1.5 Milyar $'lık Ekonomi - Son Dakika

1.5 Milyar $'lık Ekonomi

12.02.2012 06:03
1.5 Milyar $'lık Ekonomi, System.String[]

İngiltere Prensi William'ın eşi Cambridge Düşesi Catherine'in giydiği her şey yok satıyor.

Bugüne kadar moda ikonları içinde en etkili olanlardan biri hiç kuşkusuz İngiltere Prensi William'ın güzel eşi Cambridge Düşesi Catherine... Catherine'in seçtiği giysilerin stoğu ertesi gün tükeniyor. Markalar gelen talebe yetişemiyor. Catherine'in tarzının takip edilmesinin en büyük nedeni ise sade, şık ve duruma uygun tercihler yapma konusunda çok başarılı oluşu.

BENZER KOLEKSİYONLAR

Dünyanın dört bir yanından kadınlar; düğününden bu yana Catherine'in tercih ettiği markalardan tam 1.5 milyar dolarlık harcama yapmış. Ortalama bir İngiliz kadını yaklaşık 400 doları Catherine'in giydiklerine sahip olmak için harcıyor. Bunu gören markalar da Catherine'in görünüşünden ilham alan koleksiyonlar hazırlıyor.

Catherine'in LK Bennett marka ceketi, kısa süre içinde tükendi. Catherine'in tercih ettiği renklere de büyük ilgi var.

Catherine; Erdem Moralıoğlu tasarımı dantel elbisesini LK Bennett marka ayakkabılarla tamamladı.

Düşes Catherine'in Mulberry'den 'Polly Push Lock' isimli çantası yaklaşık bin 300 dolar değerinde.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

1.5 Milyar $'lık Ekonomi

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 1.5 Milyar $'lık Ekonomi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı