Manisaspor'da Kongre Öncesi Transfer Çalışmaları Sürüyor - Son Dakika
Güncel

Manisaspor'da Kongre Öncesi Transfer Çalışmaları Sürüyor

Manisaspor\'da Kongre Öncesi Transfer Çalışmaları Sürüyor

Manisaspor'da 18 Haziran'da yapılacak kongre öncesi aday sayısı artarken mevcut yönetim de çalışmalarını görevde kalacak gibi sürdürüyor.

14.06.2014 14:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Manisaspor'da 18 Haziran'da yapılacak kongre öncesi aday sayısı artarken mevcut yönetim de çalışmalarını görevde kalacak gibi sürdürüyor. Volkan, Murat, Hikmet, Eray ve Bülent gibi oyuncuları satan siyah beyazlılar dış transferde de 1461 Trabzon'dan Karşıyaka'nın da istediği sağ açık Mehmet Sıddık İstemi ile sağ bek Mehmet Kuruoğlu'yla ön protokol yaptı. Manisaspor, sponsor görüşmelerine de başladı.

Başkan Emre Hasgör'ün Mehmet Sıddık ve Mehmet Kuruoğlu transferleri için yoğun mesai harcadığını söyleyen Basın Sözcüsü Hakan Kadayıfçılar, "Kongrede göreve gelecek yönetim ikiliyle üçer yıllır mukavele imzalayabilir" dedi. Kulüp işlerini aksatmadıklarını, kamp yerini bile belirlediklerini söyleyen Kadayıfçılar, " Almanya'dan bir firmayla sponsorluk için görüşüyoruz. Organize Sanayi'de yatırım yapacaklar. Stadımızı gezip bilgi aldılar. Kulübe sponsorluğa sıcaklar" diye konuştu. - Manisa

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Manisaspor'da Kongre Öncesi Transfer Çalışmaları Sürüyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement