Denizli Büyükşehir Belediyesi Tavas'ta yol düzenleme çalışması yaptı - Son Dakika
Güncel

Denizli Büyükşehir Belediyesi Tavas'ta yol düzenleme çalışması yaptı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Tavas\'ta yol düzenleme çalışması yaptı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavas ilçesinin Kızılcabölük Mahallesi'nde yol ve kaldırım düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Başkan Osman Zolan, asfalt çalışmalarını inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

26.10.2023 12:03
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Denizli Büyükşehir Belediyesi, altyapı, doğalgaz ve elektrik hatlarının yer altına alınmasının ardından Tavas ilçesinin Kızılcabölük Mahallesi'nde yol ve kaldırım düzenleme çalışması yaptı. Asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, vatandaşlarla bir araya gelerek dertlerini dinledi.

Denizli'nin dört bir tarafında gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarına devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, altyapı, doğalgaz ve elektrik hatları yer altına alınan, bu çalışmalardan dolayı yol konforu bozulan Tavas ilçesinin Kızılcabölük Mahallesi'nde yol düzenleme seferberliği başlattı. Bu kapsamda Kızılcabölük Mahallesi'nin ana arteri olarak kullanılan Atatürk Caddesi'nde 2,5 kilometre sıcak asfalt çalışması yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bölgede 9.000 metrekare kaldırım düzenlemesi ile 1000 metrekare mezarlık içi ve yolunda çalışma yaptı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Kızılcabölük Mahallesi'ni ziyaret ederek, sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Zolan'a Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak esnafı ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Zolan bir süre vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinledi. Daha sonra Atatürk Caddesi'nde sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, çalışanlara kolaylıklar dileyerek bir süre asfalt serim makinesi kullandı.

"Vatandaşlarımız talebini yerine getirdik"

Başkan Zolan burada yaptığı açıklamada, Denizli'nin dört bir tarafında yolla ilgili sıkıntı olan bölgelere dokunmaya çalıştıklarını belirterek, vatandaşların taleplerini en üst seviyede karşılamak için gayret sarf ettiklerini söyledi. Kızılcabölük'ün büyük bir mahalle olduğuna dikkati çeken Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Kızılcabölük gerçekten üretimiyle, insanların çalışkanlığıyla çok önemli bir yerleşim yerimiz. Burada birçok altyapı çalışması yapıldı. Son olarak, doğalgaz çalışmaları sonrasında elektrik hatları da yer altına alındı. Bu çalışmalar sonrasında ise yol konforunda sıkıntılar yaşanır hale geldi. Vatandaşlarımızın talebi üzerine merkezden geçen ana caddemizi ve meydanımızı asfaltlıyoruz. Vatandaşlarımız talebini yerine getirdik. Vatandaşlarımız hem doğalgaza kavuşma, hem de yolların en üst seviyede konforlu hale gelmesi noktasında mutlular. İnşallah birlik ve beraberlik içinde 19 ilçemiz, 616 mahallemizde hep beraber gayret edeceğiz. Allah'ım yolumuzu açık etsin, güç ve kuvvet versin. Yollarımız hayırlı uğurlu olsun." - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Denizli Büyükşehir Belediyesi Tavas'ta yol düzenleme çalışması yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kırklareli'de Köpek Dövüştürenlere Operasyon: 34 Kişi Gözaltına Alındı
  08:29 Kırklareli'de Köpek Dövüştürenlere Operasyon: 34 Kişi Gözaltına Alındı

  Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde jandarma ekipleri tarafından köpek dövüştüren 34 kişiye operasyon düzenlendi. Operasyonda gözaltına alınan şüpheli şahıslara 214 bin 302 lira para cezası kesildi.

 • İran'ın
  08:25 İran'ın "Gerçek Vaat" operasyonu ABD'nin uykularını kaçırdı: İsrail'i yok etmeye çalıştılar

  İran'ın İsrail'e yönelik "Gerçek Vaat" operasyonu Tel Aviv'in en büyük destekçisi olan ABD'yi bir hayli tedirgin etti. İsminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili, yüksek engelleme oranına rağmen İran'ın amacının "yok etmek ve kayıplara neden olmak" olduğunu ve başarılı olması halinde saldırıların Orta Doğu'da "kontrol edilemeyen" bir tırmanışa neden olacağını söyledi. Yetkili ayrıca 100 balistik füzenin İsrail'e yalnızca birkaç dakika içinde ulaştığına dikkat çekti.

 • 74 ilde ruhsatsız silah taşıyanlara yönelik operasyonlar düzenlendi
  08:19 74 ilde ruhsatsız silah taşıyanlara yönelik operasyonlar düzenlendi

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bayram süresince 74 ilde ruhsatsız silah taşıyan şahıslara ve silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen 'Mercek-17' operasyonları hakkında bilgi verdi. Operasyonlar sonucunda toplamda 707 silah ele geçirildi ve 869 şüpheli hakkında işlem yapıldı. İstanbul, Adana, Gaziantep, Ankara ve İzmir gibi illerde de önemli miktarda silah ve şüpheli gözaltına alındı.

 • İzmir'de motosiklet kaçarken kaza: 1 ölü, 1 ağır yaralı
  08:19 İzmir'de motosiklet kaçarken kaza: 1 ölü, 1 ağır yaralı

  İzmir'in Ödemiş ilçesinde, trafik polisinin 'dur' ihtarına uymadığı ileri sürülen motosiklettekilere ve peşindeki polis aracına otomobilin çarptığı kazada, motosiklet sürücüsü ağır yaralandı, yolcu konumundaki şahıs hayatını kaybetti. Hafif yaralanan otomobil sürücülerinden bir kadın ise gözaltına alındı.

 • Doktorun Bitcoin nedeniyle intihar ettiği ortaya çıktı
  08:02 Doktorun Bitcoin nedeniyle intihar ettiği ortaya çıktı

  Diyarbakır'da atış poligonunda intihar eden doktorun, Bitcoin'de yüksek miktarda zarar ettiği ortaya çıktı. Doktorun sosyal medya hesabından zararını paylaşması, takipçilerinin üzgün olduğunu gösterdi.


Advertisement