10. Altın Havan Ödüllerinden ikisi Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Bölümüne - Son Dakika

10. Altın Havan Ödüllerinden ikisi Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Bölümüne

2010 yılından beri Eczacı Dergisi tarafından İlaç ve Eczacılık sektörünün başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını ön plana çıkarmak amacıyla Eczacılık mesleğine hizmet edenlere verilen "10. Altın Havan Ödülleri"nde, Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr.

10. Altın Havan Ödüllerinden ikisi Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Bölümüne, System.String[]

2010 yılından beri Eczacı Dergisi tarafından İlaç ve Eczacılık sektörünün başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını ön plana çıkarmak amacıyla Eczacılık mesleğine hizmet edenlere verilen "10. Altın Havan Ödülleri"nde, Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Hüsnü Can Başer ile Prof. Dr. Nurettin Abacıoğlu ödüle layık görüldü.

Üniversitenin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden verilen bilgiye göre, Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel' de gerçekleştirilen 10. Altın Havan Ödülleri töreninde, Prof. Dr. Nurettin Abacıoğlu, Eczacılık mesleğinin gelişmesine üstün katkılarından dolayı, genç yaşta hayatını kaybeden İzmir Eczacı Odasının kurucularından "Ecz. Levent Kamacık Özel Ödülü"nü aldı. Prof. Dr. K. Hüsnü Can Başer'e ise, uzun yıllar eczacılık sektörüne verdiği hizmetlerden dolayı "Hizmet Ödülü" verildi.

İlaç ve Eczacılık Sektörünün en prestijli ödüllerinden olan Altın Havan ödülüne layık görülmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. K. Hüsnü Can Başer, 47 yıllık eczacılık mesleğinin, aldığı Hizmet Ödülü ile onurlandırmasından mutluluk duyduğunu ifade etti. - İSTANBUL


Son Dakika

beIN SPORTS, Melih Şendil'in cinsiyetçi yorumlarını kınayan bir açıklama yaptı Samsun'da vaka sayısı artınca Valilik yeni tedbirler aldı: Düğün süreleri 2 saate düşürüldü, toplu asker uğurlamaları yasaklandı Beyrut'taki patlamanın yarattığı şok dalgasının etkisi dronla görüntülendi Çete üyeleri, "Maske takın" diye uyarıda bulunan dükkan sahibini beyzbol sopasıyla dövdüler Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan ile Mısır arasında imzalanan anlaşmaya destek verdi Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, koronavirüse yakalandı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Alexander Sörloth'un menajeriyle görüştü: Bize teklif getirme Meteoroloji, 9 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu Bakan Koca, koronavirüse yakalanan doktorun uyarılarını paylaştı: İnsanlar mesafesiz bir araya geliyor, bu beni üzüyor Talihsiz aile tatillerinin ilk saatinde soyuldu Şampiyonlar Ligi'nde Lyon'a elenen Juventus, teknik direktör Maurizio Sarri'yi kovdu Bay Yanlış'taki öpüşme sahnesinin rüya olması izleyicileri kızdırdı Fenerbahçe, 3 sponsorundan toplam 70.5 milyon TL alacak 5 farklı isimle kayıtlara geçen vatandaşın bu defa da kan grubu farklı çıktı Çocuğun babasıyla nikahsız olduğu ortaya çıkan Tülin Şahin'den ilk açıklama geldi