Bursa Kadın Müteahhit Söz Verdi Kredi Kartı Borcu İçin İnşaata Çıkan Simitci İntihardan Vazgeçti - Son Dakika
Güncel

Bursa Kadın Müteahhit Söz Verdi Kredi Kartı Borcu İçin İnşaata Çıkan Simitci İntihardan Vazgeçti

Bursa Kadın Müteahhit Söz Verdi Kredi Kartı Borcu İçin İnşaata Çıkan Simitci İntihardan Vazgeçti

Bursa'da simitçilik yaparak geçimini sağlayan iki çocuk babası 30 yaşındaki Bulut Heyden bankadan aldığı bin liralık krediyi ödeyemeyince bunalıma girdi.

08.03.2013 11:43

Bursa'da simitçilik yaparak geçimini sağlayan iki çocuk babası 30 yaşındaki Bulut Heyden bankadan aldığı bin liralık krediyi ödeyemeyince bunalıma girdi. İnşaat halindeki 7 katlı bir binaya çıkarak intihar etmek isteyen Bulut Heyden'i binanın ortaklarından ve müteahhit olan Pembe Ezgi Yüksel 'Ben senin borcunu ödeyeceğim. Aşağıya inö diyerek ikna etti. Bulut Heyden daha sonra cep telefonu ile aradığı eşine, Hanım ben borcumu ödemek için intihar etmek istedim. Borcumuzu bir müteahhit abla ödeyecek. O söz verdi bende ölmekten vazgeçtim dedi.

Merkez Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi üzerinde bir kişinin inşaat halindeki yedi katlı bir binanın en üst katından atlamak istediği ihbarı üzerine polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri harekete geçti. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler simitçilik yaparak geçimini sağlayan ve bankaya olan bin liralık kredi kartı borcunu ödeyemediği için intihar edeceğini söyleyen sara hastası Bulut Heyden'in atlama ihtimali üzerine itfaiye ekipleri iki adet hava yastığı açtılar. Sağlık görevlilerinin ikna intihardan vaz geçiremediği Bulut Heyden'i, olay yerine gelen inşaatın ortakların ve müteahhit olan Pembe Ezgi Yüksel, 'Ben senin borcunu ödeyeceğim bin liralık borç için ölmeye değer mi İn aşağıyaö diyerek intihardan vaz geçirdi.

EŞİNİ ARADI SİMİT TABLASINI POLİSLER TAŞIDI

Daha sonra üzerinde simitler bulunan tablası polis tarafından taşınarak polis ifadesi alınmak üzere polis merkezine getirilen Bulut Heyden, cep telefonu ile eşine, Hanım ben borcumu ödemek için intihar etmek istedim. Borcumuzu müteahhit abla ödeyecek. Söz verdi. Ölmekten vazgeçtimö dedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bursa Kadın Müteahhit Söz Verdi Kredi Kartı Borcu İçin İnşaata Çıkan Simitci İntihardan Vazgeçti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement