Televizyon Ekranlarını Süsleyen Dekorlara İmza Atıyor - Son Dakika
Güncel

Televizyon Ekranlarını Süsleyen Dekorlara İmza Atıyor

İç Mimar Ahmet Güneş, artık televizyon ekranlarında milyonlarca insanın izlediği programlar için de özel tasarımlar yapıyor.

19.07.2016 16:55
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Show TV Evrim Akın Ev Kuşu ve Kanal D Ben Bilmem Eşim Bilir Evi projeleri ile televizyon dünyasına da adım atan Güneş, televizyona yönelik çalışmalarına bu kez yeni sezonda Show TV'de yayınlanacak olan Nursel'in Evi programıyla devam edecek.

2008 yılından bu yana yaptığı tasarımlarla adından sıkça söz ettiren Ahmet Güneş, çizgisi ve ekrana taşıdığı iç mimari tasarımlarıyla da çok konuşuluyor.

Ünlü iç mimar, farklı tv projelerinde yer almaktan büyük keyif duyduğunu ifade ederek"Televizyon projeleri için yaptığım tasarımlar, meslek hayatımda benim için özel bir yer almaya başladı. İç Mimar olarak yeni trendleri, milyonlarca insanın izlediği bir programda uygulayabilmek hem eğlenceli hem de farklı bir tecrübe. Daha öncesinde televizyon programları için yaptığım tasarımlar beğenilince farklı kanallardan teklifler gelmeye başladı. Açıkçası benim için de keyif verici bir durum bu. Rutin işlerimizin dışında ekibimizle birlikte program dekoru tasarlıyor ve uygulamasında bizzat yer alıyoruz" dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Televizyon Ekranlarını Süsleyen Dekorlara İmza Atıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Araç hurdaya döndü, direk yerinden bile oynamadı
  11:39 Araç hurdaya döndü, direk yerinden bile oynamadı

  Tokat'ın Erbaa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, bir otomobil beton direğe çarparak hurdaya döndü. Ancak dikkat çeken nokta, direğin hiç hasar almadığı oldu. Kazada yaralanan sürücü hastaneye kaldırılırken, polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

 • Çin'in Guangdong Eyaletinde Hidroelektrik Santrallerinde Su Seviyeleri Alarm Düzeyini Aştı
  11:38 Çin'in Guangdong Eyaletinde Hidroelektrik Santrallerinde Su Seviyeleri Alarm Düzeyini Aştı

  Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinde bulunan 24 nehir üzerindeki 38 hidroelektrik santralinde su seviyeleri alarm düzeyini aşarak taşkın riski oluşturuyor. Beijiang Nehri'nin aşağı kesimlerinde etkili olan şiddetli sağanaklar nedeniyle büyük taşkınlar bekleniyor. Eyalet afet müdahale komitesi, Shaoguan ve Qingyuan kentlerindeki sellerle mücadele için acil durum müdahalesi başlattı ve kurtarma çalışmaları devam ediyor.

 • STGM, 'Gelecek Kuşaklar' etkinliğiyle sivil toplum kuruluşları ve çocukları bir araya getirdi
  11:36 STGM, 'Gelecek Kuşaklar' etkinliğiyle sivil toplum kuruluşları ve çocukları bir araya getirdi

  Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği (STGM), 'Gelecek Kuşaklar' adını verdiği etkinlik serisinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çocukları Erzurum'da bir araya getirdi. Programda bilinçli medya kullanımı, çevre bilinci, kadın hakları ve tarımsal üretim konusunda ortak akıl toplantıları ve atölye çalışmaları gerçekleştirildi. Etkinlikte çocukların gelecek perspektifleri ve çözüm önerileri de değerlendirildi.

 • Çanakkale'de 10 Yıl Önce İşlenen Cinayet Dosyası Aydınlatıldı
  11:36 Çanakkale'de 10 Yıl Önce İşlenen Cinayet Dosyası Aydınlatıldı

  Çanakkale jandarma ekipleri, 10 yıl önce işlenen ve faili meçhul olarak rafa kaldırılan cinayet dosyasının sırrını çözdü. İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda 9 şüpheli gözaltına alındı.

 • Afyonkarahisar Belediye Başkanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı
  11:33 Afyonkarahisar Belediye Başkanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı

  Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 104. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Köksal, halkın iradesini her şeyin üstünde tutan ulusal egemenliğin ve demokrasinin Türkiye'nin geleceğini şekillendirmedeki önemini vurguladı.


Advertisement