Didim Ekk Başkanı Kubaliç Yeniden Güven Tazeledi - Son Dakika
Güncel

Didim Ekk Başkanı Kubaliç Yeniden Güven Tazeledi

Didim Ekk Başkanı Kubaliç Yeniden Güven Tazeledi

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan seçimli genel kurulu yapıldı.

18.02.2018 15:58

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan seçimli genel kurulu yapıldı. Mevcut başkanı Ali İhsan Kubaliç güven tazeledi

Didim Ticaret Odası Kültür merkezinde yapılan genel kurula Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Aydın- Muğla Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç, Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, Didim Şoförler Odası Başkanı Tarık Uygun, Çevre İlçelerin ve beldelerin kooperatif Başkanları, Siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticileri, meslek örgütlerinin temsilcileri ile kooperatif üyeleri katıldı.

Kongrenin divan başkanlığını Aydın-Muğla Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği 2. başkanı ve Yatağan Kooperatif Başkanı Süleyman Can yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 2017 yılı faaliyet raporu, çalışma ve denetim raporları okundu ve oy birliğiyle ibra edildi.

Didim belediye Başkanı A. Deniz Atabay ise Didim EKK Başkanının son derece başarılı ve güzel çalışmaları olduğunu belirterek "Başarılı ve güzel bir başkanımız var; kendisi de çok samimi çalışmaları da güzel bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Genel kurulun hayırlı olmasını temenni ediyorum."dedi.

Aydın-Muğla Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç ise mevut yönetimi çalışmalarından dolayı tebrik ederken "Başarılı bir başkanımız var; bunun devamını diliyorum."dedi.

Ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile yapılan seçimlerde Mevcut Başkan Ali İhsan Kubaliç güven tazeledi. Kubaliç başkanlığında yönetim kurulu üyeliklerine "Abdulkadir Mirza, Emin Gümüş, Musa Ada ve H. İbrahim Serin, Denetim kurulu üyeliklerine Ahmet Karaoğlu ve Eyül Elçin, Aydın bölge birliği temsilciliği üyeliklerine de Ali İhsan Kubaliç, Ayhan Turan ile M. Emin Tural seçildi.

"75 Gençlik'ten Kubilaç'a plaket"

Seçimleri sonrasında Kooperatif Başkanı Ali İhsan Kubaliç ile Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, 21 Ocak'taki Esnaf Odası seçimlerini kaybeden Eski Oda başkanı Yaşar Pektaşoğlu'na teşekkür plaketi verdi.

Didim 75 Gençlik derneği Başkanı İzzet Sirel ile dernek yönetim kurulu üyesi Hasan Candan, Kooperatif Başkanı Ali İhsan Kubaliç'a teşekkür plaketi verip, çalışmalarında başarılar diledi.

Kongrenin dilek ve temenni kısmında ise Başkan Kubaliç kendisine gösterilen güvenden dolayı tüm üyelere ve katılım sağlayan konuklarına teşekkür etti. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Didim Ekk Başkanı Kubaliç Yeniden Güven Tazeledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement