekonomik sıkıntılar ve yüksek maliyetlerle karşı karşıya olduklarını dile getiriyor.

 • AK Parti Karabük milletvekilleri Karabük Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
  09:48 AK Parti Karabük milletvekilleri Karabük Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Durmuş Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya'yı ziyaret etti. Ziyarette, milletvekilleri ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Çetinkaya'ya yeni görevinde başarılar diledi. Karabük Belediye Başkanı Çetinkaya da ziyaretten memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. Ziyarette, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ceylan da bulundu.

 • Kayseri'deki operasyonda lav silahı ele geçirildi
  09:46 Kayseri'deki operasyonda lav silahı ele geçirildi

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda lav silahı ve el bombası dahil olmak üzere 455 adet suç unsuru ele geçirildi. Operasyon sonucunda 1 kişi gözaltına alındı. Operasyonda ayrıca ruhsatsız silahlar, fişekler, tarihi eser niteliği taşıyan objeler ve iletişim cihazları da ele geçirildi. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için suç organizasyonlarına karşı mücadelesini sürdürdüğünü açıkladı.


Advertisement