Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Ormancılık Günü - Son Dakika

Ormancılık Günü

Antalya’nın Kumluca ilçesi’nde 21 Mart Dünya Ormancılık Günü nedeniyle TEMA Vakfı Kumluca Şubesi tarafından fidan dikme etkinliği düzenlendi.

Ormancılık Günü
21.03.2018 - 17:24,

Antalya'nın Kumluca ilçesi'nde 21 Mart Dünya Ormancılık Günü nedeniyle TEMA Vakfı Kumluca Şubesi tarafından fidan dikme etkinliği düzenlendi.

Kumluca'ya bağlı Beşikçi Mahallesinde gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte, öğrenciler yaklaşık 600 adet çam ve harnup (Keçi Boynuzu) fidanı dikti. TEMA Vakfı Kumluca Temsilcisi Humay Sayın, "İlçemiz okullarında TEMA Eğitim Sınıfları bulunmaktadır. TEMA Eğitim Sınıfları, anaokulu, İlk Okul, Ortaokul ve Liselerde var. Biz bunları, yavru, minik ve lise olarak adlandırıyoruz. Etkinliğimize, Anadolu Lisesi, Mimar Sinan Ana Okulu, Ortaokulu, Yatılı Bölge İlk ve Orta Okulu, Gül Çetin Kaur Anadolu Lisesi öğrencileri de destek verdi. Sayın Kaymakamımız Hakkı Uzun, Belediye Başkanımız Hüsamettin Çetinkaya başta olmak üzere daire amirlerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz" dedi. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ormancılık Günü - Son Dakika


Advertisement