Top Gear'ın Yeni Sunucusu Belli Oldu! - Son Dakika
Güncel

Top Gear'ın Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Top Gear\'ın Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Gelmiş geçmiş en popüler televizyon şovlarından Top Gear, ABD'li ünlü aktör Matt LeBlanc'ı sunucu kadrosuna kattı.

04.02.2016 15:16  Güncelleme: 15:18

Yeni bölümleri merakle beklenen efsanevi televizyon şovu Top Gear, bugün ABD'li ünlü aktör Matt LeBlanc'ı sunucu kadrosuna kattığını açıkladı. 39 yıllık bir geçmişe sahip olan ve motorlu taşıtları eğlenceyle buluşturan başarılı şov, LeBlanc ile birlikte ilk kez İngiliz olmayan bir sunucuyla seyircilerin karşısında çıkacak.

Başta BBC Two olmak üzere dünya genelinde pek çok anlaşmalı kanalda yayınlanması beklenen şovun yeni bölümleri, Mayıs ayından itibaren izleyicilerle buluşacak. Şov, her sezon olduğu gibi bu sezon da araçların eğlenceli dünyasını farklı kültürel perspektiflerle bir arada sunacak.

HEM PİSTİN ŞAMPİYONU HEM ALTIN KÜRE ÖDÜLLÜ

BBC'nin sevilen komedisi Episodes'un Altın Küre ödüllü yıldızı LeBlanc, 12 yıl önce sona eren Friends dizisinin de kadrosunda yer almıştı. Diğer yandan LeBlanc, Top Gear izleyicilerinin yakından tanıdığı bir isim. Geçmişte şova iki defa konuk olan aktör, Top Gear pistinde araç kullanan en hızlı ünlü unvanını halen elinde tutuyor. LeBlanc aynı zamanda Top Gear: The Races adlı yapımın sunuculuğunu üstlenmiş ve bu yapımda serinin geçmişteki 22 sezonunun en dikkat çeken yarışlarını mercek altına almıştı.

Matt LeBlanc, konuyla ilgili açıklamasında "Bir araba tutkunu ve büyük bir Top Gear hayranı olarak bu efsanevi şovun parçası bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Çok heyecanlıyım!" dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Top Gear'ın Yeni Sunucusu Belli Oldu! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement