Fenomen Dizi "True Blood" Yeni Sezon Bölümleri D-Smart'ta İzleniyor - Son Dakika
Güncel

Fenomen Dizi "True Blood" Yeni Sezon Bölümleri D-Smart'ta İzleniyor

Fenomen Dizi "True Blood" Yeni Sezon Bölümleri D-Smart\'ta İzleniyor

Amerika yayınından sadece 1 gün sonra D-Smart ekranlarına gelen fantastik dram türündeki True Blood'ın yeni sezon bölümleri hayranları tarafından izlenmeye devam ediyor.

29.07.2013 09:32

Her Pazartesi saat 23:00'de ekrana gelecek olan; vampirler, kanlı dönüşüm, son teknoloji silahlar, hepsi ve daha fazlasını sunan "True Blood", D-Smart, 14. Kanal Foxlife HD'de!

D-Smart, dünyanın en çok takip edilen dizilerini ekranlara getirmeye devam ediyor. 2008 yılında yayına girdiğinden beri takipçilerini yaratan fantastik-dram türündeki popüler dizi True Blood, Amerika yayınından sadece 1 gün sonra D-Smart izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.

Her Pazartesi, saat 23:00'de yayına giren True Blood'ı kaçıranlar hafta içi tekrarlarını izleyebilecek!

D-Smart dijital yayın platformunu tercih eden Foxlife'ın "En İyi Oyuncu Kadrosu" Emmy ödülü ve Altın Küre'de "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü olmak üzere toplam 18 ödül, Altın Küre ve Screen Actors Guild Awards gibi en önemli TV ödüllerinde "En İyi Drama Dizisi" olmak üzere toplam 80 adaylığa sahip olan fenomen dizisi "True Blood"ın yeni sezon bölümleri D-Smart'ta yayınlanmaya devam ediyor.

Yeni sezon bölümleriyle her pazartesi 23:00'de, D-Smart 14. Kanal Foxlife'da ekrana gelen diziyi kaçıranlar, Pazartesi günleri yeni bölümün hemen ardından gece 01:00'de, Perşembe günleri 23:00'de ve Cuma günü 23:55'de diziyi izleyebilecek.

Vampirler, kanlı dönüşüm, son teknoloji silahlar; hepsi ve daha fazlası "True Blood"da!

True Blood'ın yeni sezonunda, Authority'nin katliamından sonra ve True Blood içecek imalatının talepleri karşılayamaması ile insanlar Louisiana Valisi Truman Burrell liderliğinde vampirlere karşı son teknoloji anti-vampir silahlarının desteğiyle savaş açıyor. Bütün bu gelişmelerin arasında yarı insan yarı peri olan Sookie, vampir yandaşı Eric, kanlı bir reenkarnasyon yaşayan vampir Bill ve Bon Temps sakinleri için yeni tehlikeler gündeme geliyor.

En önemli olaylarından birinin de Bill'in kanlı dönüşümünün olacağı yeni sezonda, True Blood ekibine yeni oyuncular da katılıyor. House M.D.'den tanıdığımız Karolina Wydra (Violet adında çok güçlü bir vampir), The Defenders'tan Jurnee Smollett-Bell (Vampir yandaşı aktivist) ve Blade Runner'dan Rutger Hauer (Perilerin atalarından biri) gibi usta oyuncular yer yeni bölümlerde izleyici karşısına çıkıyor.

"TRUE BLOOD" Künye:

Yönetmen: Alan Ball, Micheal Lehman

Senaryo: Alan Ball

Senaryo: Nathan Barr

Oyuncular: Anna Paquin, Ryan Kwanten, Rutina Wesley, Jim Parrack, Carrie Preston, William Sanderson, Chris Bauer, Lois Smith, Lizzy Caplan, Stephen Moyer

Tür: Fantastik-Dram

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fenomen Dizi 'True Blood' Yeni Sezon Bölümleri D-Smart'ta İzleniyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement