Sinema - Seni Bulacam Oğlum! - Son Dakika
Güncel

Sinema - Seni Bulacam Oğlum!

Ali Sürmeli ve Gökhan Uygun'un oyuncu kadrosunda yer aldığı ve haftanın komedi türündeki yerli yapımı "Seni Bulacam Oğlum!"un yönetmen koltuğunda Gökhan Yıkılkan bulunuyor.

11.11.2021 10:45  Güncelleme: 10:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ali Sürmeli ve Gökhan Uygun'un oyuncu kadrosunda yer aldığı ve haftanın komedi türündeki yerli yapımı "Seni Bulacam Oğlum!"un yönetmen koltuğunda Gökhan Yıkılkan bulunuyor.

Sinema - Seni Bulacam Oğlum!
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sinema - Seni Bulacam Oğlum! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • DAP Bölge Kalkınma İdaresi, 2024-2028 Stratejik Planını Açıkladı
  10:13 DAP Bölge Kalkınma İdaresi, 2024-2028 Stratejik Planını Açıkladı

  Doğu Anadolu Bölgesi'nin kalkınması ve rekabet gücünün artırılması amacıyla hazırlanan Doğu Anadolu Kalkınma Projesi'nin 2024-2028 dönemini kapsayan Stratejik Planı açıklandı. Plan, bölgenin hedeflenen gelişmişlik düzeyine ulaşabilmesi için etkili politika ve tedbirlerle yeterli bütçe kaynakları ile yatırımların ve projelerin desteklenmesini öngörüyor. Ayrıca, hayvancılık, tarımsal üretim, sulama altyapısı ve hayvan pazarları gibi alanlarda yapılan çalışmaların sonuçları da paylaşıldı.

 • İstanbul'da silahlı 'tost ücreti' kavgası kamerada: Büfeci müşteriyi kovalayıp bacağından vurdu
  10:13 İstanbul'da silahlı 'tost ücreti' kavgası kamerada: Büfeci müşteriyi kovalayıp bacağından vurdu

  Beşiktaş'ta bir büfede tost yiyen adam ücret konusunda çıkan tartışmada çalışan tarafından bacağından silahlı vuruldu. Polis tarafından silahla birlikte yakalanan saldırgan tutuklandı.

 • Galatasaray, Corendon Alanyaspor ile 16. kez karşılaşacak
  10:10 Galatasaray, Corendon Alanyaspor ile 16. kez karşılaşacak

  Galatasaray, Trendyol Süper Lig'de liderlik koltuğunda bulunan 84 puanla yarın deplasmanda oynayacağı Corendon Alanyaspor ile ligde 16. kez karşı karşıya gelecek. Galatasaray'ın deplasman performansı ve son maçlardaki başarısı dikkat çekiyor. Maçta Cihan Aydın düdük çalacak.

 • Canlı yayında
  10:08 Canlı yayında "İran-İsrail" savaşı yorumlayan Hakan Ural eleştirilerin hedefi oldu

  İran'ın İsrail'e saldırı düzenlediği dakikalarda katıldığı canlı yayında yaşanan gelişmeyi yorumlayan Hakan Ural sosyal medyada tepkilerin odağına yerleşti. Sahte çürük raporuyla askerden kaçtığı ortaya çıkan Ural'ın çok sayıda emekli asker ve savaş uzmanı varken böylesine önemli bir olayla ilgili yorumlar yapmasını yanlış bulan çok sayıda kullanıcı sosyal medyayı eleştiri yağmuruna tuttu. Yorumların ardından "Hakan Ural" etiketi Twitter'da TT oldu.

 • Toroslar Belediyesi Yeni Döneme Başladı
  10:06 Toroslar Belediyesi Yeni Döneme Başladı

  Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, yeni dönemin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, meclis üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileterek Toroslar'ın yönetiminde herkesin kendisini ifade edebilmesi gerektiğini belirtti. Yıldız, Toroslar için yapılacak çalışmalara herkesin el birliğiyle katkı sağlaması gerektiğini vurguladı.

 • Anka Ekonomi Koordinatörü Erdal Sağlam'ın Kaleminden Haftalık Ekonomi Analizi: Ekonomide Seçim Sonrası Süreci Şimdi Başlıyor
  10:03 Anka Ekonomi Koordinatörü Erdal Sağlam'ın Kaleminden Haftalık Ekonomi Analizi: Ekonomide Seçim Sonrası Süreci Şimdi Başlıyor

  ANKA EKONOMİ KOORDİNATÖRÜ ERDAL SAĞLAM’IN KALEMİNDEN HAFTALIK EKONOMİ ANALİZİ: EKONOMİDE SEÇİM SONRASI SÜRECİ ŞİMDİ BAŞLIYOR

 • Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Parklarda İncelemelerde Bulundu
  10:02 Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Parklarda İncelemelerde Bulundu

  Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Ramazan Bayramı'nı ilçe sakinleriyle sahada karşıladı ve hafta sonu mesaisinde parklarda incelemelerde bulundu. Yeni yeşil alanlar ve parklar kazandırma sözü veren Başkan Önal, Bayraklı'nın en güzel parklara sahip olacağını belirtti.


Advertisement