Samsun'da Şehit Acısı (2) - Son Dakika
Güncel

Samsun'da Şehit Acısı (2)

Samsun\'da Şehit Acısı (2)

Şehit GÜRPINAR'IN CENAZESİ MEMLEKETİNE GETİRİLDİŞırnak'ta PKK'lı teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan özel harekat polisi Ersan Gürpınar'ın cenazesi askeri uçakla memleketi Samsun'a getirildi.

11.05.2016 22:06

Şehit GÜRPINAR'IN CENAZESİ MEMLEKETİNE GETİRİLDİ

Şırnak'ta PKK'lı teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan özel harekat polisi Ersan Gürpınar'ın cenazesi askeri uçakla memleketi Samsun'a getirildi. Şehit Gürpınar'ın cenazesini Samsun Çarşamba Havalima'nda, Vali İbrahim Şahin, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile şehidin babası Yılmaz, annesi Fadime, kardeşleri İclal ve Okan Gürpınar, şehidin geçen 22 Nisan'da nişanlandığı Pınar Arslan karşıladı. Aprona yanaşan uçağa giren şehit Gürpınar'ın yakınları, tabuta sarılıp gözyaşı döktü. Cenaze daha sonra polislerin omzunda taşındı. Oğlunun tabutunun arkasında yürülen şehit Gürpınar'ın annesi Fadime Gürpınar, "Annem güzel oğlum, böyle mi gelecektin. Kurban olurum Allah'ıma" diyerek ağıt yaktı.

Şehidin cenazesi, konvoy eşliğinde, son kez Kışla Mahallesi'ndeki evinin önüne getirildi. Burada konvoyu yaklaşık bin kişi karşılarken, şehit Gürpınar için Kuran-ı Kerim okunup dua edildi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Samsun'da Şehit Acısı (2) - Son Dakika


Advertisement