TOGÜ'de 'Uygulamalı Enflasyon Düzeltmesi' eğitimi verildi - Son Dakika
Güncel

TOGÜ'de 'Uygulamalı Enflasyon Düzeltmesi' eğitimi verildi

TOGÜ\'de \'Uygulamalı Enflasyon Düzeltmesi\' eğitimi verildi

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) ile Tokat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) iş birliğiyle gerçekleşen eğitimde, enflasyon düzeltmesi öncesi yapılacaklar, işlemler, uygulama örnekleri ve yazılım konularında detaylı bilgiler katılımcılara aktarıldı. Eğitime Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yusuf Temür, Tokat SMMMO Oda Başkanı Mustafa Kaya, muhasebeciler ve mali müşavirler katıldı.

05.03.2024 16:27  Güncelleme: 16:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde (TOGÜ) "Uygulamalı Enflasyon Düzeltmesi" eğitimi verildi.

TOGÜ ile Tokat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) iş birliğiyle TOGÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen eğitime Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yusuf Temür, Tokat SMMMO Oda Başkanı Mustafa Kaya, muhasebeciler ve mali müşavirler katıldı.

Eğitim, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Sürekli Mesleki Geliştirme Eğitim Merkezi (SÜRGEM) Eğitmeni İbrahim Serhat Özdemir tarafından verildi.

Eğitimde, enflasyon düzeltmesi öncesi yapılacaklar, işlemler, uygulama örnekleri ve yazılım konularında detaylı bilgiler aktarıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel TOGÜ'de 'Uygulamalı Enflasyon Düzeltmesi' eğitimi verildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Rayban ve Meta'nın Yeni Akıllı Gözlüğü İncelemesi
  23:09 Rayban ve Meta'nın Yeni Akıllı Gözlüğü İncelemesi

  Rayban ve Meta işbirliğiyle geliştirilen yeni akıllı gözlük, yüksek çözünürlüklü kamera, geniş depolama alanı, hafif ve ergonomik tasarım, suya ve toza dayanıklılık gibi özellikler sunuyor. Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.2 teknolojilerine sahip olan gözlük, yapay zeka özellikleriyle kullanıcı deneyimini geliştiriyor. Ses kalitesi de oldukça iyi olan gözlük, Türkiye'de 27 bin TL fiyatla satışa sunuluyor.

 • iPhone 16 Plus Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı
  23:09 iPhone 16 Plus Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

  Apple, bu yıl iPhone 16 serisini çıkaracak ve iPhone 16 Plus modelinin renk seçenekleri ortaya çıktı. Fix Focus Digital tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre iPhone 16 Plus modeli siyah, beyaz, yeşil, sarı, pembe, mavi ve mor renk seçenekleri ile piyasaya sürülecek.

 • Amazon, Alexa için uygulama geliştiricilerine ücret ödemeyi bırakıyor
  23:09 Amazon, Alexa için uygulama geliştiricilerine ücret ödemeyi bırakıyor

  Son sızıntılar, Amazon'un sesli asistan Alexa için uygulama geliştiricilerine ücret ödemeyi bırakacağını gösteriyor. Bu kararın, şirketin asistana olan ilgiyi yeterli bulmamasından kaynaklandığı düşünülüyor. Ayrıca, Amazon'un Alexa için özel bir uygulama mağazası açma planını da askıya aldığı belirtiliyor. Alexa'nın geleceği ise belirsizliğini koruyor.

 • YSK, Çankırı'da ki seçim itirazlarını karara bağladı
  23:04 YSK, Çankırı'da ki seçim itirazlarını karara bağladı

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri çerçevesinde Çankırı'da yapılan itirazları karara bağladı. MHP'nin Eldivan ilçesi için belediye başkanlığı seçimi iptal edildi.


Advertisement