Prenses Caroline Göcek'i Çok Sevdi - Son Dakika
Güncel

Prenses Caroline Göcek'i Çok Sevdi

Prenses Caroline Göcek\'i Çok Sevdi

Monako Prensesi Caroline ve Üçüncü Eşi Hannover Prensi Ernst August, Altı Haftadır Muğla'nın Dünyaca Ünlü Göcek Koylarında Tatil Yapıyor.

16.08.2008 01:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

MONAKO Prensesi Caroline ve üçüncü eşi Hannover Prensi Ernst August, altı haftadır Muğla’nın dünyaca ünlü Göcek koylarında tatil yapıyor.

Türkiye’yi çok seven ve hemen her yıl tatil için Göcek’e gelen Monaco Prensesi Caroline Göcek tatilini uzatırken, villa almayı düşündüğünü söyledi. Göcek’in CHP’li Belediye Başkanı Recep Şatır, eşi Selma Şatır, Göcek esnafından Nazif Türk ile Caroline’ı mavi yolculuk yaptığı Pascha isimli yatta ziyaret etti. Şatır, Göcek hakkında bilgiler verirken, Prenses ev sahibi olmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Şatır, villa konusunda yardımcı olabileceklerini kaydetti.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Prenses Caroline Göcek'i Çok Sevdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Didim'de Genç Şefler Yemek Yarışması Düzenlendi
  16:15 Didim'de Genç Şefler Yemek Yarışması Düzenlendi

  Aydın'ın Didim ilçesinde, Turizm Haftası kapsamında Zeynep - Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından bir otelde düzenlenen Genç Şefler Yemek Yarışması'na 5 ortaokuldan 6 takım katıldı. Yarışmada öğrencilerin hünerlerini sergilediği etkinliğe veliler ve öğretmenler de katıldı. Yarışma sonuçları yarın açıklanacak.

 • Konya Ereğli'de 135 Kilo Kaçak Tütün Ele Geçirildi
  16:15 Konya Ereğli'de 135 Kilo Kaçak Tütün Ele Geçirildi

  Konya'nın Ereğli ilçesinde jandarma tarafından yapılan çalışmalarda bir otomobilde 135 kilo kaçak tütün ele geçirildi. Jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen şok yol kontrolünde M.P.'nin kullandığı otomobilde yapılan aramada kaçak tütünler bulundu. M.P. gözaltına alınırken, ele geçirilen malzemelere el konuldu.

 • Macar Öğrenciler Tekirdağ'da Halk Oyunları Gösterisi Sundu
  16:14 Macar Öğrenciler Tekirdağ'da Halk Oyunları Gösterisi Sundu

  Türkiye-Macaristan Kültür Yılı kapsamında Tekirdağ'a gelen Macar öğrenciler, Rakoczi Müzesi önünde halk oyunları gösterisi sundu. Macaristan Mikes Kelemen Lisesi öğrencileri, Osmanlı'ya sığınan Macar Prensi 2. Ferenc Rakoczi'ye tahsis edilen ve daha sonra müzeye çevrilen yapıyı gezdi. Konuk öğrenciler, Müze Müdürü Ali Kabul'den bilgi aldı. Ardından öğrencilerden oluşan halk oyunları ekibi, müze önünde gösteri sundu. Öğrenciler, sahil dolgu alanındaki Barış ve Özgürlük Parkı'nda bulunan Macar Anıtı ve Mikes Kelemen Parkı'nı da ziyaret etti. Tekirdağ Macar Dostluk Derneği Başkanı Adem Dalgıç, 2024 Türkiye-Macaristan Kültür Yılı kapsamında kentte sene boyunca etkinliklerin süreceğini belirtti. Tekirdağ'ın Macarlar için önemli bir kent olduğunu vurgulayan Dalgıç, Macar halkı tarafından iyi bilinen kente, bu ülkeden çok sayıda ziyaretçi geldiğini ifade etti. Tekirdağ Bilim Sanat Merkezi öğretmeni Zübeyde Aykaç da 10 öğrencinin, kentteki Macar eserlerini ziyaret ettiğini dile getirdi. Aykaç, öğrencilerin katılımcılara güzel bir halk dansları gösterisi sunduğunu ve yarın da Türk-Macar ortak kültürüyle ilgili etkinlikler yapacaklarını söyledi.

 • Sinop'ta okul çevrelerinde emniyet denetimi yapıldı
  16:13 Sinop'ta okul çevrelerinde emniyet denetimi yapıldı

  Sinop'ta İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çocuk ve gençlerin korunması amacıyla okul çevrelerinde denetim gerçekleştirildi. 40 ekip ve 133 personelinin katılımıyla yapılan denetimde, 91 okul çevresinde metruk binalar, iş yerleri, park ve bahçeler kontrol edildi. Denetim sonucunda herhangi bir suç unsuruna rastlanmazken, bir öğrenci servis aracı sürücüsüne 1506 lira cezai işlem uygulandı.

 • Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen Tekrar Seçildi
  16:12 Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen Tekrar Seçildi

  Karabük İl Genel Meclisi'nin yapılan ilk toplantısında, AK Parti Grup kararı gereği gösterilen tek aday Ahmet Sözen, yeniden İl Genel Meclis Başkanı seçildi. Sözen, yaptığı konuşmada, Karabük İl Özel İdaresinin önemli bir noktaya geldiğini ve bundan sonra da hizmetlerine devam edeceklerini belirtti.

 • Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Genç Çevirmenler' yarışmasında ödüller sahiplerini buldu
  16:09 Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Genç Çevirmenler' yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

  Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Genç Çevirmenler' yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay'ın da katıldığı ödül töreninde, İngilizce, Fransızca ve Almanca kategorilerinde dereceye giren öğrencilere sertifikaları takdim edildi. Birinci olan çevirmenler Brüksel'de AB kurumlarını ziyaret edecekken, ikinci ve üçüncü olan öğrenciler Ankara Üniversitesi'nde 'Avrupa Birliği Temel Eğitim Programı'na katılma fırsatı elde ettiler.


Advertisement