Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Ukrayna-Rusya savaşı devam ederken Harkiv'de boks turnuvası metro istasyonunda düzenlendi - Son Dakika

Ukrayna-Rusya savaşı devam ederken Harkiv'de boks turnuvası metro istasyonunda düzenlendi

Ukrayna'nın savaştan en çok etkilenen şehirlerinden biri olan Harkiv'de, güvenlik nedeniyle boks turnuvası metro istasyonunda düzenlendi. Ukrayna Boks Milli Takımı ve Harkiv Boks Takımı sporcularının katıldığı turnuvanın açılışında konuşan Harkiv Bölgesi Devlet İdaresi Başkanı Oleg Sinegubov, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin Harkiv'de düzenlenmesinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Ukrayna-Rusya savaşı devam ederken Harkiv\'de boks turnuvası metro istasyonunda düzenlendi
13.05.2023 - 18:07,

Ukrayna- Rusya savaşının devam ettiği Ukrayna'nın Harkiv kentinde, boks turnuvası güvenlik nedeni ile metro istasyonunda düzenlendi.

Ukrayna'da savaştan en çok etkilenen şehirlerden birisi Harkiv'de, "Harkiv Savunma Kahramanları" konulu boks turnuvasının açılışı yapıldı.

Güvenlik sebebi ile "Ukrayna Savunucuları Metro İstasyonu"nda düzenlenen turnuvaya, Ukrayna Boks Milli Takımı ile Harkiv Boks Takımı sporcuları katılıyor.

Bir gün sürecek turnuvanın açılışında konuşan Harkiv Bölgesi Devlet İdaresi Başkanı Oleg Sinegubov, böyle bir etkinliğin Harkiv'de düzenlenmesinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Sinegubov, Harkiv bölgesini savunan askerlerin onuruna düzenlenen turnuvaya vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini vurguladı.

Ukrayna'nın ikinci en büyük şehir Harkiv'de güvenlik nedeniyle bazı insanlar metro istasyonlarında kalmaya devam ediyor.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Ukrayna-Rusya savaşı devam ederken Harkiv'de boks turnuvası metro istasyonunda düzenlendi - Son Dakika


Advertisement