Evde Gördüğü Babasının Cezaevi Arkadaşını Öldürüp, Annesini Yaraladı - Son Dakika
Güncel

Evde Gördüğü Babasının Cezaevi Arkadaşını Öldürüp, Annesini Yaraladı

Evde Gördüğü Babasının Cezaevi Arkadaşını Öldürüp, Annesini Yaraladı

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, bugün tahliye olan babasının eski cezaevi arkadaşını evde annesiyle birlikte gören 23 yaşındaki Celal Şahin, annesi Sevim ile babasının cezaevi arkadaşı Nail Görk'ü kurşun yağmuruna tuttu.

13.09.2012 19:43
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, bugün tahliye olan babasının eski cezaevi arkadaşını evde annesiyle birlikte gören 23 yaşındaki Celal Şahin, annesi Sevim ile babasının cezaevi arkadaşı Nail Görk'ü kurşun yağmuruna tuttu. Nail Görk ölürken, anne Sevim Şahin ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Olay Dumlupınar Mahallesi'nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre 6 yıl önce birlikte yaşadığı kadını tabanca ile vurup yaraladığı iddiasıyla tutuklanarak cezaevine giren Cemal Şahin cezasını tamamladı. 23 yaşındaki oğlu Celal Şahin cezaevine giderek otomobille tahliye olan babasını alıp eve getirdi. Ancak babasından önce eve giren Celal Şahin, içerde annesi 40 yaşındaki Sevim Şahin'in yanında hiç tanımadığı 55 yaşındaki Nail Görk ile karşılaştı. İçerde yaşanan tartışmanın ardından Celal Şahin ruhsatsız tabancasını çekerek Nail Görk ve annesi Sevim Şahin'i kurşun yağmuruna tuttu. Şahin, olayın ardından otomobille kaçıp izini kaybettirdi.

Silah sesleri üzerine olay yerine gelen komşular 2 kişiyi kanlar içinde yerde yatarken buldu. Komşuları polisi ve 112 acil yardım servisini arayıp olayı bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, Nail Görk olay yerinde öldüğünü belirlerken, Sevim Şahin'i Gölcük Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Ölen Nail Görk'ün, Sevim Şahin'in cezaevinden bugün tahliye olan kocası Cemal Şahin'in eski cezaevi arkadaşı olduğu öğrenildi. Nail Görk'ün tahliye olacağını öğrendiği arkadaşı Cemal Şahin'i cezaevinden almak amacıyla eve geldiği iddia edildi. Celal Şahin'inde babasının arkadaşını tanımadığı için silahına sarılarak kurşun yağdırdığı ileri sürüldü. Polis Celal Şahin'in yakalanması için araştırmalarını sürdürürken, yaralanan Sevim Şahin'in tedavisi devam ediyor. - Kocaeli/ Gölcük

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Evde Gördüğü Babasının Cezaevi Arkadaşını Öldürüp, Annesini Yaraladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement