Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Mutlu Işıksu haberleri, Mutlu Işıksu son dakika, son dakika Mutlu Işıksu

Son Dakika Mutlu Işıksu Haberleri

Son dakika Mutlu Işıksu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mutlu ışıksu haberleri anında burada.


 • 21.11.2023 21 Kas 16:32 Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu, üniversite öğrencileriyle fidan dikti

  Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu, üniversite öğrencileriyle fidan dikti Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, üniversite öğrencileriyle fidan dikme etkinliğinde buluştu.

 • 06.11.2023 06 Kas 17:38 Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu, İsrail'i destekleyen şirketlere boykot çağrısı yaptı

  Adapazarı Belediye Başkanı Işıksu, İsrail'i destekleyen şirketlere boykot çağrısı yaptı Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, vatandaşları, İsrail menşeli ürünler ve İsrail'i destekleyen şirketleri boykot etme çağrısında bulundu.

 • 13.09.2023 13 Eyl 15:27 Adapazarı Belediyesi, Ozanlar Mahallesi'nde Çocuk Sineması Etkinliği Düzenledi

  Adapazarı Belediyesi, Ozanlar Mahallesi'nde Çocuk Sineması Etkinliği Düzenledi Adapazarı Belediyesi, Ozanlar Mahallesi'nde çocuk sineması etkinliği düzenledi. Etkinliğe mahalle halkı yoğun ilgi gösterdi. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, çocuk dostu Adapazarı vizyonuyla birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirtti ve Ozanlar mahallesine teşekkür etti.

 • 01.09.2023 01 Eyl 12:43 Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Mahallede Vatandaşlarla Buluştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Mahallede Vatandaşlarla Buluştu Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, 15 Temmuz Camili mahallesinde vatandaşlarla buluşarak yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi.

 • 30.08.2023 30 Ağu 14:29 Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Karaman Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Karaman Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Karaman mahallesinde vatandaşlarla buluşarak yapılan çalışmaları değerlendirdi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 14:50 Adapazarı Belediyesi, yardım taleplerine karşı uyardı

  Adapazarı Belediyesi, yardım taleplerine karşı uyardı Adapazarı Belediyesi, Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve yardımcılarının adını kullanarak yapılan yardım taleplerine karşı vatandaşları uyardı.

 • 16.08.2023 16 Ağu 15:08 Adapazarı Belediyesi Çocuklar İçin Açık Hava Sinema Etkinliği

  Adapazarı Belediyesi Çocuklar İçin Açık Hava Sinema Etkinliği Adapazarı Belediyesi, Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen açık hava sinema etkinliğiyle çocuklara keyifli bir gün yaşattı. Etkinliğe katılanlar, 'Aslan Hürkuş: Görevimiz Gökbey' filmini izleyerek eğlenceli bir zaman geçirdi. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, çocuklar ve aileleriyle sohbet ederek katılımcılara teşekkür etti.

 • 04.08.2023 04 Ağu 15:46 Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun Mahalle Ziyaretlerinde Söz Verdiği Sosyal Tesislerde Çalışmalar Başladı

  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun Mahalle Ziyaretlerinde Söz Verdiği Sosyal Tesislerde Çalışmalar Başladı Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun mahalle ziyaretlerinde gelen talepler ve ihtiyaç tespiti neticesinde sözünü verdiği sosyal tesislerde çalışmalar başladı. İlyaslar, Karadere, Taşlık, Mahmudiye, Karadavutlu ve Dağdibi mahalle muhtarlarından Başkan Işıksu'ya teşekkür geldi. Işıksu, 'Şehrin kalbi Adapazarı'mıza hep birlikte aşkla hizmet etmeye devam' dedi. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu tarafından vaat edilen projeler bir bir hayata geçerken, mahalle ziyaretlerinde gelen talepler de hızlıca neticelendiriliyor. Sosyal yaşama dokunan nitelikli çalışmalar çerçevesinde tamamlanan sosyal tesisler büyük beğeni toplarken, İlyaslar, Karadere, Taşlık, Mahmudiye, Karadavutlu ve Dağdibi mahallelerinde başlayan sosyal tesis çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaların birkaç ay içinde tamamlanması bekleniyor. İlyaslar Mahalle Muhtarı Aydın Turan, Mahmudiye Mahalle Muhtarı Sefer Turan, Taşlık Mahalle Muhtarı Erhan Kaya, Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık, Dağdibi Mahalle Muhtarı Ergün Erdoğan ve Karadavutlu Mahalle Muhtarı Cafer Erol, mahallelere kazandırılan hizmetler ve start verilen sosyal tesis çalışmaları için Başkan Mutlu Işıksu ve ekibine teşekkür etti. Başkan Işıksu ise yaptığı açıklamada, 'Her mahallemizde çalışmalar yaparak muhtarlarımızın ve kıymetli hemşehrilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Tamamladığımız Millet Evlerimizin yanı sıra Taşkısığı, Acıelmalık, Alandüzü, Çamyolu ve Çağlayan mahallelerimize toplam 5 adet sosyal tesisi kazandırmıştık. Hemşehrilerimizin ilgisi ve beğenileri çok yoğun oldu. Şimdi de 6 mahallemizde sosyal tesisi birkaç ay içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Sosyal Tesis yatırımlarımız devam edecek inşaallah. Şehrin kalbi Adapazarı'mıza hep birlikte aşkla hizmet etmeye devam' ifadelerini kullandı. - SAKARYA

 • 28.07.2023 28 Tem 14:35 Adapazarı Belediye Başkanı Mahalle Sakinleriyle Buluştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mahalle Sakinleriyle Buluştu Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Işıklar, Salmanlı ve Acıelmalık mahalle sakinleriyle bir araya gelerek yapılan hizmetleri anlattı ve talepleri dinledi. Başkan Işıksu, şehrin kalbi Adapazarı için birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

 • 27.07.2023 27 Tem 10:20 Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluştu Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Kayrancık, Küçükhataplı ve Büyükhataplı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Işıksu, kırsal mahallelerde istişare ve ihtiyaç tespitiyle çalışıldığını belirterek, vatandaşları memnun etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Ayrıca, Küçükhataplı Mahallesi'nin ihtiyaçlarının giderildiği ve buraya cemiyet alanı kazandırılacağı bilgisini paylaştı. Büyükhataplı'da tarla yolları, futbol sahası, Kur'an kursu ve muhtarlık binası gibi çalışmalar yapıldığını belirten Işıksu, Kayrancık Mahallesi'ne ise V kanal, yollarda bakım-onarım ve asfalt tadilat çalışmaları, çocuk parkı, spor parkı ve basketbol sahası gibi hizmetlerin sunulduğunu söyledi. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan da belediyenin çalışmalarını takdir ederek, birliğin daim olmasını temenni etti.

 • 20.07.2023 20 Tem 12:28 Adapazarı Belediye Başkanı Mahalle Sakinleriyle Buluştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mahalle Sakinleriyle Buluştu Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Dağdibi, Karakamış ve Evren mahalle sakinleriyle bir araya gelerek yapılan çalışmaları anlattı ve talepleri dinledi. Başkan Işıksu, mahallelere çocuk ve spor parkları kazandırıldığını ve sosyal tesislerin yapımının devam ettiğini belirtti.

 • 19.07.2023 19 Tem 12:44 Adapazarı Belediye Başkanı Mahalle Sakinleriyle Buluştu

  Adapazarı Belediye Başkanı Mahalle Sakinleriyle Buluştu Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Taşlık, Çökekler ve Çerçiler Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek mahalle ziyaretlerini sürdürdü. Başkan Işıksu, mahallelerdeki çalışmaları anlattı ve talepleri dinledi. Sosyal tesislerin yapımıyla ilgili müjde veren Başkan Işıksu, mahalle sakinlerinin samimiyeti ve muhabbetiyle güzel bir yol üzerinde olduklarını belirtti. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan da yapılan ziyaretlerin çalışma şevkini artırdığını ve Başkan Işıksu'ya teşekkür etti.

 • 04.07.2023 04 Tem 17:18 Adapazarı Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Adapazarı Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Adapazarı Belediyesi, temmuz ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, yapılan toplantıda 4,5 yılda gerçekleştirdikleri çalışmaları ve devam eden projeleri paylaştı. Ayrıca, Ada Hayat projesinin son durumunu açıklayan Işıksu, Adapazarı'nın kuruluşunun 102. yıl dönümü etkinliklerinin Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ın vefatı nedeniyle ertelendiğini duyurdu. Meclis gündeminde yer alan iki madde ise oy birliği ile kabul edildi.

 • 16.06.2023 16 Haz 13:33 Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, YKS'ye girecek öğrencilere internet hediye etti

  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, YKS'ye girecek öğrencilere internet hediye etti Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere başarı dileklerini ileterek, her öğrenciye özel kodla 2 GB internet hediye etti. Işıksu, öğrencilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

 • 07.03.2023 07 Mar 11:23 Başkan Işıksu: "Kentsel dönüşüm kararlılığımızı devam ettireceğiz"

  Başkan Işıksu: 'Kentsel dönüşüm kararlılığımızı devam ettireceğiz' Adapazarı Belediyesi'nin mart ayı meclis toplantısında konuşan Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, kentsel dönüşümün önemine dikkat çekerek, "Hemşehrilerimize daha önce bir çağrıda bulunmuştuk.

 • 07.03.2023 07 Mar 08:57 Adapazarı Belediyesi mart ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

  Adapazarı Belediyesi mart ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi Adapazarı Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısı, Mutlu Işıksu başkanlığında yapıldı.

 • 14.02.2023 14 Şub 14:56 27 mahalleden onlarca kadın, afet bölgesine atkı ve bere üretimi için buluştu

  27 mahalleden onlarca kadın, afet bölgesine atkı ve bere üretimi için buluştu 27 mahalleden onlarca kadın, afet bölgesine atkı ve bere üretimi için buluştu Millet Evi'nde anlamlı çalışma hayata geçirildiSAKARYA Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Millet Evi'nde bir araya gelen 27 mahallenin kadınları, afet bölgesi için atkı ve bere üretimine başladı.

 • 06.02.2023 06 Şub 17:21 Başkan Işıksu: "Kan vermek ilk yapacağımız yardımlardan biridir"

  Başkan Işıksu: 'Kan vermek ilk yapacağımız yardımlardan biridir' Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Kızılay'ımıza kan vermek ilk yapacağımız yardımlardan biridir.

 • 03.02.2023 03 Şub 11:45 Başkan Işıksu: "Adapazarı'mızın her mahallesinde, her sokağındayız"

  Başkan Işıksu: 'Adapazarı'mızın her mahallesinde, her sokağındayız' Çamyolu Mahallesi sakinleri ile buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Çamyolu mahallemizde büyük bir coşkuyla, sevgiyle karşılandık.

 • 19.01.2023 19 Oca 12:41 Sakarya'dan kısa kısa

  Sakarya'dan kısa kısa Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Meserret Bahçe Sosyal Tesisleri çalışmalarını yerinde inceledi.

 • 12.01.2023 12 Oca 15:37 Başkan Işıksu, mahalle başkanları ile buluştu

  Başkan Işıksu, mahalle başkanları ile buluştu AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Dernekkırı Bölgesi Mahalle Başkanları ile istişare toplantısında buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde şehrin kalbi Adapazarı'mızın her mahallesinde, her sokağında olmaya, kapı kapı dolaşmaya,...

 • 29.11.2022 29 Kas 19:13 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: "Şehrin kalbinde örnek bir yaşam alanı olacak"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: 'Şehrin kalbinde örnek bir yaşam alanı olacak' Adapazarı Belediyesi'nin mega projesi Ada Hayat Uygulama Alanı'nda incelemelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Ülkemizin her köşesine eser siyasetinin mührünü vuruyoruz.

 • 24.11.2022 24 Kas 11:59 Adapazarı Belediyesinin mahalle buluşmaları sürüyor

  Adapazarı Belediyesinin mahalle buluşmaları sürüyor Adapazarı Belediyesince başlatılan mahalle buluşmaları devam ediyor.

 • 18.11.2022 18 Kas 14:24 Şehrin kalbinde yürüdüler

  Şehrin kalbinde yürüdüler Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Basın Yayın Bölümü öğrencileri ile Poyrazlar-Kömürlük Parkurundaki doğa yürüyüşü programında bir araya gelen Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Genç arkadaşlarımla şehrin kalbi Adapazarı'mızın doğa harikası noktalarından birinde buluştuk.

 • 11.11.2022 11 Kas 11:12 Başkan Işıksu'dan, Karapınar Mahallesi'ne müjde

  Başkan Işıksu'dan, Karapınar Mahallesi'ne müjde Mahalle buluşmalarını aralıksız sürdüren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Karapınar'da vatandaşlarla buluştu.

 • 05.11.2022 05 Kas 08:36 Çocuklar çevre bilinci ve sıfır atık eğitimini çok sevdi

  Çocuklar çevre bilinci ve sıfır atık eğitimini çok sevdi Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen çevre bilinci ve sıfır atık eğitimleri sürüyor.

 • 03.11.2022 03 Kas 15:05 Ada Pazar Güneşler'de sona yaklaşılıyor

  Ada Pazar Güneşler'de sona yaklaşılıyor Adapazarı Belediyesi tarafından Güneşler'e kazandırılan çok amaçlı sosyal tesislerde sona yaklaşılıyor.

 • 18.10.2022 18 Eki 12:28 Sakarya haberi... Adapazarı Beldiyesi'nin araç filosuna 18 yeni kamyon

  Sakarya haberi... Adapazarı Beldiyesi'nin araç filosuna 18 yeni kamyon Sakarya haberler... Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, filosuna kattıkları 18 adet sıfır kamyonun hizmete başladığını açıkladı.

 • 14.10.2022 14 Eki 13:27 Başkan Işıksu'dan Amatör Sporu sevindiren destek

  Başkan Işıksu'dan Amatör Sporu sevindiren destek Amatör Spor Kulübü yöneticileri ile buluşan Başkan Mutlu Işıksu, "Şehrin kalbi Adapazarı'mızın spor geleceğinin çok daha iyi noktalarda olması için gayretle çalışıyoruz.

 • 05.09.2022 05 Eyl 16:44 Başkan Işıksu: "Daha güzel günlere birlikte yürüyoruz"

  Başkan Işıksu: 'Daha güzel günlere birlikte yürüyoruz' Adapazarı Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, "Bu şehir, her şeyin en güzelini hak ediyor.

 • 12.08.2022 12 Ağu 14:39 Adapazarı Belediyesi vatandaşlara aşure ikram etti

  Adapazarı Belediyesi vatandaşlara aşure ikram etti Adapazarı Belediyesi, muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

 • 21.06.2022 21 Haz 18:05 Adapazarı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı

  Adapazarı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı Adapazarı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı münasebetiyle program düzenlendi.

 • 17.06.2022 17 Haz 17:31 Sakarya'dan kısa kısa

  Sakarya'dan kısa kısa Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın ile mahalle buluşmalarını sürdürüyor.

 • 29.05.2022 29 May 17:19 Başkan Işıksu nikahı kıydı, Bakan Yardımcısı Duran nikah şahidi oldu

  Başkan Işıksu nikahı kıydı, Bakan Yardımcısı Duran nikah şahidi oldu Basın İlan Kurumu (BİK) memuru Melih Aşık, görkemli bir düğünle hayatını Cansu Çalışkan ile birleştirdi.

 • 10.05.2022 10 May 11:03 Başkan Işıksu: "Tempoyu yükselttik, açılışlar çok yakında"

  Başkan Işıksu: 'Tempoyu yükselttik, açılışlar çok yakında' Adapazarı Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, "Meclis üyelerimizin kıymetli destekleri ve hemşehrilerimizin teveccühü ile şehrin kalbi Adapazarı için gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 • 09.05.2022 09 May 21:00 Adapazarı Belediyesi mayıs ayı meclis toplantısı yapıldı

  Adapazarı Belediyesi mayıs ayı meclis toplantısı yapıldı Adapazarı Belediyesi mayıs ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

 • 05.04.2022 05 Nis 18:17 Adapazarı Belediyesinde kadrolu işçilerin maaşlarına zam

  Adapazarı Belediyesinde kadrolu işçilerin maaşlarına zam Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanlığının yetkili olduğu Adapazarı Belediyesinde çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına zam yapıldı.

 • 05.04.2022 05 Nis 13:44 Son dakika! Başkan Işıksu'dan kadrolu işçileri mutlu eden karar

  Son dakika! Başkan Işıksu'dan kadrolu işçileri mutlu eden karar Son dakika haberlerine göre Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, kurumda çalışan kadrolu işçilerin bekledikleri müjdeyi verdi.

 • 29.03.2022 29 Mar 16:27 Adapazarı'nda iki mahallede doğalgaz sevinci

  Adapazarı'nda iki mahallede doğalgaz sevinci Rüstemler ve Taşlık Mahallesi sakinleri ile buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Sözlerimizi tutuyor ve şehrin kalbi Adapazarı için aşkla çalışıyoruz.

 • 23.03.2022 23 Mar 20:44 Sakarya'dan kısa kısa

  Sakarya'dan kısa kısa Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Sanayicileri ve İş Adamları Derneğini (SASİAD) ziyaret etti.

 • 16.03.2022 16 Mar 11:05 Başkan Işıksu: "Adapazarı'mızı muhtarlarımızla birlikte yönetiyoruz"

  Başkan Işıksu: 'Adapazarı'mızı muhtarlarımızla birlikte yönetiyoruz' Adapazarı'nın 84 mahallesini temsil eden muhtarlarla istişare toplantısında buluşan Başkan Mutlu Işıksu, "Her mahallemizde hamdolsun ihtiyaçlara cevap veren nitelikli ve özel çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyoruz.

 • 08.03.2022 08 Mar 11:38 Adapazarı'na en az 13 açılış geliyor, 20 proje ihaleye çıkıyor

  Adapazarı'na en az 13 açılış geliyor, 20 proje ihaleye çıkıyor Adapazarı Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısındaki konuşmasında projelerde gelinen son aşamaları paylaşan Başkan Mutlu Işıksu, "2022 yılının Adapazarı'mız için oldukça bereketli geçeceğini bir kez daha paylaşmak istiyorum.

 • 07.03.2022 07 Mar 17:05 Adapazarı Belediyesi mart ayı meclis toplantısı yapıldı

  Adapazarı Belediyesi mart ayı meclis toplantısı yapıldı Adapazarı Belediyesi mart ayı meclis toplantısı, Başkan Mutlu Işıksu başkanlığında gerçekleştirildi.

 • 04.03.2022 04 Mar 10:49 Öğrencilere akıllı saat hediye edildi

  Öğrencilere akıllı saat hediye edildi Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Nehir Projesi kapsamında düzenlenen izleme sınavında Adapazarı'ndan ilk 20 arasına girme başarısını gösteren öğrencilere akıllı saatlerini hediye etti.

 • 07.02.2022 07 Şub 18:05 Başkan Işıksu: "Şehrin kalbi Adapazarı büyümeye ve gelişmeye devam edecek"

  Başkan Işıksu: 'Şehrin kalbi Adapazarı büyümeye ve gelişmeye devam edecek' Adapazarı Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Mutlu Işıksu, "TÜİK verilerine göre Adapazarı'mızın nüfusu 280 bin 214. Birlik ve beraberliğimizle, hayata geçirdiğimiz gayretli çalışmalarla şehrin kalbi Adapazarı, büyümeye ve gelişmeye devam edecek inşallah" dedi.

 • 21.01.2022 21 Oca 12:51 Sakarya, Kocaeli ve Zonguldak'ta karne heyecanı

  Sakarya, Kocaeli ve Zonguldak'ta karne heyecanı Sakarya, Kocaeli ve Zonguldak'ta öğrencilere karneleri dağıtıldı.

 • 17.01.2022 17 Oca 12:10 Dünya şampiyonu sevenleriyle buluştu

  Dünya şampiyonu sevenleriyle buluştu Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner, katıldığı Aynalıkavak Sohbetlerinde Dünya bilardosuna katkı sunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek "Cesaret, başarısız olmayı göze almaktır" dedi.

 • 23.12.2021 23 Ara 15:59 Cemiyet Alanları projeleri hayat buluyor

  Cemiyet Alanları projeleri hayat buluyor Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'nun seçim vaatleri arasında yer alan Cemiyet Alanları projeleri Alandüzü, Acıelamlık, Taşkısığı ve Çamyolu'nda hayat buluyor.

 • 02.12.2021 02 Ara 14:35 Başkan Işıksu öğrencilerle doğa yürüyüşü gerçekleştirdi

  Başkan Işıksu öğrencilerle doğa yürüyüşü gerçekleştirdi Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu sık sık öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.

 • 24.11.2021 24 Kas 14:13 Başkan Işıksu: "Başarının sırrı, ilgide istikrar ve birlikte gayrette"

  Başkan Işıksu: 'Başarının sırrı, ilgide istikrar ve birlikte gayrette' Cevat Ayhan Fen Lisesi'nde öğretmen ve öğrencilerle buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Eğitimde başarı, ilgide istikrar ve birlikte gayretle gelir. Biz, genç kardeşlerimize çok inanıyor ve onlara çok güveniyoruz.

Advertisement