Son dakika haber... "Demir Yumruk" operasyonu - Erol Evcil'in Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne getirilişi - Son Dakika
Güncel

Son dakika haber... "Demir Yumruk" operasyonu - Erol Evcil'in Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne getirilişi

Son dakika haberlerine göre Demir çelik sektöründe paravan şirketler üzerinden sahte faturalarla kamuyu 25 milyar lira zarara uğratan firmalara yönelik Ankara merkezli 29 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen "Demir Yumruk" operasyonunda, aralarında Erol Evcil'in de bulunduğu 280 şüpheli gözaltına alındı.

29.06.2022 11:13  Güncelleme: 11:27
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Demir çelik sektöründe paravan şirketler üzerinden sahte faturalarla kamuyu 25 milyar lira zarara uğratan firmalara yönelik Ankara merkezli 29 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen "Demir Yumruk" operasyonunda, aralarında Erol Evcil'in de bulunduğu 280 şüpheli gözaltına alındı.

Son dakika haber... "Demir Yumruk" operasyonu - Erol Evcil\'in Ankara Emniyet Müdürlüğü\'ne getirilişi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber... 'Demir Yumruk' operasyonu - Erol Evcil'in Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne getirilişi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Sinoplu Balıkçılar Akaryakıt Fiyatlarından ve Alım Gücünün Düşmesinden Yakındı
  17:44 Sinoplu Balıkçılar Akaryakıt Fiyatlarından ve Alım Gücünün Düşmesinden Yakındı

  Sinoplu balıkçılar, akaryakıt fiyatlarının yüksekliği ve vatandaşın alım gücünün düşmesinden dolayı sıkıntı yaşadıklarını belirtti. Balık av sezonunun sona ermesiyle birlikte balıkçılar, geçen senelere göre kar marjlarında düşüş olduğunu ve insanların alım güçlerinin azaldığını ifade etti. Balıkçılar, büyük kayıkların daha fazla mazot yakmak zorunda kaldığını ve balık miktarının azaldığını dile getirdi. Vatandaşların da alım gücünün düştüğünü belirten balıkçılar, ekonomik olarak zor bir sezon geçirdiklerini söyledi.

 • İspanya Donanması'na bağlı Juan Carlos I amfibi hücum gemisi İstanbul'a demirledi
  17:41 İspanya Donanması'na bağlı Juan Carlos I amfibi hücum gemisi İstanbul'a demirledi

  İspanya Donanması'na bağlı Juan Carlos I amfibi hücum gemisi, Sarayburnu Limanı'na demirledi. 231 metre uzunluğunda ve 27 bin groston ağırlığındaki gemi, dün Çanakkale Boğazı'na giriş yaparak bugün İstanbul'a ulaştı. Türk Deniz Kuvvetleri'nin TCG Anadolu gemisine benzetilen İspanyol gemisi, vatandaşlar tarafından da görüntülendi. Gemide 8 iniş noktası orta ölçekli helikopterler için, 4 iniş noktası ise ağır helikopterler için kullanılıyor.

 • MHP'de yeni Başkanlık Divanı belli oldu - 3 genel başkan yardımcısı ve 1 genel sekreter yardımcısı değişti
  17:40 MHP'de yeni Başkanlık Divanı belli oldu - 3 genel başkan yardımcısı ve 1 genel sekreter yardımcısı değişti

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yönetim Kurulu toplantısında 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi. Toplantının ardından 3 genel başkan yardımcısı ve 1 genel sekreter yardımcısı değiştirildi. Yeni Başkanlık Divanı üyeleriyle birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hatıra fotoğrafı çektirdi.

 • Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı mazbatasını aldı
  17:36 Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı mazbatasını aldı

  31 Mart yerel seçimlerinde güven tazeleyerek yeniden Ünye Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Tavlı, mazbatasını alarak yeni döneme başladı.


Advertisement