Yolcu Bayılınca Otobüsle Acil Servise Kadar Gitti - Son Dakika
Güncel

Yolcu Bayılınca Otobüsle Acil Servise Kadar Gitti

Yolcu Bayılınca Otobüsle Acil Servise Kadar Gitti

ÇORUM'da 19 yaşındaki Didem Polat, evinden çarşıya giderken bindiği halk otobüsünde bayıldı.

05.12.2016 19:32
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

ÇORUM'da 19 yaşındaki Didem Polat, evinden çarşıya giderken bindiği halk otobüsünde bayıldı. Durumu fark eden şoför, dörtlüleri yakıp rahatsızlanan Polat'ı otobüsle hastanenin acil servisine kadar götürdü.

Çorum'da oturan Didem Polat, öğle saatlerinde evinden çıkarak çarşıya gitmek için Mimar Sinan- Buhara seferini yapan 14 nolu halk otobüsüne bindi. Yolcular genç kızın bayıldığını görünce durum otobüsün şoförüne söyledi. Kısa süreli paniğin ardından otobüsün şoförü Mustafa Ünver, Didem Polat'ın bilincinin yerinde olmadığını görünce, baygın haldeki genç kızı hastaneye götürmek için yola çıktı. Şoför Mustafa Ünver, otobüsü Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önüne kadar götürerek, Polat'ı sağlık ekiplerine teslim etti. Otobüsün içerisinde sedye ile alınan Polat, tedavi altına alındı.

Otobüsün sürücüsünün bu örnek davranışı, diğer yolcular tarafından da takdirle karşılandı. Otobüs sürücüsü Mustafa Ünver, "Ben görevimi yaptım. Kızımız rahatsızlandı. Ben de dörtlüleri yakarak hastane acil servisine kadar içindeki yolcularımla birlikte hastaneye kadar götürdüm" dedi. Yaşananları otobüsün güvenlik kamerası an ve an kaydetti. - Çorum

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yolcu Bayılınca Otobüsle Acil Servise Kadar Gitti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement